+420 777 217 552proweby@proweby.cz

SEO Brno

Jsme brněnsko, česko, mezinárodní tým spolupracovníků. Jinak to asi nejde říct. Někteří z nás žijí v Brně a jeho okolí. Umíme tvořit, analyzovat, optimalizovat webové stránky z hlediska SEO. Tvoříme a optimalizujeme weby a e-shopy v českém, anglickém, německém, ruském a mnoha dalších jazycích.

Analýza webů a e-shopů Brno

Analýzu webových stránek odhalí jejich obsahové nedostatky, slabiny z hlediska funkčnosti a technické chyby. Podíváme se také na váš internetový marketing, analyzujeme konkurenci. Provedeme návrh klíčových slov. Navrhneme další postupy a vše vám přehledně vysvětlíme na konkrétních příkladech. Netvoříme 40 stránkové analýzy plné nesrozumitelných textů. Naším cílem je vaše spokojenost a možnost snadného zapracování analýzy. Pokud budete mít zájem, zapracujeme navrhované změny sami. Rádi pro vás navrhneme marketingový plán a pomůžeme vám s propagací nebo správou webu. Vše co děláme, děláme tak, abychom s vámi mohli spolupracovat dlouhodobě.

Optimalizace stránek pro vyhledávače Brno

Jste lokální firma? Máte klientelu z Brna a z Moravy? Chcete posílit prodej vašich produktů či služeb v brněnském regionu? Máme pro Vás řešení. Během optimalizace webových stránek provedeme nejprve analýzu. Následně pak navrhované úpravy zapracujeme právě s ohledem na cíle a plány vaší firmy v rámci Brna a Moravy. Při úpravách webu provedeme vyladění nadpisů, textů, titulků a popisů stránek, titulků odkazů, prolinkování hypertextovými odkazy, doplnění titulků odkazů, titulků a alternativních popisků obrázků. V případě potřeby dopíšeme také další texty. Podíváme se také na váš odkazový profil a navrhneme další postupy v rámci internetového marketingu. Vše provedeme tak, aby optimalizace webu proběhla bez výpadků a v součinnosti s vámi. Pokud budete mít zájem o naše další služby, rádi vám uděláme nabídku na překlady webových stránek, správu webů, PPC kampaně, vytvoření webových aplikací, mobilních aplikací a další služby, které nabízíme.

SEO specialista Brno

Postará se o vás zkušený SEO analytik Přemek Kubák. Přemek se věnuje počítačům od svých 10 let, kdy v roce 1986 poprvé usedl před počítač. Od roku 2007 úspěšně provozuje vlastní internetové projekty a v posledních letech spustil projekt www.proweby.cz, aby nabídl své služby SEO analytika a vytvořil tým lidí schopných tvořit webové stránky a aplikace. Což se mu povedlo.

Překlady Brno

Rádi pro vás zpracujeme překlady webových stránek a e-shopů do nejrůznějších jazyků. Jedná se zejména o překlady do angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny, ale i další světové jazyky. Provádíme také překlady webových stránek a e-shopů z těchto jazyků. Můžeme pro vás provést také přeložení jakýchkoli textů mimo webové stránky.

Naši překladatelé pocházejí z různých zemí nebo tam dlouhá léta žili a živili se jako učitelé či novináři.

 

Tvorba webu Brno

Kromě analýz a optimalizace webových stránek pro vás vytvoříme také nové webové stránky. Brno je naším domovským městem. Sejdeme se s vámi přímo u vás v Brně. Provedeme analýzu vašich potřeb. Nejprve vám vše vysvětlíme, naceníme a stanovíme postup, harmonogram prací a pustíme se do díla.

Tvorba e-shopů Brno

Tvoříme e-shopy pro brněnské i mimobrněnské firmy. Vytvoříme e-shop v jakémkoli světovém i méně používaném jazyce. Všechno co děláme, děláme s ohledem na SEO a vaše přání. Používáme moderní technologie a snažíme se neustále přicházet s novými nápady a postupy.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz