Realitní weby od Proweby.cz

Proč mít makléřský web od nás

Výhodné ceny

Děláme weby za příznivé ceny zejména díky tomu, že:

 • Máme připravené hotová technická a funkční řešení částí stránek, jako jsou kontaktní formuláře, fotogalerie, prezentace nemovitostí, …
 • Dalším faktorem je vysoká znalost makléřského oboru. Nemusíme studovat, co je to advokátní úschova, rezervační smlouva, matterport nebo homestaging ani jak probíhá proces prodeje. My to zkrátka víme a víme, jak tyto součásti vaší práce odprezentovat.
 • Pro tvorbu webu používáme redakční systém WordPress, který dobře známe.
 • Používáme existující šablony. Nemusíme vám tedy účtovat vytvoření designu. Vybíráme takové šablony, které jsou postaveny na aktuálních moderních technologiích, bereme si z nich front end (tedy to, co vidí návštěvník) a nasazujeme k nim námi vyladěnou administraci. Díky tomu se vyhýbáme technickým chybám, které mohou vést například k bezpečnostním problémům, nebo zpomalení webu. Šablony dokážeme upravit na míru.
 • Máme připravené a otestované pluginy, tedy nástavby webu, které rozšiřují jeho funkčnost.

Funkce speciálně pro makléře

Máme vychytávky, které vás potěší a usnadní vám práci. Víme, co mají obsahovat kontaktní formuláře a jaké informace jsou v nich ty nejdůležitější.

 • Odhady nemovitostí – umíme vytvořit formuláře, které se mění podle toho, co klient vybere. Jiné informace tedy sbíráme pro odhady bytů, pozemků, domů.
 • Dokážeme na web automaticky načítat recenze z Google.
 • Umíme napojit web na mailingové systémy, jako je Business Booster vytvořený speciálně pro potřeby makléřů.
 • Dokážeme weby napojit na sociální sítě a umožnit tak vašim klientům snadno sdílet vaše stránky, nebo se podívat na vaše profily.
 • Umíme správně odprezentovat aktuálně prodávané nemovitosti a víme co zajímá kupující
 • Přehledně ukážeme prodané nemovitosti i k nim patřící případové studie.

Vysoká znalost makléřského řemesla

Webové stránky pro realitní makléře tvoříme od roku 2017 a celkově děláme weby od roku 2006. Vytvořili jsme desítky makléřských webů různých velikostí i zaměření. Dělali jsme weby pro makléře z Prahy i z menších měst. Pracujeme pro malé i veliké realitní kanceláře. Dokážeme vytvořit také specializované weby:

 • Zaměřené na jednotlivé nemovitosti
 • Odhady nemovitostí
 • Weby pro určitou lokalitu
 • Weby realitních kanceláří
 • Prezentace jednotlivých makléřů
 • Prezentace developerských projektů

Prohlédněte si naše reference realitních webů

Weby vyladěné pro SEO i reklamní kampaně

Na tvorbu každého webu se pečlivě připravujeme. Zjistíme, jaké jsou cíle makléře, jaké nemovitosti prodává, kde působí, jak je jazykově vybaven, jestli má spolupracovníky, čím se zabývají a to vše pak pečlivě pna webu odprezentujeme. Děláme to zejména proto, aby se vaši potenciální klienti dověděli, co všechno pro ně dokážete udělat.

Druhým důvodem je dobrá dohledatelnost na klíčová slova, která charakterizují váš business. Pokud jste tedy například realitní makléř z Brna, tak se vás budeme ptát, jestli působíte také v okolních okresech a na ty se také zaměříme v obsahu. Výsledkem je, že vás pak snadněji naleznou lidí, kteří hledají například dotazy jako „realitní makléř z Brna“ nebo „Realitní kancelář Brno“. Před každou tvorbou webu si děláme analýzu klíčových slov.

Třetím našim cílem je, abyste ušetřili peníze na placených reklamách. Na spoustu klíčových slov budete vidět díky kvalitnímu SEO, tedy optimalizace pro vyhledávače, a nemusíte si pak na ně platit reklamní kampaně. Kvalitní web také vede ke snížení ceny prokliku v placených kampaních, protože vyhledávače pozitivně oceňují kvalitní cílové stránky.

Napíšeme za vás texty

Dobře víme, že makléři většinou nemají čas, nebo nedokáží psát texty. Vaše práce je náročná a zodpovědná a proto nechceme, aby makléři sami tvořili základní obsah webu. Vycházíme jim tedy vstříc a napíšeme texty sami. Realitní řemeslo má sice mnohá specifika, ale pro obecnou prezentaci služeb dokážeme o makléři většinou zjistit dostatek informací a texty vytvořit. Poradíme si i pokud jste začínající makléř.

Vzájemná propojenost webů

Dokážeme propojovat weby realitních makléřů i kanceláří tak, aby si vzájemně nekonkurovaly, nekradly si zákazníky, ale aby to prospívalo jejich dohledatelnosti ve vyhledávačích, tedy SEO.

Multijazyčné weby

Kromě webů v češtině umíme vytvořit také stránky ve více jazycích. Ty jsou udělané tak, aby se návštěvník mohl komfortně přepínat mezi jednotlivými jazykovými verzemi, ale také tak, aby byly dobře nalezitelné v daném jazyce ve vyhledávačích.

Vychytaná legislativa

Víme velmi dobře, co mají makléřské weby mít ošetřeno z hlediska legislativy. Jsme si vědomi toho, že makléř pracuje s penězi svých klientů a že se nejedná o malé částky. Proto se i na webech snažíme vzbuzovat u vašich klientů důvěru, psát informace přesně, věcně a tím předcházet jakýmkoli nesrovnalostem. Podívejte se na článek, kde jsme detailně popsali, co musí mít web.

Následné služby

 • Postaráme se jak o technickou, tak o celkovou správu webu. Díky technické správě webu nemusíte řešit zálohování, ani komunikovat s webhostingem. Vše vyřešíme za Vás.
 • Nabídneme vám následné SEO, tedy další rozvoj dohledatelnosti webu ve vyhledávačích.
 • Zprostředkujeme vám advokátní služby v oboru autorského práva.

TOP články