Weby na šabloně RE/MAX Alfa

Raskareality.cz

Raskareality.cz - Webová stránka patří realitnímu makléři Vlastimilu Raškovi, který nabízí služby v oblasti prodeje, pronájmu, odhadu a koupě nemovitostí. Specializuje se na Prahu, zejména Prahu 6, a okolí. Stránka obsahuje informace o jeho službách, odbornosti a zkušenostech, stejně jako recenze od klientů. Vytvořili jsme na ní také realitní blog s užitečnými tipy a informacemi o realitním trhu. Stránka poskytuje podrobné informace o nabízených nemovitostech, včetně fotografií a popisů.

Vlastimil Raška tvoří také odhady tržní ceny nemovitostí. Nabízí odhady zejména pro majitele nemovitostí, dále pro účely dědických řízení, rozvodů, a vypořádání mezi spoluvlastníky. Na stránce je proto speciální formulář s kondicionální logikou, kdy se jiné údaje zadávají při odhadu domu, bytu či pozemku.

Jizerskereality.cz

Jizerskereality.cz - Web Jizerskereality.cz se zaměřuje na poskytování realitních služeb včetně odhadů nemovitostí, prodeje nemovitostí, pronájmu nemovitostí a poskytování realitních rad. Nabízí různé služby, jako je odhad ceny nemovitosti pro různé účely, včetně dědických řízení nebo vypořádání při rozvodu. Kromě toho stránka obsahuje články o různých aspektech realitního trhu, jako jsou běžné chyby při prodeji nemovitosti, informace o daňových zákonech spojených s nabytím nemovitostí a trendy na trhu s nemovitostmi.

Web je zaměřen na podporu prodeje nemovitostí v konkrétním regionu, tedy v oblasti Jizerských hor.

Univerzální web pro makléře RE/MAX Alfa

Univerzálně použitelný web pro realitní makléře - Na žádost našeho dlouholetého klienta RE/MAX Alfa jsme vytvořili web, který používáme jako základ pro jednoduché webové stránky jednotlivých realitních makléřů. Tyto stránky jsou vytvořené přesně podle potřeb realitní kanceláře. Mají automatické načítání Google referencí, propojení s CRM direct mailovým systémem Business Booster a špičkově propracované kontaktní formuláře s pokročilou kondicionální logikou. Formuláře se tedy automaticky přizpůsobují potřebám návštěvníka webu a nabídnou mu k vyplnění přesně to, co potřebuje realitní makléř zjistit u jednotlivých typů nemovitostí. Díky tomu dokážeme efektivně generovat poptávky po odhadech nemovitostí, ale i klasické kontakty. Tyto pak bez zásahu makléře zařazujeme do správné složky s kontakty v Business Boosteru. Díky tomu šetříme makléřům RE/MAX Alfa čas.

Web je vytvořen tak, abychom ho mohli použít jako vzor pro další weby jednotlivých makléřů, ale současně ho také libovolně obsahově i funkčně rozšiřovat. Můžeme například makléři, používající tento základní web, v budoucnu vytvořit jazykovou mutaci v libovolném jazyce, nebo doplnit nové sekce. Podobné weby dokážeme vytvořit i pro jiné realitní kanceláře a pro jejich realitní makléře. Může se jednat o jednotlivé weby, nebo o celou skupinu webů pro makléře, založené na stejné šabloně.

Martinbrezina.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Martinbrezina.cz - Pracovní web realitního makléře, který slouží na podporu prodeje nemovitostí.

Janakarlachova.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Janakarlachova.cz - Malý web vytvořený na univerzální šabloně realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Web byl vytvořen pro realitní makléřku paní Karlachovou z Říčan.

Jizerskereality.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Jizerskereality.cz - Jedná se o malý realitní web vytvořený na univerzální šabloně, kterou jsme připravili pro pražskou realitní kancelář RE/MAX Alfa. Tento web je opatřen základními funkcemi ideálními pro makléřskou práci a slouží jako druhý web realitní makléřky. Je to web zaměřený na nemovitosti v Jizerských horách. Pokud máte i vy více oblastí působnosti, je dobré mít více webů.

Karelhynst.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Karelhynst.cz - Malý realitní web vytvořený na univerzální šabloně pro realitní makléře z pražské kanceláře RE/MAX Alfa. Tento web slouží k podpoře podnikání, tedy prodeje nemovitostí, pronájmů nemovitostí a dalších s tím souvisejících služeb.

Danasarvasova.cz – web na univerzální makléřské šabloně RE/MAX Alfa

Danasarvasova.cz - Malý web vytvořený na univerzální šabloně realitní kanceláře RE/MAX Alfa.