+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Tvorba webových stránek Jihlava

Jihlava je město, které máme na dosah ruky, proto se s vámi rádi setkáme ve vašem domácím prostředí. Jihlavu dobře známe a orientujeme se také v místním podnikatelském sektoru. 

Vytvoření webových stránek Jihlava

Webové stránky pro lokální firmy vždy tvoříme s ohledem na místo působnosti firmy. Jedná se především o nastavení webu z hlediska SEO. Při tvorbě textů a multimediálního obsahu pak používáme také místní názvy. Naše znalost vašeho prostředí je tedy pro vás výhodná.

Tvoření webových stránek – postup

Při tvorbě webových stránek se s vámi sejdeme přímo u vás a vyslechneme se vaše potřeby. Vzápětí vám zašleme cenovou nabídku na vytvoření webu, případně na další služby, které vám můžeme poskytnout.

Optimalizace webových stránek v Jihlavě

Při optimalizaci webů a e-shopů pro místní firmy se zdaleka nejedná jen o to dostat do textu slovo Jihlava. Bereme na zřetel také vaši místní konkurenci, zkoumáme její přístupy a poradíme vám, jak můžete být lepší než oni.

Web reference

Naší nejlepší vizitkou je vaše spokojenost. Nejlepší klient je ten, který nás rád doporučí svým přátelům. Proto se snažíme, aby tomu tak bylo i nadále.

Tvorba e-shopů Jihlava

Kromě webových stránek pro vás můžeme vytvořit také e-shop. Může se jednat o e-shop pro místní firmu nebo internetový obchod s celorepublikovou působností. Tvoříme také e-shopy v jiných jazycích, jako jsou anglické e-shopy, e-shopy v němčině, slovenštině, ruštině a mnoha dalších jazycích. Dokážeme v těchto jazycích psát poutavé texty nebo do nich přeložit texty stávající.

 

+420 777 217 552proweby@proweby.cz