Weby na WordPressu

Tvorba webových stránek

Článek popisuje krok za krokem postup při tvorbě webových stránek a internetových obchodů. Mrkneme se i na další související témata.

Jak vybrat koncovku domény pro web ve více jazycích

Vícejazyčné webu, překlad webů

Chcete mít web či e-shop ve více jazycích? Poradíme vám jak si vybrat doménu a na co si dát při tvorbě multijazyčnosti pozor.

Proč mít vlastní web

Tvorba webu na míru

Přemýšlíte o vlastním webu a nevíte, jestli se vám vyplatí? V článku najdete několik důvodů proč a za jakých okolností je dobré mít vlastní web a prezentovat se profesionálně.

Microsite neboli minisite

Minisite a microsite

Malé stránky, které slouží jako firemní vizitka, nebo například na podporu určité části sortimentu. Mohou být také určeny ke generování poptávek, neboli lead generation.

Onepage web

Jednostránkový, onepage web

Jednostránkový web je nejjednodušší formou internetové prezentace. Někdy se mu také říká single web. Jednostránkové weby mají pouze hlavní stranu.

Tvorba webových stránek na WordPress

WordPress

Na WordPressu se dnes dá udělat v podstatě jakýkoli web. Systém je jakousi stavebnicí, ale rozhodně není příliš uzavřený. WordPress je tedy univerzální CMS.

WordPress šablony

WordPress šablony

WordPress je redakční systém, pro který existuje mnoho šablon různé kvality. Aktuálně je nejrozsáhlejším úložištěm šablon Themeforest. Pokud si nevyberete, můžete si pochopitelně vytvořit šablonu zcela novou. Pro tvorbu webových šablon založených na WordPressu existuje spousta nástrojů.

Tvorba e-shopů

Tvorba e-shopů

Tvoříme e-shopy na míru. Dobře vytvořený internetový obchod je mnohonásobně efektivnější. Tvoříme e-shopy na základě předimplementačních analýz.

WordCamp Brno

WordCamp Brno

WordCamp je skvělá akce plná přednášek, workshopů, prezentací firem, na které se potkávají profesionálové, laici, marketéři i lidé z jiných webařských oborů.