+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Návrh informační architektury neboli struktury webu

Při tvorbě webových stránek je třeba vždy důkladně prodiskutovat s klientem zadání a připravit podklady.

Návrh webu

Prvním krokem je vždy získání dostatku informací a podkladů pro vytvoření wireframe (neboli drátového modelu webu) a informační architektury. Vypracované návrhy poté probíráme s klientem, provádíme patřičné úpravy a vysvětlujeme, proč jsme zvolili právě takové řešení. Po schválení přistupujeme k vytváření grafiky. Kvalitní informační architektura se správně navrženými URL adresami je nedílnou součástí optimalizace pro vyhledávače, tedy SEO. Pro návrh informační architektury používáme myšlenkové mapy, pomocí nichž lze snadno a rychle vizualizovat propojení podstránek. Zde si můžete prohlédnout jednotlivé kroky tvorby webových stránek.

Grafický design

Na tvorbě grafického designu se podílejí umělci a grafici, kteří jsou schopni vytvořit vše od loga po kompletní design firmy včetně propagačních bannerů a tiskovin.

Originální webové stránky

Nebaví nás kopírovat. Proto se vždy snažíme vytvořit originální web design, který doplní design vaší firmy a stane se nedílnou součástí corporate identity a budování značky. Nejste firma? Nevadí. I pro vás dokážeme vytvořit přesně to, co potřebujete a co vám pomůže rozvíjet vaše aktivity.

Tvorba obsahu webových stránek na míru

Potřebujete vytvořit také textový obsah webu? Rádi vám v tomto směru pomůžeme. Naši zkušení copywriteři umí vytvořit kvalitní a čtivé texty a libovolné téma. Nikdo neumí vše, proto spolupracujeme s více různě zaměřenými autory textů. Na váš projekt tedy nasadíme vždy ty správně tvořivé lidi.

Fotografie na web

Nedílnou součástí webových stránek jsou také fotografie na web. Naši zkušení fotografové dokážou nafotit v nejlepší kvalitě jakékoli interiéry, exteriéry, detaily i celky. Pomůžeme vám upravit vaše stávající fotografie. A pokud přesto nebudeme mít dostatek podkladů, postaráme se o nakoupení kvalitních fotografií z fotobank. Prohlédněte si naše foto reference fotek na web.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz