Reference

Cacik.cz

Cacik.cz - Webová stránka s internetovým obchodem patří kobylskému vinařství Čačík. Jedná se o malé, rodinné vinařství hospodařící na certifikovaných BIO vinicích v obci Kobylí. Nabízí širokou škálu naturálních vín, která jsou vyráběna tradičními postupy s minimálním dosířením. Stránka zahrnuje informace o vinařství, jeho filozofii, popis procesu výroby vín, nabídku vína v e-shopu, a také kontaktní informace.

Internetové stránky byly vytvořeny s tím, že budou pravidelně doplňovány o nové produkty. Majitelka si proto provádí jejich správu sama a my zajišťujeme pouze technickou správu webu. My pak provádíme pouze složitější obsahové úpravy.

Vína v e-shopu jsou logicky členěna tak, aby se na stránkách uživatelé snadno orientovali a dokázali bez potíží projít prodejním procesem. Víno je vizuální záležitost, proto jsme zvolili kombinaci konzervativního, ale přitom vzdušného designu, který odpovídá požadavkům vinařství.

Bytyjahodnice.cz

Bytyjahodnice.cz - Webová stránka se zaměřuje na projekt "Byty Jahodnice", který nabízí moderní bydlení v Praze. Stránka poskytuje informace o různých typech bytů, od 1+kk po 4+kk, s energetickou třídou B, a zdůrazňuje blízkost k přírodě a občanské vybavenosti. Obsahuje také informace o harmonogramu výstavby, ceník, vizualizace bytů, galerii a kontaktní informace pro zájemce o koupi bytu v tomto projektu.

Web byl vytvořen pro realitního makléře a spolumajitele RE/MAX Alfa Jana Zachystala, který prodej bytů zprostředkovává. Stránky obsahují vše, co je pro developerský projekt vhodné. Weby developerských projektů jsou specifické tím, že musejí být pravidelně spravovány, aby na nich byly aktuální informace o průběhu stavby objektu a prodeje bytů.

 • Klient Jan Zachystal RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 21.6.2023
 • Obor / téma webu Byty v Praze
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, copywriting, tvorbu webových stránek, SEO, správu webu
 • Kategorie reference

Kralovicedomy.cz

Kralovicedomy.cz - Webová stránka Dřevostavby Kralovice se specializuje na výstavbu a prodej dřevostaveb v různých velikostech a typech, jako jsou rodinné domy 3+kk, 4+kk a vícegenerační dvojdomy. Stránka nabízí informace o výhodách dřevostaveb, jako jsou energetická úspornost, rychlá montáž a ekologický přístup. Poskytuje také přehled realizovaných a aktuálně stavěných projektů, recenze klientů a doplňkové služby, včetně hypoték a právního servisu.

Pokud si chcete pořídit dřevostavbu, můžete si prohlédnout podrobné popisy jednotlivých domů a případně kontaktovat pana realitního makléře, který prodej zprostředkovává. Web je postaven tak, aby primárně kvalitně prezentoval jak fotografie, tak také videa nebo jiný multimediální obsah.

Akkrajcikova.cz

Akkrajcikova.cz - Stránky jsou zaměřeny na prezentaci kanceláře poskytující právní služby v oblasti autorského práva, IT a softwarového práva, a právních služeb pro firmy. Hana Krajčíková je advokátka a mediátorka, která nabízí profesionální právní poradenství, efektivní řešení a lidský přístup. Web obsahuje informace o jejích službách, profesním přístupu, a kontakty. Kromě toho zde najdete také informace o jejím vzdělání, zkušenostech a odbornosti. Web je vytvořen dvojjazyčně a připraven případně i na nasazení dalších jazykových verzí.

Rkpremia.cz

Rkpremia.cz - Realitní kancelář RK Premia nás požádala na konci roku 2022, abychom jim vytvořili nový web. Stránky prezentují služby kanceláře, jednotlivé makléře, ale také konkrétní nemovitosti. Cílem webu je zvýšit viditelnost kanceláře v regionu Teplice a v okolních městech.

Kvetinarstvizakasnou.cz

Kvetinarstvizakasnou.cz - Webové stránky Květinářství za kašnou v Bučovicích nabízí širokou škálu květinových služeb. Specializují se na prodej řezaných dárkových, svatebních či svátečních květin. Jejich nabídka zahrnuje i bohatý výběr pokojových rostlin, hrnkových květin a kompletní svatební výzdobu. Majitelka květinářství, Aneta Barnetová, má dlouholetou praxi v oboru. Její příběh a vášeň pro květiny jsou důležitou součástí filozofie podnikání. Květinářství má za cíl poskytovat květiny pro všechny příležitosti, ať už se jedná o svatby, narozeniny, nebo jen pro radost. Na webu není e-shop, ale najdete zde možnost snadno kontaktovat firmu pomocí kontaktního formuláře, který je koncipován tak, aby odpovídal tématu webu.

Další informace o květinářství, jako jsou kontaktní údaje a umístění, můžete najít na různých mapových a informačních stránkách, jako je například Mapy.cz.

Hrdinareality.cz

Hrdinareality.cz - Webová stránka se specializuje na realitní služby v kraji Vysočina, Česká republika. Zakladatel Lukáš Hrdina a jeho tým nabízí prodej a pronájem různých typů nemovitostí, včetně bytů, domů, chat, chalup a komerčních prostor. Stránka zdůrazňuje význam kvality a profesionality v realitním oboru, s důrazem na odbornost, důvěru a zákaznickou spokojenost. Kromě seznamu aktuálně nabízených nemovitostí, stránka obsahuje také recenze od klientů a informace o týmu realitní kanceláře.

