+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Programování webových stránek

Naprogramujeme profesionálně cokoli, co bude třeba. Naši programátoři ovládají všechny technologie potřebné pro tvorbu webových stránek a e-shopů. Můžeme vytvořit web na redakčním systému typu WordPress a přizpůsobit jeho funkce dle potřeb. Stejně tak umíme vyrobit zcela unikátní webovou administraci dle vaší zakázky.

HTML, PHP, MySQL, CSS… Už vám z toho jde hlava kolem?

Nestarejte se, od toho jsme zde my. Poskytujete skvělé služby, děláte vynikající produkty? My zase děláme rádi webové stránky, proto nám bez starostí můžete svěřit jejich vytvoření.

Zřízení webových stránek

Založit webové stránky je pro mnoho lidí obtížné. Vězte, že pro nás je to hračka. Vybereme vhodnou doménu, zajistíme hosting, vytvoříme grafický návrh, naprogramujeme web a je to.

Programování webových aplikací

Pokud budete potřebovat vytvořit pro vaše uživatele na webu něco zajímavého, nabídněte jim atraktivní webové aplikace. Udržíte tím uživatele déle na webu a dost možná z něj bude i klient.

Programátor

Programátor je člověk, který převede vaše představy a grafický návrh na funkční webovou stránku. Naši programátoři jsou zkušení odborníci, kteří mají za sebou mnoho vytvořených stránek a aplikací. Mají také bohaté zkušenosti s tvorbou mobilních verzí webu či mobilních aplikací. Velmi dobře také ovládají SEO. Přesto však finální vyladění z tohoto hlediska provede zkušený webový analytik.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz