Weby pro realitní kanceláře a makléře

Webové stránky pro realitní trh tvoříme od roku 2017. Navrhli jsme a vytvořili desítky realitních webů a proto víme, co makléři a realitní kanceláře potřebují. Umíme vytvořit nejen české, ale také multijazyčné weby. Všechny stránky i jejich funkce (kontaktní formuláře, recenze atd.) jsou přizpůsobené pro správné zobrazování na mobilech a také vyladěné s ohledem na SEO, tedy co nejlepší dohledatelnost ve vyhledávačích. Pro tvorbu a správu webů používáme redakční systém WordPress, díky kterému si můžete snadno i vy sami spravovat jejich obsah, tedy upravovat texty, vkládat obrázky, videa, vizualizace, matterporty, reference či prodávané nemovitosti. Webům, které jsme vytvořili poskytujeme také technickou správu, abyste se nemuseli starat o správu hostingu, domény, zálohování, aktualizace WordPressu ani o další technické nezbytnosti. Stejně tak vás nenecháme ve štychu, pokud budete potřebovat po spuštění webu cokoli upravit, dopsat, nebo jen s něčím poradit.
Z velikých realitních kanceláří pracujeme například pro RE/MAX a to zejména pro jejich dlouhodobě nejúspěšnější pobočku RE/MAX Alfa.

Realitní weby

Tvoříme stránky realitních kancelářích, které propagují celou kancelář a její služby. Tyto weby jsou většinou opatřeny několika typy pokročilých kontaktních formulářů.

Dokážeme automaticky načítat Google reference, které jsou jednoznačným a prověřeným důkazem dobré pověsti.

Weby zaměřené na konkrétní činnosti a oblasti jsou ideálním doplňkem online marketingu zkušeného realitního makléře. Dokážeme vytvořit weby zaměřené na sbírání poptávek po odhadech nemovitosti, ale také například weby podporující nábor nemovitostí v určitých lokalitách.

Makléřské weby

Při jejich tvorbě klademe důraz na konverze, tedy na to, aby se z přivedeného uživatele internetu stal pokud možno klient, případně aby při návštěvě webu zanechal makléři kontakt, který umíme automaticky uložit do emailové databáze.

Propracované kontaktní formuláře umožňují nejen odeslání poptávky, ale také uložení kontaktu do vaší mailové databáze. Tu můžete později efektivně využívat například pro zasílání nabídek klientům nebo jinou komunikaci s nimi.

Vždy počítáme s tím, že makléři používají k propagaci PPC kampaně, tedy placenou reklamu. S ohledem na to vytváříme potřebné cílové stránky, tedy stránky na které přijde návštěvník poté, co klikl na vaši reklamu.

Weby nemovitostí

Umíme udělat web pro propagaci jednotlivé nemovitosti tak, aby byl dostatečnou odpovědí na většinu dotazů klientů a dal jim možnost nakouknout do ní.

Zobrazení vizualizací a matterportu či videí je samozřejmostí. I tyto menší weby jsou postavené na WordPressu a mohou být i vícejazyčné.

Ukázky naší práce

Univerzální web pro makléře RE/MAX Alfa

Univerzálně použitelný web pro realitní makléře - Na žádost našeho dlouholetého klienta RE/MAX Alfa jsme vytvořili web, který používáme jako základ pro jednoduché webové stránky jednotlivých realitních makléřů. Tyto stránky jsou vytvořené přesně podle potřeb realitní kanceláře. Mají automatické načítání Google referencí, propojení s CRM direct mailovým systémem Business Booster a špičkově propracované kontaktní formuláře s pokročilou kondicionální logikou. Formuláře se tedy automaticky přizpůsobují potřebám návštěvníka webu a nabídnou mu k vyplnění přesně to, co potřebuje realitní makléř zjistit u jednotlivých typů nemovitostí. Díky tomu dokážeme efektivně generovat poptávky po odhadech nemovitostí, ale i klasické kontakty. Tyto pak bez zásahu makléře zařazujeme do správné složky s kontakty v Business Boosteru. Díky tomu šetříme makléřům RE/MAX Alfa čas.

Web je vytvořen tak, abychom ho mohli použít jako vzor pro další weby jednotlivých makléřů, ale současně ho také libovolně obsahově i funkčně rozšiřovat. Můžeme například makléři, používající tento základní web, v budoucnu vytvořit jazykovou mutaci v libovolném jazyce, nebo doplnit nové sekce. Podobné weby dokážeme vytvořit i pro jiné realitní kanceláře a pro jejich realitní makléře. Může se jednat o jednotlivé weby, nebo o celou skupinu webů pro makléře, založené na stejné šabloně.

 • Klient RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 20.3.2022
 • Adresa webu Web pro realitní makléře
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, UX a správu webu.

