+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Přemek Kubák

Přemek Kubák

Jsem obchodník, projektový manažer a SEO konzultant. Zakládám si na tom, že si s každým klientem musíme rozumět lidsky.

Abychom dokázali dobře a dlouhodobě spolupracovat, musíme si s klientem vybudovat dobrý vztah. Proto se vždy nejprve sejdeme, abychom zjistili, jestli pro vás můžeme být přínosem. Pokud to není možné (třeba kvůli vzdálenosti), probereme vše potřebné telefonicky, nebo přes internet.

Ze všech činností se věnuji nejvíce komunikaci s klienty a zajištění bezproblémové realizace domluvených zakázek. Pokud je předmětem zakázky tvorba nebo úprava webu, zakládám si na tom, že musí být v pořádku nejen technicky, ale měl být i dobře viditelný. Proto se dlouhodobě věnuji SEO, tedy optimalizaci nalezitelnosti na internetu. Kromě výše uvedených činností se zabývám také školením.

Co dělám, když nepracuji?

Bydlím na vesnici v malém domku, takže se věnuji zahradě, úpravám domu, ale nejvíce mě nabíjí toulání krajinou, cestování a vše, co s tím souvisí. Mám rád hudbu a několik let jsem jezdil s kapelami jako zvukař.

Věnuji se práci s dětmi a i jinak se zapojuji do chodu naší malebné obce u Ždánického lesa a občas mě baví propojit koníčky s prací. Proto si rád vymýšlím vlastní internetové projekty.

Můj životopis

+420 777 217 552proweby@proweby.cz