Realitní weby děláme od roku 2016 a proto víme, co mají obsahovat a jak mají být funkčně vybaveny.

 • Klient Lukáš Hrdina
 • Datum spuštění 13.7.2022
 • Obor / téma webu Realitní makléř
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Miroslav-hosek.cz

Miroslav-hosek.cz - Webová stránka Miroslava Hoška poskytuje realitní služby v Praze, zejména v oblastech Praha 5, Praha 6 a Praha-západ. Nabízí prodej a pronájem nemovitostí, odhady tržních cen, a zaměřuje se na poskytování odborných služeb s důrazem na klientovy potřeby. Stránka obsahuje informace o hoškových službách, jeho profesním přístupu a recenze od klientů. Miroslav Hošek je zkušený realitní makléř s osobním přístupem, poskytující komplexní služby v oblasti realit.

Raskareality.cz

Raskareality.cz - Webová stránka patří realitnímu makléři Vlastimilu Raškovi, který nabízí služby v oblasti prodeje, pronájmu, odhadu a koupě nemovitostí. Specializuje se na Prahu, zejména Prahu 6, a okolí. Stránka obsahuje informace o jeho službách, odbornosti a zkušenostech, stejně jako recenze od klientů. Vytvořili jsme na ní také realitní blog s užitečnými tipy a informacemi o realitním trhu. Stránka poskytuje podrobné informace o nabízených nemovitostech, včetně fotografií a popisů.

Vlastimil Raška tvoří také odhady tržní ceny nemovitostí. Nabízí odhady zejména pro majitele nemovitostí, dále pro účely dědických řízení, rozvodů, a vypořádání mezi spoluvlastníky. Na stránce je proto speciální formulář s kondicionální logikou, kdy se jiné údaje zadávají při odhadu domu, bytu či pozemku.

 • Klient Vlastimil Raška
 • Datum spuštění 14.7.2023
 • Obor / téma webu Realitní makléř
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, copywriting, tvorbu webových stránek, SEO, správu webu
 • Kategorie reference

Realtorprague.com

Realtorprague.com - Vytvořili jsme webovou stránku pro více jazyky hovořící realitní makléřku z Prahy. Web je opatřen všemi základními funkcemi a kromě toho je připraven na nasazení dalších jazykových mutací.

 • Klient Alexandra Kurbanová - Realitní makléřka RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 15.9.2022
 • Obor / téma webu Prodej nemovitostí
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, Copywriting, multijazyčnost, SEO, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Kovarstvidrozd.cz

Kovarstvidrozd.cz - vytvořili jsme webové stránky pro uměleckého kováře Ondřeje Drozda. Pan umělecký kovář se věnuje zakázkové a malosériové výrobě od drobných doplňků až po rozměrné zakázky. Veškerá jeho tvorba je originální, poctivá ruční práce. Proto je jeho web plný fotografií, které upoutají pozornost potencionálního zákazníka.

Kovářství Drozd je firma mladého šikovného uměleckého kováře Ondřeje Drozda, který má svoji kovárnu u Ždánického lesa. Baví nás pro něj pracovat a proto jsme mu rádi vytvořili web, na kterém se můžete podívat na jeho výrobky, ale také například na fotografie ze zákulisí jeho výroby. Po několika měsících se webové stránky dostaly na přední pozice ve vyhledávačích na klíčová slova, jako je umělecké kovářství a umělecký kovář a drží se na dobrých pozicích trvale. Jsme za to neobyčejně rádi, protože pomáhat mladým řemeslníkům nás baví asi ze všeho nejvíce. Pevně věříme, že se bude webu i řemeslu pana kováře dařit i v dalších letech a že spolupráce bude i nadále pokračovat.

Trojanec.cz

Trojanec.cz - Webová stránka patří Janu Trojancovi, certifikovanému arboristovi se zaměřením na péči o stromy, kácení a ořezy stromů. Nabízí služby jako jsou rizikové kácení, odstranění pařezů, ořezy stromů, vazby korun stromů a péči o stromy. Jan Trojanec na webu propaguje svoji odbornost, zkušenosti, bezpečnostní přístup a také to, že je certifikovaným arboristou. Působí především na jižní Moravě a nabízí konzultace a odbornou péči o stromy v okolí Brna, Vyškova, Kroměříže, Blanska, Břeclavi, Hodonína a dalších měst.

Web nejen propaguje služby, ale také ukazuje reference z tohoto zajímavého oboru.

Jizerskereality.cz

Jizerskereality.cz - Web Jizerskereality.cz se zaměřuje na poskytování realitních služeb včetně odhadů nemovitostí, prodeje nemovitostí, pronájmu nemovitostí a poskytování realitních rad. Nabízí různé služby, jako je odhad ceny nemovitosti pro různé účely, včetně dědických řízení nebo vypořádání při rozvodu. Kromě toho stránka obsahuje články o různých aspektech realitního trhu, jako jsou běžné chyby při prodeji nemovitosti, informace o daňových zákonech spojených s nabytím nemovitostí a trendy na trhu s nemovitostmi.

Web je zaměřen na podporu prodeje nemovitostí v konkrétním regionu, tedy v oblasti Jizerských hor.

Realitnikariera.cz

Realitnikariera.cz – stránky slouží jako informační a náborový web pro realitní makléře. Byly vytvořeny pro realitní kancelář RE/MAX Alfa. Pokud se budete chtít stát realitním makléřem, nebo se vzdělávat v tomto oboru, najdete zde spoustu zajímavých informací.

