Více klientů za férové peníze

Makléři díky nám vydělají více peněz a méně se nadřou. Klidně se s tím nepárejte a prolétněte si jen nadpisy tohoto článku. Ty totiž říkají, co vám můžeme nabídnout. Pak už nás klidně můžete kontaktovat a my vám rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku. To ale pochopitelně až poté, co si okolo vás „pošmejdíme“. Možná zjistíme, že jste šikovný internetový mág a potřebujete jen poradit, nebo naznáme, že si s internetem moc netykáte a chcete nechat vše na nás. Obojí je možné a rádi se s vámi spojíme online, nebo potkáme osobně.

Zlepšíme vaši prezentaci a urychlíme kontakt s klienty

  • Víme toho o vaší profesi opravdu hodně, protože jsme do vašeho businessu denně důkladně ponořeni.
  • Známe problémy makléřů, terminologii a víme, jak trh s nemovitostmi funguje.
  • Sledujeme také jeho změny, legislativní úpravy a víme i o náležitostech, které jsou po vás vyžadovány úřady.
  • Umíme napojit weby na mailingové systémy
  • Dokážeme vytvořit speciální weby pro generování poptávky po odhadech nemovitostí.

V tomto článku odkazujeme výhradně na weby, které jsme sami dělali. V tom je také naše síla, protože umíme weby nejen udělat, ale i správně propojit a tím jim pomoci být vidět nejen ve vyhledávačích, ale celkově na internetu jako takovém. Pokud se chcete o našich službách pro realitní kanceláře a realitní makléře dozvědět více, tak hurá do čtení.

Tvorba webů na míru

Realitní trh je obor, pro který jsme udělali nejvíce webů a jsme rádi, že nás stále oslovují další makléři, kteří potřebují zvýšit výdělky pomocí lepší propagace svých služeb. Když už web máte a nevíte co s ním, aby vám přiváděl více klientů, tak je nejvyšší čas ho rozhýbat a nastartovat. Co vám můžeme z hlediska tvorby obsahu nabídnout?

Správa obsahu

Zjistíme co máte a nemáte – je nám jedno, jestli jsme web dělali, nebo nedělali my. Podíváme se, v jakém stavu vaše stránky jsou a navrhneme doplnění stránek, vytvoření blogu a nových funkcí pro snazší kontaktování. Když naznáme, že je web zralý k rekonstrukci nebo potřebuje home staging, řečeno realitní terminologií, tak na něj vlítneme a postavíme stránky tak říkajíc do latě.

Odhady nemovitosti

No a co třeba psaní článků – kdo by se s tím chtěl otravovat, že? My to uděláme za vás. Máme z dřívějších projektů hotové analýzy slov, která lidé ve vašem oboru vyhledávají. Víme tedy jak dát vyhledávačům „nažrat“ a tím přivést na váš web nové návštěvníky.

Vyzveme návštěvníky k akci – k čemu by bylo psaní článků, kdyby se jen na něco koukali a nenapsali, nenechali kontakt, nezavolali vám. A to právě umíme zařídit! My vám nejen přivedeme uživatele, ale také z nich uděláme reálný kontakt.

Nasadíme 3D vizualizace, videa, kontaktní formuláře – zkrátka a dobře „vytuníme“ váš web tak, aby byl moderní a uživatelům se líbil.

Fakt nechceme plýtvat vašimi penězi – Víme co děláme a proč to děláme, ale také je nám jasné, že se my ani vy neobejdeme bez kontroly efektivity vynaložených prostředků. Proto průběžně vyhodnocujeme, jak naše práce zafungovala, co se zlepšilo a podle toho upravujeme strategii.

Brandbuilding – budování osobní značky

Jak vypadat důvěryhodně – víme, že makléřská profese se dělá takzvaně „na ksicht“. Na trhu je mnoho makléřů, jejichž image není ideální. Může to být neprofesionálním přístupem ke klientům a k profesi, ale často se jedná pouze o podcenění sebeprezentace na internetu i mimo něj. Rádi si vás proklepneme a vymyslíme strategii, jak věci napravit nebo posunout dál.

Generování poptávek

Odhady, odhady a zase ty odhady – často slyšíme od makléřů, že nemají poptávky po odhadech, nebo dostávají takové, které jsou nekvalitní. Co ale s tím? Jak jich mít více a lépe zacílených? Obsah je král! To platí co web webem je. Umíme udělat specializované weby zaměřené na generování odhadů, nebo umíme správně zacílit určitou část webu tak, aby na ni přišli návštěvníci z vyhledávačů a byli to právě ti, kteří potřebují odhad v dané lokalitě. Stejně tak dovedeme udělat stránky s odhadovými formuláři tak, aby byly perfektně vyladěné pro PPC placené kampaně.

Po prodeji nemovitosti – jsme si vědomí toho, že prodej nemovitosti je ta služba, která makléře i realitní kanceláře živí. Jak to ale zařídit, aby si vás našli lidé, kteří chtějí prodat nemovitost? Hranice mezi prodávajícím a kupujícím je tenká. Ten kdo hledá na netu „prodej nemovitosti“, může být prodávající i kupec. Jaké je řešení? Přivedeme vám na web obě skupiny návštěvníků a pomocí dobře vytvořeného obsahu pak vyselektujeme ty, kteří chtějí prodat a vyladíme web tak, aby vám co nejvíce z nich zanechalo poptávku.

Po koupi nemovitosti – ty, kteří chtějí spíše koupit pak „nakrmíme“ informacemi o nemovitostech, které prodáváte.

Po pronájmech – i přesto, že se často makléři na pronájmy moc nespecializují, není to až tak špatný business. Pokud budete chtít, umíme upravit obsah tak, aby generoval i tyto poptávky.

Technická správu webů

Když vypustíme nový web – ani nový web není „nesestřelitelný“. Když vytvoříme nový web, děláme ho tak, aby byl i p technické stránce skvělý, bezpečný, aktualizovaný. Přesto se někdy stane, že se někam zatoulá nějaká jednička či nula a může se něco pokazit. Pokud si u nás ovšem zaplatíte technickou správu webu, nemáte se čeho bát. Monitorujeme chod webu, sledujeme podezřelé pokusy o přihlášení či jiné útoky a pokud se řece jen se stránkami něco stane, dokážeme je obnovit z poctivě dělané zálohy.

Pomoc se starším webem – však to znáte. Do poslední chvíle to běželo a najednou web nejede. A co teď s tím? Pokud je váš web postavený na WordPressu, budeme si s ním vědět s velikou pravděpodobností rady. Pokud běží na jiném redakčním systému, tak se o jeho opravu rádi pokusíme a případně vám doporučíme jinou firmu či specialistu.

Školení WordPressu a SEO

Práce na WordPressu – makléř není ajťák, ale také se občas najde nějaký který chce pronikat do tajů webařiny, nebo alespoň rozumět řeči svého správce webu. No a to my velmi chválíme, protože jedině tak se naučíte jak se o svůj web starat, jak ho rozšiřovat a mít z něj větší užitek.

SEO školení – mohli bychom si své znalosti nechat v šuplíku a vzít si je do hrobu, ale to fakt nehodláme. Máme radost, když jsou weby našich klientů a přátel dobře na internetu vidět a proto školíme SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače. Po školení z vás asi nebudou experti, ale minimálně dojde k tomu, že budete schopni udržovat svůj web i po této stránce v kondici a chápat práci SEO správců. No a taky neprobendíte peníze za nesmyslné služby všelikých SEO bouráků.

TOP články