Realitní kanceláře

Jak vytvořit makléřský web

Weby pro realitní makléře

Webové stránky jsou nedílnou součástí propagace makléřských služeb, prezentace dosažených úspěchů i aktuálně prodávaných nemovitostí.

Moje zkušenost se stěhovacími firmami

Zkušenosti se stěhovacími firmami

Pracujeme pro stěhovací firmy a ony občas pracují pro nás. Podívejte se na naše zkušenosti.

Moje zkušenosti s realitními makléři

Zkušenosti s realitními makléři

Pro realitní makléře pracuju někdy od roku 2017. Za tu dobu jsme udělali mnoho realitních webů, takže mi dovolte, abych se podělil o svoje profesní zkušenosti s lidmi z tohoto oboru, ale také o zkušenosti osobní, kterých jsem nabyl během prodejů a koupě nemoviostí.

Proč mít makléřský web od nás

Realitní weby od Proweby.cz

Tvoříme webové stránky od roku 2006 a pro makléře pracujeme od roku 2017. Máme předpřipravená řešení speciálně pro realitní makléře a díky nim dokážeme nabídnout kvalitu za zajímavou cenu.

Co má umět makléřský web?

Weby pro realitní makléře

Co musí mít web z hlediska SEO, legislativy, co mají rádi uživatelé a jak to udělat, aby vám web skvěle sloužil.

3 Nejčastější chyby na webových stránkách realitních makléřů

Chyby weů

Makléři používají často v článcích názvy jako „3 největší chyby při prodeji nemovitosti“. Proto jsem pojmenoval tento článek také po makléřeku.

Více klientů za férové peníze

Pro realitní trh jsme udělali nejvíce webů a stále nás oslovují další a další makléři, kteří potřebují zvýšit výdělky pomocí lepší propagace svých služeb.

Spolupráce s RE/MAX Alfa

RE/MAX Czech

V posledních letech se spolu s mými spolupracovníky z Proweby.cz zabývám realizací zakázek pro pražskou realitní kancelář RE/MAX Alfa.

SEO pro malé a střední firmy

Optimalizace pro vyhledávače

SEO je často považováno za drahou a doplňkovou metodu, kterou si mohou dovolit pouze větší firmy. My však víme, že to tak není a nabízíme cenově dostupné SEO pro menší a střední firmy.