Luciecerna.cz

Luciecerna.cz – vytvořili jsme webové stránky pro paní realitní makléřku, která pracuje pro realitní kancelář RE/MAX. A to konkrétně pro její pobočku RE/MAX Alfa. Web jí pomáhá nabírat nové nemovitosti a následně je prodávat. Pokud potřebujete prodat nemovitost, obraťte se na paní makléřku. Můžete si od ní také nechat vypracovat odhad tržní ceny nemovitosti.

Costablancaapartment.eu

Costablancaapartment.eu – dvojjazyčný web na podporu nabídky apartmánového ubytování ve Španělsku. Webové stránky byly vytvořeny tak, aby elegantně prezentovaly jak interiéry, tak exteriéry apartmánu a okolí letoviska. Navštivte Španělské pobřeží a užijte si příjemné chvíle u moře.

Co by to bylo za dovolenou, kdyby se předem nemohli klienti podívat, kde budou ubytovaní. Proto jsme si vědomí toho, že pokud děláme web pro cestovní agenturu, nebo majitele apartmánů, tak musíme udělat design, který bude nejen elegantní, ale také plný fotek a videí. Když nás oslovila firma provozující apartmánové domy ve Španělsku, bylo nám jasné, že hlavním motivem webu musí být moře a sluníčko. Proto jsme vytvořili takový design, který v návštěvnících nevzbuzuje jen touhu koukat, ale také si apartmán pronajmout. Aby bylo vše dokonale dotažené, opatřili jsme web nejen českou verzí, ale také anglickou. U podobných projektů totiž není dobré cílit jen na českou klientelu a vlastně k tomu ani není důvod. V dnešní době jsou lidí dobře znalí angličtiny a tak je dobré s tím počítat i na webu. Nejedná se o e-shop, ale web je vybaven kontaktními formuláři, které usnadní uživateli vložení poptávky a kontakt s majitelem apartmánu pomocí předdefinovaných políček.

Lumikaslavkov.cz

Lumikaslavkov.cz - firma Lumika vyrábí chlebíčky, obložené mísy, chuťovky, jednohubky a nabízí rozvoz v okolí, tedy cca do 50 kilometrů od Šaratic, tedy včetně Brna. Tomu jsme přizpůsobili informace na webu i jeho funkce. E-shop je vybaven platební bránou. Cílem webu bylo pomoci firmě v přeorientování na koncového zákazníka v době Covidové a nastupující ekonomické krize. Původní web byl pro tento úkol velice zastaralý a neuměl e-shopové prodejní funkce. Proto jej nebylo možné pouze redesignovat, ale museli jsme vymyslet celý koncept online prodeje a novou informační architekturu. V současné době, více než rok od spuštění, tedy v roce 2022 je e-shop v dobré kondici, generuje firmě Lumika dostatek objednávek a podporuje zdárně její business.

Spolupráce s firmou Lumika pokračuje i po vytvoření webu ve formě technické správy e-shopu a občasných obsahových úprav.

Bsmile.cz

Bsmile.cz – Centrum zubní péče nás požádalo o vytvoření nového webu. Nejprve jsme zpracovali analýzu klíčových slov, podle které jsme postavili nový web. Firma sídlí v Osové Bítýšce, která se nachází blízko dálnice z Prahy na Brno a poskytuje zubní péči pro dospělé i dětské pacienty.

B smile s.r.o. je firma provozující zubní centrum v Osové Bítýšce. Web jsme spustili v březnu 2018 a od té doby nepřetržitě a bez jediného zaznamenaného výpadku slouží svému majiteli. Jednalo se o menší projekt, který je ovšem libovolně rozšiřitelný a majitelé centra si web sami spravují a doplňují o obsah v blogu. Stejně tak je web ideálním informačním kanálem pro publikaci aktuálních informací, jako jsou třeba změny ordinační doby, nebo akční nabídky. Ano ano, i zubní ordinaci lze propagovat hezky a nabízet klientům dárky či jiné výhody. Péče o chrup totiž není nikdy jednoduchá a vždy vyžaduje profesionály. Jsme rádi, že se i díky našemu webu zubnímu centru dobře daří.

Forest-machinery.cz

Forest-machinery.cz je web postavený na WordPressu, který je vytvořen kompletně jako multijazyčný. V současné chvíli má českou a anglickou verzi, ale je možné doplnit libovolný počet jazykových verzí. Stránky byly vytvořeny na podporu prodeje lesních strojů, které vyvíjí Výzkumná stanice Školního lesního podniku Křtiny, který je součástí Mendelovy lesnické univerzity. Jedná se o stroje pro šetrné pěstební práce a soustřeďování dřeva za pomocí lanovkových mechanismů. Je to tedy úzce specializovaná firma, jejíž okruh zákazníků je limitovaný. Nešlo tedy o umístění klíčových slov ve vyhledávačích, protože toho lze v tomto případě dosáhnout poměrně jednoduše, ale bylo třeba vytvořit pěknou, poutavou prezentaci, která bude současně určena pro lesní a zemědělské profesionály.

Školnímu lesnímu podniku Křtiny se v současné době daří prodávat i díky naší propagaci lesní stroje. Jedná se zejména o lanovky, které jsou jako přídavný stroj zavěšovány na traktory. Našim cílem bylo vytvořit robustní, spolehlivý a přehledný web, který si bude moci sám klient téměř libovolně editovat a to se nám povedlo. Obě jazykové verze jsou dobře proindexované vyhledávači a umísťují se v nich dobře.

Univerzální web pro makléře RE/MAX Alfa

Univerzálně použitelný web pro realitní makléře - Na žádost našeho dlouholetého klienta RE/MAX Alfa jsme vytvořili web, který používáme jako základ pro jednoduché webové stránky jednotlivých realitních makléřů. Tyto stránky jsou vytvořené přesně podle potřeb realitní kanceláře. Mají automatické načítání Google referencí, propojení s CRM direct mailovým systémem Business Booster a špičkově propracované kontaktní formuláře s pokročilou kondicionální logikou. Formuláře se tedy automaticky přizpůsobují potřebám návštěvníka webu a nabídnou mu k vyplnění přesně to, co potřebuje realitní makléř zjistit u jednotlivých typů nemovitostí. Díky tomu dokážeme efektivně generovat poptávky po odhadech nemovitostí, ale i klasické kontakty. Tyto pak bez zásahu makléře zařazujeme do správné složky s kontakty v Business Boosteru. Díky tomu šetříme makléřům RE/MAX Alfa čas.

Web je vytvořen tak, abychom ho mohli použít jako vzor pro další weby jednotlivých makléřů, ale současně ho také libovolně obsahově i funkčně rozšiřovat. Můžeme například makléři, používající tento základní web, v budoucnu vytvořit jazykovou mutaci v libovolném jazyce, nebo doplnit nové sekce. Podobné weby dokážeme vytvořit i pro jiné realitní kanceláře a pro jejich realitní makléře. Může se jednat o jednotlivé weby, nebo o celou skupinu webů pro makléře, založené na stejné šabloně.

Martinbrezina.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Martinbrezina.cz - Pracovní web realitního makléře, který slouží na podporu prodeje nemovitostí.

 • Klient Martin Březina - Realitní makléř RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 4.4.2022
 • Obor / téma webu Realitní makléř
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, Copywriting, SEO, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Janakarlachova.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Janakarlachova.cz - Malý web vytvořený na univerzální šabloně realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Web byl vytvořen pro realitní makléřku paní Karlachovou z Říčan.

Schodysvacha.cz

Schodysvacha.cz – Tyto webové stránky jsme vytvořili pro truhlářskou firmu ze Středočeského kraje, která primárně vyrábí a instaluje dřevěné schody a zábradlí. Řemesla a jejich propagace, to nás pravdu baví. Rádi totiž děláme weby pro šikovné lidi, kteří se živí rukama. Víme, že řemeslníci a živnostníci nemají většinou mnoho peněz, ale jsme rádi, že jsou přesto často ochotni do propagace investovat dostatek peněz. To byl případ i této firmy, která se zabývá výrobou a opravami dřevěných schodů.

Vytvořili jsme menší web u kterého jsme se zaměřili jak na technickou stránku fungování webu, ale ale především na jeho vizuální podobu. Truhlářství, stolařství a příbuzné obory jsou vždy velmi vizuálně atraktivní. Už při samotné práci proto doporučujeme, aby si řemeslníci fotili svoji práci a abychom fotografie mohli následně použít při tvorbě a propagaci webu. Zde tomu tak opravdu bylo a o to byla tvorba webu jednodušší. Nepotřebovali jsme žádné fotografie z fotobank a všechen fotografický materiál byl dodán přímo klientem a je tedy zcela autentický a nikoli pouze ilustrační. V současné době, tedy v roce 2022 se web stále umísťuje dobře ve vyhledávačích na celou řadu podstatných klíčových slov a funguje tedy dobře. Web generuje majiteli dostatek poptávek a ten je tedy s fungováním spokojen.

Calounictvihlozek.cz

Calounictvihlozek.cz - jsou webové stránky čalounického mistra, který provozuje svoji dílnu nedaleko Brna. Firma dělá čalounění nábytku a autočalounění. Web je vytvořen tak, že si zákazník může sám editovat obsah a vkládat reference. Čalounění nábytku a jiných věcí je nádherná práce. Rádi jsme pomohli mladému šikovnému mistru čalouníkovi a jsme rádi, že již po několika měsících od spuštění webu měl díky němu dostatek zakázek. Web jsme totiž tvořili na počátku jeho samostatného podnikání, kdy si postavil vlastní čalounickou dílnu a byl tedy na začátku podnikání, což je vždy nejisté.

Od počátku tvorby webu jsme věděli, že web musí být vizuálně příjemný a korespondovat s řemeslem. Rozhodli jsme se používat teplé a pastelové barvy, které budou doplněny pěknými fotografiemi. Postarali jsme se tedy i o nafocení podkladů a po jejich zpracování jsme naznali, že nemusíme používat žádné fotografie z fotobank. Všechny použité snímky jsou přímo z dílny mistra čalouníka a z jejího okolí a zachycují také výhradně to, na čem pan čalouník vlastnoručně pracoval. Kromě čalounění nábytku se pan Hložek zabývá také autočalouněním, čalouněním motocyklů, historických věcí a také opravami nábytku. Tomu odpovídá také informační architektura webu. Stránky byly spuštěny v polovině roku 2017 a stále mají velmi dobré pozice ve vyhledávačích. Je tomu tak i přesto, že nepracujeme na kontinuálním SEO.

Remaxalfa.cz

RE/MAX Alfa je jedničkou v síti RE/MAX. Pro tuto realitní kancelář jsme udělali nový web s moderním designem i funkcemi. Webová prezentace je klíčovým prvkem online marketingu Alfy a podle toho jsme k její tvorbě přistupovali. Její primární funkce je podpora prodeje nemovitostí, generování poptávek ale také prezentace služeb jednotlivých realitních makléřů, kteří působí po celé České republice.

