Pomůžeme být lépe vidět ve vyhledávačích i na internetu jako takovém. Vyladíme váš web podle předem vypracovaných analýz a naučíme vás, jak udělat maximum pro to, aby si viditelnost webu průběžně udržovala nebo zlepšovala.

SEO je nejefektivnější, nejtrvalejší a nejlevnější způsob jak být dobře vidět ve fulltextových vyhledávačích (Seznam, Google) a tím zvýšit návštěvnost webu nebo e-shopu. Investice do SEO se tedy zcela jistě vyplatí. Jedná se o zcela legální a vyhledávači doporučovaný způsob ovlivnění pozic ve výsledcích vyhledávání. SEO totiž lze přeložit jako „optimalizace pro vyhledávače„.

Jak postupujeme

  • SEO analýza
  • Analýza klíčových slov
  • Realizace navrhovaných změn a odstranění zjištěných nedostatků.

SEO je vždy mravenčí práce, kterou musí provádět zkušený profesionál ve spolupráci s programátorem, případně grafikem a správcem serveru. Špatně zapracované analýzy a nevhodné zapracování doporučení může vést ke zhoršení pozic klíčových slov ve vyhledávačích. Naopak dobře provedené zapracování doporučení je předpokladem k růstu návštěvnosti webu a tím i obratů. Svěřte tedy budoucnost vašeho podnikání nám.

Nezapomeňte na