Helena-rezkova.cz

Helena-rezkova.cz - Vytvořili jsme další web pro makléřku z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Pro tuto kancelář jsme dělali mnoho webových stránek a proto se na nás obrátila i paní Rezková. Web jsme vytvořili tak, aby plnil požadované funkce. Tedy aby dobře prezentoval paní realitní makléřku a současně aby byl součástí SEO celé realitní kanceláře. Paní makléřka se zabývá prodejem nemovitostí v Praze a ve Středočeském kraji. Podle toho jsme také ladili obsah webu. Stránky jsou také propojené s CRM systémem Business booster, který slouží k vedení emailové databáze a správě direct mailových kampaní. Na emailovou databázi jsou napojené také webové formuláře, které slouží ke kontaktování i ke generování poptávek po odhadech nemovitostí. Web je opatřen dostatečnými kontaktními možnostmi, které fungují jak na desktopu, tedy na počítači či notebooku i na jakémkoli jiném zařízení.

Cílem webu je podpora samostatného podnikání paní makléřky v návaznosti na mateřskou kancelář. Proto design webu zohledňuje červeno-modrý design RE/MAXu, který je daný jejich grafickým manuálem.

 • Klient Helena Rezková - realitní makléřka RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 26.1.2022
 • Adresa webu Realitní makléřka
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.

Remaxalfa.cz

RE/MAX Alfa je jedničkou v síti RE/MAX. Pro tuto realitní kancelář jsme udělali nový web s moderním designem i funkcemi. Webová prezentace je klíčovým prvkem online marketingu Alfy a podle toho jsme k její tvorbě přistupovali. Její primární funkce je podpora prodeje nemovitostí, generování poptávek ale také prezentace služeb jednotlivých realitních makléřů, kteří působí po celé České republice.

S realitní kanceláří RE/MAX Alfa spolupracujeme od roku 2016 a za tu dobu jsme pro ně kromě tohoto hlavního webu vytvořili také několik podpůrných stránek pokrývajících svým zaměřením jednotlivé segmenty činností kanceláře. Kromě toho také tvoříme webové stránky pro její jednotlivé makléře a také weby sloužící k lead generation. Tedy například ke generování poptávek po odhadech nemovitostí. Weby pro RE/MAX Alfa jsou také napojené na CRM systém Business Booster, pomocí něhož lze vytvářet mailové databáze a také kampaně. Weby makléřů a také jiných realitních kanceláří z RE/MAXu pak propojujeme pomocí odkazů tak, abychom dosáhli pozitivního efektu pro všechny zúčastněné. Realitní trh je silně konkurenční obor. Je tomu tak díky tomu, že v něm pracují desítky tisíc zkušených a dobře placených realitních makléřů, kteří jsou ochotni investovat do online marketingu nemalé částky. Proto i my musíme na marketingu Alfy intenzivně pracovat, což nás ovšem velmi baví.

 • Klient TOP REALITY SERVIS, s.r.o. - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 28.2.2019
 • Adresa webu Realitní kancelář RE/MAX Alfa
 • Prezentace webu YouTube prezentace webu
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, linkbuilding, copywriting, UX a správu webu.

Businessbooster.cz

Businessbooster.cz – vytvořili jsme moderní webové stránky na podporu prodeje CRM systému, který se používá pro direct mailing, tedy pro správu emailových a SMS kampaní. Na stránkách je přehledné porovnání jednotlivých variant produktu a najdete zde také srovnání s jinými řešeními. Web slouží také jako nápověda s popisem funkcí systému a možností kontaktovat technickou online podporu.

Databáze je pro internetový marketing zlatý důl a proto je dobře, že existují možnosti, jak profesionálně obsluhovat emailovou databázi i mailové kampaně pomocí jednoduchých online nástrojů, jako je právě Business Booster. Web, který podporuje tento CRM systém je jednoduchý co do funkcí, ale má bohatý obsah. Všechny informace, které na něm najdete jsou precizně sepsány a setříděny tak, aby se v nich vyznali zkušení marketéři i začínající uživatelé.

 • Klient Expanzia s.r.o.
 • Datum spuštění 25.8.2018
 • Adresa webu Direct mailing CRM systém
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, UX a správu webu.

Realitnikariera.cz

Realitnikariera.cz – stránky slouží jako informační a náborový web pro realitní makléře. Byly vytvořeny pro realitní kancelář RE/MAX Alfa. Pokud se budete chtít stát realitním makléřem, nebo se vzdělávat v tomto oboru, najdete zde spoustu zajímavých informací.

 • Klient TOP REALITY SERVIS, s.r.o. - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 1.2.2020
 • Adresa webu Nabídka práce realitního makléře
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.

Odhad-ceny-nemovitosti.cz

Odhad-ceny-nemovitosti.cz - Web byl vytvořen pro pobočku realitní kanceláře RE/MAX, která se jmenuje RE/MAX Alfa a sídlí v Praze. Kancelář se zabývá prodejem nemovitostí a pro své potenciální klienty vypracovává odhady ceny nemovitosti. Je to kvalitní a rychlá služba, která je nabízena majitelům nemovitostí zdarma. Z mnohých z nich se pak stanou klienti.

 • Klient TOP REALITY SERVIS, s.r.o. - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 30.1.2018
 • Adresa webu Odhady nemovitostí
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.