S realitní kanceláří RE/MAX Alfa spolupracujeme od roku 2016 a za tu dobu jsme pro ně kromě tohoto hlavního webu vytvořili také několik podpůrných stránek pokrývajících svým zaměřením jednotlivé segmenty činností kanceláře. Kromě toho také tvoříme webové stránky pro její jednotlivé makléře a také weby sloužící k lead generation. Tedy například ke generování poptávek po odhadech nemovitostí. Weby pro RE/MAX Alfa jsou také napojené na CRM systém Business Booster, pomocí něhož lze vytvářet mailové databáze a také kampaně. Weby makléřů a také jiných realitních kanceláří z RE/MAXu pak propojujeme pomocí odkazů tak, abychom dosáhli pozitivního efektu pro všechny zúčastněné. Realitní trh je silně konkurenční obor. Je tomu tak díky tomu, že v něm pracují desítky tisíc zkušených a dobře placených realitních makléřů, kteří jsou ochotni investovat do online marketingu nemalé částky. Proto i my musíme na marketingu Alfy intenzivně pracovat, což nás ovšem velmi baví.

Klubast.cz

Klubast.cz – Webová stránka na podporu činnosti Klubu amerických stafordšírských teriérů /KAST/. Toto plemeno je velmi dobře chováno právě i díky tomuto spolku. Rádi jsme pro něj udělali web, na kterém se dozvíte spoustu zajímavých informací o chovu, výstavách a dalších aktivitách.

Tvorba webu pro pejskaře se může zdát jednoduchá, ale ... Začtěte se do textů a pokud jste neznalí, tak pochopíte, že nic nechápete :-). Svět pejsků a chovatelů je prostě originální a naplněný pojmy, ve kterých se laik příliš neorientuje. Naštěstí jsou čtyřnozí mazlíčci také krasavci a tak jsme se snažili postavit web tak, aby byl i vizuálně zajímavý a mohli se na něj dívat s potěšením i ti, kdo tomuto překrásnému plemeni nerozumějí. Americký stafordšírský teriér je totiž velmi fotogenický. Je to sportovec, který při dobrém vedení dělá jejich majitelům nejen dobrého společníka, ale také partnera pro sport a soutěžení. Klub amerických stafordšírských teriérů nás při tvorbě webu nenechal ve štychu a nespoléhal se na naše psavé prsty, ale pomohl nám tím, že dodával veškeré potřebné podklady a my jsme se tak bez problémů mohli soustředit na SEO a na technickou stránku webu. Nešlo o složitou zakázku, takže těžištěm naší práce bylo SEO a grafická podoba webu.

 • Klient Klub amerických stafordšírských teriérů
 • Datum spuštění 22.4.2019
 • Obor / téma webu Chov psů
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Stehovani.info

Stehovani.info – web stěhovací firmy z Brna, který slouží k podpoře jejich stěhovacích aktivit v korporátní sféře. Firma Stěhování Cibulka dokáže přestěhovat nejen byty a rodinné domy, ale také firemní a výrobní prostory, nebo těžká břemena. Jedná se o web na WordPressu tak, jako ostatní stránky, které děláme.

Helena-rezkova.cz

Helena-rezkova.cz - Vytvořili jsme další web pro makléřku z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Pro tuto kancelář jsme dělali mnoho webových stránek, a proto se na nás obrátila i paní Rezková. Web jsme vytvořili tak, aby plnil požadované funkce. Tedy aby dobře prezentoval paní realitní makléřku a současně aby byl součástí SEO celé realitní kanceláře. Paní makléřka se zabývá prodejem nemovitostí v Praze a ve Středočeském kraji. Podle toho jsme také ladili obsah webu. Stránky jsou také propojené s CRM systémem Business booster, který slouží k vedení emailové databáze a správě direct mailových kampaní. Na emailovou databázi jsou napojené také webové formuláře, které slouží ke kontaktování i ke generování poptávek po odhadech nemovitostí. Web je opatřen dostatečnými kontaktními možnostmi, které fungují jak na desktopu, tedy na počítači či notebooku i na jakémkoli jiném zařízení.

Cílem webu je podpora samostatného podnikání paní makléřky v návaznosti na mateřskou kancelář. Proto design webu zohledňuje červeno-modrý design RE/MAXu, který je daný jejich grafickým manuálem.

 • Klient Helena Rezková - realitní makléřka RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 26.1.2022
 • Obor / téma webu Realitní web
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Martinamareschova.cz

Martinamareschova.cz - Víme, že web samostatného makléře vždy musí odrážet osobnost realitního makléře a současně precizně prezentovat jeho služby. Proto jsme textový obsah vytvářeli velmi opatrně a v synergii s klientovým přáním.

 • Klient Martina Mareschová
 • Datum spuštění 1.8.2022
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, Copywriting, SEO, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

365shop.cz

365shop.cz - internetový obchod navázaný na kamennou prodejnu stavební firmy, kterou najdete poblíž Slavkova u Brna. V sortimentu najdete stavebniny, věci na zahradu, pracovní oděvy i další sortiment. Web je vybaven automatickým načítáním zboží pomocí dodavatelských XML feedů a dalšími speciálními funkcemi vytvořenými klientovi na míru.

 • Klient STŘECHONA s.r.o.
 • Datum spuštění 4.3.2021
 • Obor / téma webu Online stavebniny
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting a správu webu.
 • Kategorie reference

Esmax-moto.cz

Esmax-moto.cz - e-shop prodávající motodíly a příslušenství. Najdete zde například helmy, oleje, rukavice, motoristické oblečení a další příslušenství. V internetovém obchodě můžete koupit jak nové, tak zánovní zboží. Web byl vytvořen ve spolupráci s firmou Linweb.

