+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Facebook

Facebook, Facebook a zase Facebook. Stále to slyšíme. Facebook byl založen v roce 2004 Markem Zuckerbergem. Původně se jednalo o studentskou sociální síť, ale postupně se stal celosvětovým fenoménem. Tato sociální síť dnes slouží hlavně ke komunikaci mezi přáteli, sdílení fotek, videí a v neposlední řadě také k propagaci. Díky globálnímu dopadu je Facebook skvělým marketingovým nástrojem, pomocí kterého vám pomůžeme budovat vaši značku nebo podpořit prodej produktů a služeb.

Sociální sítě

Za sociální sítě lze považovat všechny webové služby, které umožňují uživatelům vytváření komunit, vzájemnou komunikaci a nebo sdílení obsahu.

Správa sociálních sítí

Správa sociálních sítí je časově a odborně náročná činnost, kterou je třeba provádět profesionálně. Vždy musí být prováděna kontinuálně a nenuceně. Měl by ji tedy provádět specialista na sociální sítě. Cena za správu sociálních sítí je vždy individuální a vychází z potřeb klienta a náročnosti prací.

Firemní Facebook

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Pečlivě zvážíme nejvhodnější postup a vybereme ho společně s vámi. Založíme vaši firemní stránku nebo skupinu, vymyslíme marketingovou strategii, navrhneme podporu pomocí facebookové PPC reklamy a dalších reklamních kanálů.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz