Strojírenství a kovovýroba

Kovarstvidrozd.cz

Kovarstvidrozd.cz - vytvořili jsme webové stránky pro uměleckého kováře Ondřeje Drozda. Pan umělecký kovář se věnuje zakázkové a malosériové výrobě od drobných doplňků až po rozměrné zakázky. Veškerá jeho tvorba je originální, poctivá ruční práce. Proto je jeho web plný fotografií, které upoutají pozornost potencionálního zákazníka.

Kovářství Drozd je firma mladého šikovného uměleckého kováře Ondřeje Drozda, který má svoji kovárnu u Ždánického lesa. Baví nás pro něj pracovat a proto jsme mu rádi vytvořili web, na kterém se můžete podívat na jeho výrobky, ale také například na fotografie ze zákulisí jeho výroby. Po několika měsících se webové stránky dostaly na přední pozice ve vyhledávačích na klíčová slova, jako je umělecké kovářství a umělecký kovář a drží se na dobrých pozicích trvale. Jsme za to neobyčejně rádi, protože pomáhat mladým řemeslníkům nás baví asi ze všeho nejvíce. Pevně věříme, že se bude webu i řemeslu pana kováře dařit i v dalších letech a že spolupráce bude i nadále pokračovat.

Forest-machinery.cz

Forest-machinery.cz je web postavený na WordPressu, který je vytvořen kompletně jako multijazyčný. V současné chvíli má českou a anglickou verzi, ale je možné doplnit libovolný počet jazykových verzí. Stránky byly vytvořeny na podporu prodeje lesních strojů, které vyvíjí Výzkumná stanice Školního lesního podniku Křtiny, který je součástí Mendelovy lesnické univerzity. Jedná se o stroje pro šetrné pěstební práce a soustřeďování dřeva za pomocí lanovkových mechanismů. Je to tedy úzce specializovaná firma, jejíž okruh zákazníků je limitovaný. Nešlo tedy o umístění klíčových slov ve vyhledávačích, protože toho lze v tomto případě dosáhnout poměrně jednoduše, ale bylo třeba vytvořit pěknou, poutavou prezentaci, která bude současně určena pro lesní a zemědělské profesionály.

Školnímu lesnímu podniku Křtiny se v současné době daří prodávat i díky naší propagaci lesní stroje. Jedná se zejména o lanovky, které jsou jako přídavný stroj zavěšovány na traktory. Našim cílem bylo vytvořit robustní, spolehlivý a přehledný web, který si bude moci sám klient téměř libovolně editovat a to se nám povedlo. Obě jazykové verze jsou dobře proindexované vyhledávači a umísťují se v nich dobře.

Cawedog.cz

Cawedog - brněnská strojírenská firma, která se zabývá především malosériovou výrobou prototypových dílů. Pro tuto firmu jsme vytvořili malé webové stránky popisující nejen firmu samotnou, ale také sortiment, včetně prezentace videí z výroby.

  • Klient Ondřej Brenkus
  • Datum spuštění 18.10.2016
  • Adresa webu Výroba kovových prototypů
  • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.

Envigen.eu

Envigen je firma, která se zabývá dovozem a prodejem parních turbín. Tyto se používají jak v energetice, tak v jiných odvětvích průmyslu. Envigen.eu je multijazyčný web.

Msprofikov.cz

Msprofikov.cz - ve spolupráci s Linweb.cz jsme vytvořili web brněnské firmy, zabývající se zámečnickými pracemi a uměleckým kovářstvím.

  • Klient M. S. Profikov.cz
  • Datum spuštění 1.5.2019
  • Adresa webu Kovovýroba
  • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, copywriting, správu webu.