E-shop jsme vytvořili pro firmu v Radňovicích, které se nacházejí mezi Novým Městem na Moravě a Žďárem nad Sázavou. Firma má nejen e-shop, ale také kamennou prodejnu. Proto si můžete zboží také vyzkoušet a zakoupit osobně, což je u moto dílů velikou výhodou. E-shop pomáhá jak prodeji produktů, tak také propagaci firmy jako takové.

Tempus.cz

Tempus.cz - webové stránky jihomoravské hudební skupiny, hrající středověký rock. Skupina funguje od roku 2007 a můžete ji slyšet na koncertech, slavnostech i hudebních festivalech po celé České republice. Web je vytvořen na WordPressu. Web byl vytvořen ve spolupráci s firmou Linweb.

Pro hudební skupiny jsou weby nejen informačním kanálem, na kterém lze sdělit termíny koncertů, ale mají také ukázat, jaká kapela je, jak funguje a co od ní mohou její posluchači i pořadatelé čekat na koncertech. Web skupiny tempus obsahuje také e-shop, který umožňuje zakoupit jak nahrávky, tak také předměty s logem kapely, nebo jinými blízkými tématy. Na webu pochopitelně také najdete informace o jednotlivých členech a také fotogalerii. Zkrátka se můžete podívat, jak to v kapele žije, na čem pracuje, čím právě žije.

 • Klient Hudební skupina Tempus
 • Datum spuštění 1.2.2020
 • Obor / téma webu Hudební skupina
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu
 • Kategorie reference

Businessbooster.cz

Businessbooster.cz – vytvořili jsme moderní webové stránky na podporu prodeje CRM systému, který se používá pro direct mailing, tedy pro správu emailových a SMS kampaní. Na stránkách je přehledné porovnání jednotlivých variant produktu a najdete zde také srovnání s jinými řešeními. Web slouží také jako nápověda s popisem funkcí systému a možností kontaktovat technickou online podporu.

Databáze je pro internetový marketing zlatý důl a proto je dobře, že existují možnosti, jak profesionálně obsluhovat emailovou databázi i mailové kampaně pomocí jednoduchých online nástrojů, jako je právě Business Booster. Web, který podporuje tento CRM systém je jednoduchý co do funkcí, ale má bohatý obsah. Všechny informace, které na něm najdete jsou precizně sepsány a setříděny tak, aby se v nich vyznali zkušení marketéři i začínající uživatelé.

Soudkydubove.cz

Soudkydubove.cz - internetová prezentace mladého, šikovného bednáře, který dělá dubové soudky a kadečky prvotřídní kvality. Bednářský mistr se svojí rodinou vyrábí nejen z dubového, ale také z akátového dřeva.

Kamiljelinek.cz

Kamiljelinek.cz – vytvořili jsme nové webové stránky brněnskému realitnímu makléři, které mu pomohou získávat nové klienty. Pan Kamil Jelínek pracuje ve společnosti RE/MAX Alfa a specializuje se na prodej, koupi, pronájem a odhady nemovitostí. Působí v lokalitách Brno, Brno-venkov a Ždánicko-Kyjovsko, odkud pochází. Realitní služby nabízí mimo jiné i zahraničním, anglicky mluvícím klientům.

 • Klient Kamil Jelínek - realitní makléř RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 22.4.2020
 • Obor / téma webu Realitní makléř v Brně
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.
 • Kategorie reference

Veruska.cz

Veruska.cz – webová stránka vytvořená pro zkušenou foodblogerku, která nejen že píše o vaření, ale také pomáhá lidem se zlepšením stravovacích návyků. Podívejte se na její recepty a uvařte si něco dobrého, ale také zdravého. Webové stránky byly vytvořeny podle přání klientky na existující šabloně.

 • Klient Věra Strnadová - foodblogerka
 • Datum spuštění 1.9.2019
 • Obor / téma webu Food blog
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference ,

Bytyvalentinka.cz

Bytyvalentinka.cz – weby developerských projektů jsou specifické několika věcmi. Potřebují elegantní a přehledný design, developeři nedisponují fotografiemi nemovitosti a mají pouze vizualizace, letecké snímky, nebo fotografie okolí či snímky z dronu. Právě tak to bylo i u tohoto webu. Obsah je responzivní včetně tabulek, které jsou zobrazovány na jakémkoli zařízení tak, aby byly vždy přehledné.

 • Klient Jan Zachystal - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 16.7.2019
 • Obor / téma webu Nové byty v Praze
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, copywriting, tvorbu webových stránek, SEO, správu webu
 • Kategorie reference

Vivarestaurant.cz

Vivarestaurant.cz – webové stránky restaurace v menším městě poblíž Brna. Web jsme vytvořili tak, aby byl elegantní, dobře strukturovaný a současně majiteli restaurace snadno aktualizovatelný.

 • Klient VINUAR group s.r.o.
 • Datum spuštění 18.7.2019
 • Obor / téma webu Restaurace Kuřim
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.
 • Kategorie reference

Cebenergie.cz

Cebenergie.cz je web firmy, která se zabývá instalací trafostanic a jejich servisem, ale také elektro revizemi a službami v oblasti IT.

Zdanickyles.cz

Zdanickyles.cz - webové stránky jsme vytvořili pro zábavu. Není to tedy ziskový projekt. Přesto má veliký potenciál a záměr být kvalitním informačním zdrojem a inspirací jak pro výletníky, tak pro milovníky přírody.