Odhady-nemovitosti-dedicka-rizeni.cz

Odhady-nemovitosti-dedicka-rizeni.cz - Podpůrný web pro realitní kancelář RE/MAX Alfa, která sídlí v Praze. Kancelář se zabývá prodejem nemovitostí a pro své potenciální klienty vypracuje odhad pro dědické řízení. Je to kvalitní a rychlá služba.

 • Klient TOP REALITY SERVIS, s.r.o. - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 21.2.2018
 • Adresa webu Odhady nemovitostí pro dědická řízení
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.

Martinaprodavafloridu.cz

Martinaprodavafloridu.cz - jednoduchý web sloužící pro podporu prodeje nemovitostí na floridě, který zde provádí česká realitní makléřka. Stránky jsou udělané jako jednostránkový web.

 • Klient SOVA NET, s.r.o.
 • Datum spuštění 8.11.2020
 • Adresa webu Realitní makléř
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek a technické SEO.

Odhadnemovitosti.info

Odhadnemovitosti.info jsou webové stránky realitního makléře, který se zabývá vypracováním odhadů nemovitostí v Brně. Odhady rodinných domů a odhady bytů provádí pro majitele jejich majitele zdarma. Kromě toho se zabývá následným prodejem nemovitostí. Web slouží také pro lead generation.

 • Klient Kamil Jelínek - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 10.10.2017
 • Adresa webu Odhad nemovitosti
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting, UX a správu webu.

Janakarlachova.cz

Janakarlachova.cz – web pro podporu podnikání realitní makléřky z RE/MAX Alfa, který slouží nejen k prezentaci služeb, ale také generování poptávek po odhadech nemovitosti.

 • Klient Jana Karlachová - realitní makléřka RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 11.8.2018
 • Adresa webu Realitní makléřka Říčany
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.

Lisnice.info

Lisnice.info - malý web sloužící k podpoře prodeje jedné jediné nemovitosti, vytvořený pro makléřku společnosti RE/MAX. Web obsahuje fotografie, videa, ale také 3D prezentaci nemovitosti. Jedná se o luxusní nemovitost, proto jsme udělali atraktivní a přehledný web.

 • Klient Kateřina Budská - realitní makléřka RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 2.3.2019
 • Dělali jsme Tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.

Kamiljelinek.cz

Kamiljelinek.cz – vytvořili jsme nové webové stránky brněnskému realitnímu makléři, které mu pomohou získávat nové klienty. Pan Kamil Jelínek pracuje ve společnosti RE/MAX Alfa a specializuje se na prodej, koupi, pronájem a odhady nemovitostí. Působí v lokalitách Brno, Brno-venkov a Ždánicko-Kyjovsko, odkud pochází. Realitní služby nabízí mimo jiné i zahraničním, anglicky mluvícím klientům.

 • Klient Kamil Jelínek - realitní makléř RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 22.4.2020
 • Adresa webu Realitní makléř v Brně
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.

Jakubhrbac.cz

Jakubhrbac.cz – webové stránky slouží k propagaci služeb realitního makléře Jakuba Hrbáče, který pracuje pro RE/MAX. Pan makléř prodává nemovitosti, ale také pomáhá klientům při jejich nákupu. Zabývá se také odhady nemovitostí. Proto je web vybaven kontaktními formuláři po mocí kterých se s ním můžete snadno spojit.

 • Klient Jakub Hrbáč - realitní makléř RE/MAX
 • Datum spuštění 1.11.2018
 • Adresa webu Realitní makléř
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, copywriting, SEO, správu webu.

Filiptomes.cz

Filiptomes.cz – webové stránky realitního makléře, který pracuje na vysočině v okolí Jihlavy. Web jsme vytvořili tak, aby prezentoval poskytované služby, ale také aby generoval poptávky po odhadech nemovitosti.

 • Klient VPDM Group s.r.o.
 • Datum spuštění 02.03.2019
 • Adresa webu Realitní makléř z vysočiny
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, tvorbu webových stránek, SEO, copywriting a správu webu.

Bytyvalentinka.cz

Bytyvalentinka.cz – weby developerských projektů jsou specifické několika věcmi. Potřebují elegantní a přehledný design, developeři nedisponují fotografiemi nemovitosti a mají pouze vizualizace, letecké snímky, nebo fotografie okolí či snímky z dronu. Právě tak to bylo i u tohoto webu. Obsah je responzivní včetně tabulek, které jsou zobrazovány na jakémkoli zařízení tak, aby byly vždy přehledné.

 • Klient Jan Zachystal - RE/MAX Alfa
 • Datum spuštění 16.7.2019
 • Adresa webu Nové byty v Praze
 • Dělali jsme Analýzu klíčových slov, copywriting, tvorbu webových stránek, SEO, správu webu

Luciecerna.cz

Luciecerna.cz – vytvořili jsme webové stránky pro paní realitní makléřku, která pracuje pro realitní kancelář RE/MAX. A to konkrétně pro její pobočku RE/MAX Alfa. Web jí pomáhá nabírat nové nemovitosti a následně je prodávat. Pokud potřebujete prodat nemovitost, obraťte se na paní makléřku. Můžete si od ní také nechat vypracovat odhad tržní ceny nemovitosti.