Zemědělství, vinařství a lesnictví

Weby pro zemědělce, vinaře a lesníky jsou specifické tím, že jsou prodejním kanálem, nabízejí služby, ale také by měly atraktivně a elegantně prezentovat firmu jako takovou. Tyto obory jsou velmi vizuálně zajímavé a weby proto často stavíme především na fotografiích a videích.

Cacik.cz

Cacik.cz - Webová stránka s internetovým obchodem patří kobylskému vinařství Čačík. Jedná se o malé, rodinné vinařství hospodařící na certifikovaných BIO vinicích v obci Kobylí. Nabízí širokou škálu naturálních vín, která jsou vyráběna tradičními postupy s minimálním dosířením. Stránka zahrnuje informace o vinařství, jeho filozofii, popis procesu výroby vín, nabídku vína v e-shopu, a také kontaktní informace.

Internetové stránky byly vytvořeny s tím, že budou pravidelně doplňovány o nové produkty. Majitelka si proto provádí jejich správu sama a my zajišťujeme pouze technickou správu webu. My pak provádíme pouze složitější obsahové úpravy.

Vína v e-shopu jsou logicky členěna tak, aby se na stránkách uživatelé snadno orientovali a dokázali bez potíží projít prodejním procesem. Víno je vizuální záležitost, proto jsme zvolili kombinaci konzervativního, ale přitom vzdušného designu, který odpovídá požadavkům vinařství.

Kvetinarstvizakasnou.cz

Kvetinarstvizakasnou.cz - Webové stránky Květinářství za kašnou v Bučovicích nabízí širokou škálu květinových služeb. Specializují se na prodej řezaných dárkových, svatebních či svátečních květin. Jejich nabídka zahrnuje i bohatý výběr pokojových rostlin, hrnkových květin a kompletní svatební výzdobu. Majitelka květinářství, Aneta Barnetová, má dlouholetou praxi v oboru. Její příběh a vášeň pro květiny jsou důležitou součástí filozofie podnikání. Květinářství má za cíl poskytovat květiny pro všechny příležitosti, ať už se jedná o svatby, narozeniny, nebo jen pro radost. Na webu není e-shop, ale najdete zde možnost snadno kontaktovat firmu pomocí kontaktního formuláře, který je koncipován tak, aby odpovídal tématu webu.

Další informace o květinářství, jako jsou kontaktní údaje a umístění, můžete najít na různých mapových a informačních stránkách, jako je například Mapy.cz.

Trojanec.cz

Trojanec.cz - Webová stránka patří Janu Trojancovi, certifikovanému arboristovi se zaměřením na péči o stromy, kácení a ořezy stromů. Nabízí služby jako jsou rizikové kácení, odstranění pařezů, ořezy stromů, vazby korun stromů a péči o stromy. Jan Trojanec na webu propaguje svoji odbornost, zkušenosti, bezpečnostní přístup a také to, že je certifikovaným arboristou. Působí především na jižní Moravě a nabízí konzultace a odbornou péči o stromy v okolí Brna, Vyškova, Kroměříže, Blanska, Břeclavi, Hodonína a dalších měst.

Web nejen propaguje služby, ale také ukazuje reference z tohoto zajímavého oboru.

Forest-machinery.cz

Forest-machinery.cz je web postavený na WordPressu, který je vytvořen kompletně jako multijazyčný. V současné chvíli má českou a anglickou verzi, ale je možné doplnit libovolný počet jazykových verzí. Stránky byly vytvořeny na podporu prodeje lesních strojů, které vyvíjí Výzkumná stanice Školního lesního podniku Křtiny, který je součástí Mendelovy lesnické univerzity. Jedná se o stroje pro šetrné pěstební práce a soustřeďování dřeva za pomocí lanovkových mechanismů. Je to tedy úzce specializovaná firma, jejíž okruh zákazníků je limitovaný. Nešlo tedy o umístění klíčových slov ve vyhledávačích, protože toho lze v tomto případě dosáhnout poměrně jednoduše, ale bylo třeba vytvořit pěknou, poutavou prezentaci, která bude současně určena pro lesní a zemědělské profesionály.

Školnímu lesnímu podniku Křtiny se v současné době daří prodávat i díky naší propagaci lesní stroje. Jedná se zejména o lanovky, které jsou jako přídavný stroj zavěšovány na traktory. Našim cílem bylo vytvořit robustní, spolehlivý a přehledný web, který si bude moci sám klient téměř libovolně editovat a to se nám povedlo. Obě jazykové verze jsou dobře proindexované vyhledávači a umísťují se v nich dobře.

Zdanickyles.cz

Zdanickyles.cz - webové stránky jsme vytvořili pro zábavu. Není to tedy ziskový projekt. Přesto má veliký potenciál a záměr být kvalitním informačním zdrojem a inspirací jak pro výletníky, tak pro milovníky přírody.

  • Klient Přemek Kubák, Proweby.cz
  • Datum spuštění 4.7.2020
  • Adresa webu Neziskový web o Ždánickém lese
  • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.