+420 777 217 552proweby@proweby.cz

SEO Pardubice

Jste firma, organizace z Pardubic? Potřebujete posílit svoje aktivity v tomto regionu? Rádi vám pomůžeme. Pohybujeme se v Pardubicích i v jejich okolí často a můžeme se s vámi tedy sejít přímo u vás.

Analýza webu Pardubice

Analýzu webových stránek a e-shopů provádíme tak, aby navrhované úpravy webu odpovídaly místu vašeho podnikání a podpořily vaše činnosti v daném regionu. Analýzu následně používáme pro SEO, tedy pro optimalizaci pro vyhledávače.

Optimalizace stránek pro vyhledávače Pardubice

V Pardubicích se nachází zajímavé firmy a průmyslové podniky. Pomůžeme vám podpořit prodej vašich produktů a služeb optimalizací webu. Navrhneme vám také vhodné marketingové strategie pro další rozvoj podnikání na internetu.

Při optimalizaci pro místní firmy nejde zdaleka jen o to dostat do textů slovo Pardubice. Jde především o znalost místních poměrů, konkurence a vašich produktů v návaznosti na potřeby místních klientů. Při aplikování návrhů ze SEO analýzy provádíme vyladění textů, nadpisů, titulků stránek, popisů stránek, titulků odkazů, prolinkování stránek, titulků a alternativních popisků obrázků. V případě potřeby dopíšeme také další texty. Vše záleží na domluvě s vámi a vše provádíme tak, aby nedošlo k výpadkům webu.

SEO specialista Pardubice

Projektovým managerem Proweby.cz je Přemek Kubák, který je také SEO analytikem a postará se o celý zdárný průběh zakázky. Přemek žije nedaleko Brna, a proto se s vámi rád setká přímo v Pardubicích.

Tvorba webu Pardubice

Součástí našich služeb je také tvorba webových stránek. Při vytváření webu dbáme na jeho vyladění s ohledem na město, ve kterém firma či organizace působí. Proto dokážeme vytvářet weby speciálně pro Pardubice.

Tvorba e-shopů Pardubice

Vytvoříme pro vás e-shop, který podpoří vaše podnikatelské aktivity. Tvoříme optimalizované e-shopy v češtině, angličtině, němčině a dalších jazycích.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz