Gastronomie a potraviny

Cacik.cz

Cacik.cz - Webová stránka s internetovým obchodem patří kobylskému vinařství Čačík. Jedná se o malé, rodinné vinařství hospodařící na certifikovaných BIO vinicích v obci Kobylí. Nabízí širokou škálu naturálních vín, která jsou vyráběna tradičními postupy s minimálním dosířením. Stránka zahrnuje informace o vinařství, jeho filozofii, popis procesu výroby vín, nabídku vína v e-shopu, a také kontaktní informace.

Internetové stránky byly vytvořeny s tím, že budou pravidelně doplňovány o nové produkty. Majitelka si proto provádí jejich správu sama a my zajišťujeme pouze technickou správu webu. My pak provádíme pouze složitější obsahové úpravy.

Vína v e-shopu jsou logicky členěna tak, aby se na stránkách uživatelé snadno orientovali a dokázali bez potíží projít prodejním procesem. Víno je vizuální záležitost, proto jsme zvolili kombinaci konzervativního, ale přitom vzdušného designu, který odpovídá požadavkům vinařství.

Lumikaslavkov.cz

Lumikaslavkov.cz - firma Lumika vyrábí chlebíčky, obložené mísy, chuťovky, jednohubky a nabízí rozvoz v okolí, tedy cca do 50 kilometrů od Šaratic, tedy včetně Brna. Tomu jsme přizpůsobili informace na webu i jeho funkce. E-shop je vybaven platební bránou. Cílem webu bylo pomoci firmě v přeorientování na koncového zákazníka v době Covidové a nastupující ekonomické krize. Původní web byl pro tento úkol velice zastaralý a neuměl e-shopové prodejní funkce. Proto jej nebylo možné pouze redesignovat, ale museli jsme vymyslet celý koncept online prodeje a novou informační architekturu. V současné době, více než rok od spuštění, tedy v roce 2022 je e-shop v dobré kondici, generuje firmě Lumika dostatek objednávek a podporuje zdárně její business.

Spolupráce s firmou Lumika pokračuje i po vytvoření webu ve formě technické správy e-shopu a občasných obsahových úprav.

Veruska.cz

Veruska.cz – webová stránka vytvořená pro zkušenou foodblogerku, která nejen že píše o vaření, ale také pomáhá lidem se zlepšením stravovacích návyků. Podívejte se na její recepty a uvařte si něco dobrého, ale také zdravého. Webové stránky byly vytvořeny podle přání klientky na existující šabloně.

  • Klient Věra Strnadová - foodblogerka
  • Datum spuštění 1.9.2019
  • Adresa webu Food blog
  • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.

Vivarestaurant.cz

Vivarestaurant.cz – webové stránky restaurace v menším městě poblíž Brna. Web jsme vytvořili tak, aby byl elegantní, dobře strukturovaný a současně majiteli restaurace snadno aktualizovatelný.

  • Klient VINUAR group s.r.o.
  • Datum spuštění 18.7.2019
  • Adresa webu Restaurace Kuřim
  • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.

Internationalgrocery.co.uk

International grocery - Ve Velké Británii žije a pracuje mnoho lidí z jiných států. Firma ALEXANDRIJA LTD nabízí potraviny ze zemí, odkud pocházejí a na které jsou zvyklí. Vytvořili jsme e-shop v angličtině, kde si mohou vybrat ze široké nabídky potravin, lahůdek, lokálních specialit a nápojů. Vytvořeno ve spolupráci s: Webseoppc.