Premekkubak.cz

Premekkubak.cz - osobní web Přemka Kubáka, tedy manažera Proweby.cz. Web není jen o tvorbě webových stránek, kterou se Přemek zabývá, ale je také o jeho koníčcích, radostech i starostech. Na webu najdete blog a také statické stránky.

 • Klient Přemek Kubák, Proweby.cz
 • Datum spuštění 7.8.2019
 • Obor / téma webu Osobní web tvůrce webů
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, správu blogu, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Odhad-ceny-nemovitosti.cz

Odhad-ceny-nemovitosti.cz - Web byl vytvořen pro pobočku realitní kanceláře RE/MAX, která se jmenuje RE/MAX Alfa a sídlí v Praze. Kancelář se zabývá prodejem nemovitostí a pro své potenciální klienty vypracovává odhady ceny nemovitosti. Je to kvalitní a rychlá služba, která je nabízena majitelům nemovitostí zdarma. Z mnohých z nich se pak stanou klienti.

 • Klient TOP REALITY SERVIS, s.r.o. - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 30.1.2018
 • Obor / téma webu Odhady nemovitostí
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Alivdevelopment.cz

Alivdevelopment.cz - ALIV Development s.r.o. je česká soukromá investiční společností působící na trhu již řadu let. Firma nabízí svým klientům možnost vystoupit z šedi běžných finančních investic. Web je malou jednostránkovou prezentací s možností přihlášení k odběru aktuálních informací pomocí mailu.

Asklepia.cz

Asklepia.cz - pražská veterinární ordinace poskytující špičkovou péči o zvířecí mazlíčky. Pomocí webových stránek se můžete seznámit s jejich službami, položit veterinářům dotaz, nebo se přímo objednat do jejich ordinace.

 • Klient Veterinární klinika Asklepia s.r.o.
 • Datum spuštění 2.7.2020
 • Obor / téma webu Veterinář Praha
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Martinaprodavafloridu.cz

Martinaprodavafloridu.cz - jednoduchý web sloužící pro podporu prodeje nemovitostí na floridě, který zde provádí česká realitní makléřka. Stránky jsou udělané jako jednostránkový web.

Stavebniny-365.cz

Stavebniny-365.cz - stavební trh je bohatý na nejrůznější firmy. Dobrá webová prezentace je jedním z důležitých pilířů jejich online marketingu. Proto se na nás obrátila firma STŘECHONA s.r.o., abychom pro ně vytvořili novou webovou prezentaci a také zcela nový obchod se stavebninami.

 • Klient STŘECHONA s.r.o.
 • Datum spuštění 20.1.2021
 • Obor / téma webu Stavebniny Brno
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Stehovani-trezoru-brno.cz

Stehovani-trezoru-brno.cz - web byl vytvořen pro podporu hlavního webu brněnské stěhovací firmy a také proto, aby přímo generoval poptávky po stěhování. Tato firma se totiž zabývá nejen stěhováním bytů, ale také firem a jejich vybavení.

Ostrov-krk.eu

Ostrov Krk je jedním z nádherných chorvatských ostrovů. Můžete ho navštívit sami, ale také zde můžete prožít příjemnou dovolenou s dětmi. Webové stránky slouží pro podporu CK Novalja, která nabízí ubytování Chorvatsko.

Chorvatsko.tips

Kalkulačka ceny cesty do Chorvatska je webová aplikace vytvořená pro CK Novalja, která nabízí ubytování Chorvatsko. Pomocí kalkulačky si můžete spočítat kolik stojí cesta do Chorvatska. Celková cena je včetně dálničních známek, poplatků za placené úseky, cen trajektu nákladů na cestu s ohledem na cenu pohonných hmot. Aplikaci jsme vyvinuli přesně podle potřeb cestovní kanceláře a průběžně provádíme její správu.

Stehovani-cibulka.cz

Stěhování Cibulka - web pro brněnskou stěhovací firmu. Dělali jsme analýzu klíčových slov a následné úpravy on-page faktorů. Doplnili jsme na web nové texty a vytvořili několik podstránek s ohledem na hojně hledaná klíčová slova.

Madagaskar.holiday

Madagaskar je čtvrtý největší ostrov světa. Pro jeho přírodní bohatství a rozmanitost se mu přezdívá osmý světadíl. Pokud vás zajímá dovolená Madagaskar a chcete zažít neopakovatelnou atmosféru Madagaskaru, vydejte se na cesty s brněnskou cestovní kanceláří Novalja, pro kterou jsme tento web vytvořili.

Cawedog.cz

Cawedog - brněnská strojírenská firma, která se zabývá především malosériovou výrobou prototypových dílů. Pro tuto firmu jsme vytvořili malé webové stránky popisující nejen firmu samotnou, ale také sortiment, včetně prezentace videí z výroby.

Stavbycermak.cz

Stavbycermak.cz - jedná se o web stavební firmy působící v okolí Prahy. Firma se zabývá stavbami rodinných domů na klíč, ale také rekonstrukcemi domů a pokládkou dlažeb či rekonstrukcemi koupelen.

 • Klient Přemysl Čermák
 • Datum spuštění 20.12.2016
 • Obor / téma webu Stavební firma
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Envigen.eu

Envigen je firma, která se zabývá dovozem a prodejem parních turbín. Tyto se používají jak v energetice, tak v jiných odvětvích průmyslu. Envigen.eu je multijazyčný web.

Stehovanipian.info

Stehovanipian.info – podpůrný web zaměřený na stěhování pian. Jedná se o službu, kterou nabízí náš klient svým zákazníků. Proto jsme udělali speciálně pro její propagaci tento malý web s unikátním obsahem.

