Domov a zahrada

Kvetinarstvizakasnou.cz

Kvetinarstvizakasnou.cz - Webové stránky Květinářství za kašnou v Bučovicích nabízí širokou škálu květinových služeb. Specializují se na prodej řezaných dárkových, svatebních či svátečních květin. Jejich nabídka zahrnuje i bohatý výběr pokojových rostlin, hrnkových květin a kompletní svatební výzdobu. Majitelka květinářství, Aneta Barnetová, má dlouholetou praxi v oboru. Její příběh a vášeň pro květiny jsou důležitou součástí filozofie podnikání. Květinářství má za cíl poskytovat květiny pro všechny příležitosti, ať už se jedná o svatby, narozeniny, nebo jen pro radost. Na webu není e-shop, ale najdete zde možnost snadno kontaktovat firmu pomocí kontaktního formuláře, který je koncipován tak, aby odpovídal tématu webu.

Další informace o květinářství, jako jsou kontaktní údaje a umístění, můžete najít na různých mapových a informačních stránkách, jako je například Mapy.cz.

Trojanec.cz

Trojanec.cz - Webová stránka patří Janu Trojancovi, certifikovanému arboristovi se zaměřením na péči o stromy, kácení a ořezy stromů. Nabízí služby jako jsou rizikové kácení, odstranění pařezů, ořezy stromů, vazby korun stromů a péči o stromy. Jan Trojanec na webu propaguje svoji odbornost, zkušenosti, bezpečnostní přístup a také to, že je certifikovaným arboristou. Působí především na jižní Moravě a nabízí konzultace a odbornou péči o stromy v okolí Brna, Vyškova, Kroměříže, Blanska, Břeclavi, Hodonína a dalších měst.

Web nejen propaguje služby, ale také ukazuje reference z tohoto zajímavého oboru.