Poradna pro realitní makléře

Realitní trh se neustále vyvíjí a makléři se musí přizpůsobovat novým technologiím a marketingovým trendům. Online marketing a tvorba webových stránek jsou dnes již nezbytností pro úspěšné podnikání v realitním byznysu. Naše poradna pro realitní makléře je vedená odborníky na online marketing a tvorbu webů, kteří mají zkušenosti s realitním trhem a vědí, jak získat klienty. Pokud nenajdete odpovědi v našich článcích, můžete nás přímo kontaktovat a rádi vám poskytneme konzultaci, nebo vymyslíme školení na míru.

Začátek podnikání – připravte se na start!

Jak začít podnikat

Denně se jako tvůrci webů setkáváme s lidmi, kteří se v začátku podnikání zaměřili pouze na organizační věci a propagaci odložili na později.

Proč mít makléřský web od nás

Realitní weby od Proweby.cz

Tvoříme webové stránky od roku 2006 a pro makléře pracujeme od roku 2017. Máme předpřipravená řešení speciálně pro realitní makléře a díky nim dokážeme nabídnout kvalitu za zajímavou cenu.

Co má umět makléřský web?

Weby pro realitní makléře

Co musí mít web z hlediska SEO, legislativy, co mají rádi uživatelé a jak to udělat, aby vám web skvěle sloužil.

Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Základní otázky a odpovědi ohledně tvorby webových stránek. Povíme vám, kolik stojí web i jak dlouho trvá jeho vývoj.

Tvorba webových stránek

Článek popisuje krok za krokem postup při tvorbě webových stránek a internetových obchodů. Mrkneme se i na další související témata.

3 Nejčastější chyby na webových stránkách realitních makléřů

Chyby weů

Makléři používají často v článcích názvy jako „3 největší chyby při prodeji nemovitosti“. Proto jsem pojmenoval tento článek také po makléřeku.

Proč mít vlastní web

Tvorba webu na míru

Přemýšlíte o vlastním webu a nevíte, jestli se vám vyplatí? V článku najdete několik důvodů proč a za jakých okolností je dobré mít vlastní web a prezentovat se profesionálně.

Pište obsahově bohaté texty!

Obsahově bohaté texty

Texty jsou magnetem, který vám může přitáhnout správné, ale i špatné návštěvníky. Pokud budete psát pestré a bohaté texty, zvyšujete šance na úspěch ve vyhledávačích.

Co je to SEO – základy optimalizace pro vyhledávače

Co je to SEO

Tento článek je nápovědou pro ty, kdo nemají hluboké znalosti online marketingu a potřebují se zorientovat v tomto jeho podoboru. SEO je zkratka z anglického Search Engine Optimization.

Více klientů za férové peníze

Pro realitní trh jsme udělali nejvíce webů a stále nás oslovují další a další makléři, kteří potřebují zvýšit výdělky pomocí lepší propagace svých služeb.