Odhady-nemovitosti-dedicka-rizeni.cz

Odhady-nemovitosti-dedicka-rizeni.cz - Podpůrný web pro realitní kancelář RE/MAX Alfa, která sídlí v Praze. Kancelář se zabývá prodejem nemovitostí a pro své potenciální klienty vypracuje odhad pro dědické řízení. Je to kvalitní a rychlá služba.

Odhadnemovitosti.info

Odhadnemovitosti.info jsou webové stránky realitního makléře, který se zabývá vypracováním odhadů nemovitostí v Brně. Odhady rodinných domů a odhady bytů provádí pro majitele jejich majitele zdarma. Kromě toho se zabývá následným prodejem nemovitostí. Web slouží také pro lead generation.

 • Klient Kamil Jelínek - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 10.10.2017
 • Obor / téma webu Odhad nemovitosti
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.
 • Kategorie reference

Msprofikov.cz

Msprofikov.cz - ve spolupráci s Linweb.cz jsme vytvořili web brněnské firmy, zabývající se zámečnickými pracemi a uměleckým kovářstvím.

Engine-boat.com

Engine-boat.com – web pro firmu, která prodává jachty a lodní motory. Rádi vám přivezou od výrobce krásnou loď, ale také Vám poskytnou patřičný servis. Zcela bez obav pak můžete vyrazit na moře i na jakoukoli jinou vodní plochu.

Lisnice.info

Lisnice.info - malý web sloužící k podpoře prodeje jedné jediné nemovitosti, vytvořený pro makléřku společnosti RE/MAX. Web obsahuje fotografie, videa, ale také 3D prezentaci nemovitosti. Jedná se o luxusní nemovitost, proto jsme udělali atraktivní a přehledný web.

 • Klient Kateřina Budská - realitní makléřka RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 2.3.2019
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.
 • Kategorie reference

Jakubhrbac.cz

Jakubhrbac.cz – webové stránky slouží k propagaci služeb realitního makléře Jakuba Hrbáče, který pracuje pro RE/MAX. Pan makléř prodává nemovitosti, ale také pomáhá klientům při jejich nákupu. Zabývá se také odhady nemovitostí. Proto je web vybaven kontaktními formuláři po mocí kterých se s ním můžete snadno spojit.

 • Klient Jakub Hrbáč - realitní makléř RE/MAX
 • Datum spuštění 1.11.2018
 • Obor / téma webu Realitní makléř
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.
 • Kategorie reference

Filiptomes.cz

Filiptomes.cz – webové stránky realitního makléře, který pracuje na vysočině v okolí Jihlavy. Web jsme vytvořili tak, aby prezentoval poskytované služby, ale také aby generoval poptávky po odhadech nemovitosti.

Kvetzivotabrno.cz

Kvetzivotabrno.cz – web brněnské montessori školky. Nejedná se o klasickou školku jak ji známe, ale o školku, která pracuje s dětmi jinak. Web jsme udělali v barvách klienta a vytvořili jsme také logo. Zadání znělo jasně - vytvořte nám hezký web, který se bude líbit rodičům i dětem a bude nás pěkně prezentovat. Při tvorbě jsme zohlednili nejen barvy, ale také to, že školka sídlí v Brně a zaměřuje se na rodiny, které jsou alternativněji zaměřené.

 • Klient Květ života Brno, z.ú.
 • Datum spuštění 8.10.2018
 • Obor / téma webu Montessori školka Brno
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správa webu.
 • Kategorie reference

Stavebninyouda.cz

Stavebninyouda.cz - Webové stránky firmy, která provádí především výkopové, zemní práce, dovoz stavebního materiálů a odvoz suti. Firma působí především jihovýchodně od Brna, tedy v okolí Dambořic a Ždánického lesa.

Jizerskereality.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Jizerskereality.cz - Jedná se o malý realitní web vytvořený na univerzální šabloně, kterou jsme připravili pro pražskou realitní kancelář RE/MAX Alfa. Tento web je opatřen základními funkcemi ideálními pro makléřskou práci a slouží jako druhý web realitní makléřky. Je to web zaměřený na nemovitosti v Jizerských horách. Pokud máte i vy více oblastí působnosti, je dobré mít více webů.

Karelhynst.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Karelhynst.cz - Malý realitní web vytvořený na univerzální šabloně pro realitní makléře z pražské kanceláře RE/MAX Alfa. Tento web slouží k podpoře podnikání, tedy prodeje nemovitostí, pronájmů nemovitostí a dalších s tím souvisejících služeb.

Danasarvasova.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Danasarvasova.cz - Malý web vytvořený na univerzální šabloně realitní kanceláře RE/MAX Alfa.

 • Klient Dana Sarvašová - realitní makléřka RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 21.2.2022
 • Obor / téma webu Realitní stránky
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, SEO, správu webu.
 • Kategorie reference

Internationalgrocery.co.uk

International grocery - Ve Velké Británii žije a pracuje mnoho lidí z jiných států. Firma ALEXANDRIJA LTD nabízí potraviny ze zemí, odkud pocházejí a na které jsou zvyklí. Vytvořili jsme e-shop v angličtině, kde si mohou vybrat ze široké nabídky potravin, lahůdek, lokálních specialit a nápojů. Vytvořeno ve spolupráci s: Webseoppc.

 • Klient Alexandreja Ltd
 • Datum spuštění 20.7.2015
 • Dělali jsme Webovou grafiku, vytvoření wireframe, tvorbu webu, SEO
 • Kategorie reference