Marketingové konzultace zdarma

Konzultace zdarma

Bezplatné konzultace slouží k seznámení s naší firmou a službami. Konzultace nám umožňuje poznat klienta, lépe vytvořit plán nebo strategii, která je přizpůsobena potřebám a cílům. Náš osobní přístup zvyšuje pravděpodobnost úspěchu vašeho projektu. Konzultace je bezrizikovou zkouškou spolupráce a rozhodně nám není líto takto vynaloženého času. Vždy vyjdeme z každé schůzky obohaceni a dbáme na to, aby byl výsledek užitečný pro obě strany, tedy win-win.

Budování důvěry a vztahů

Zjistíme vzájemně, jestli si rozumíme lidsky. Tento „parametr“ je pro nás klíčový. Spolupráce na tvorbě webů je dlouhodobá záležitost a proto nechceme dělat pro někoho, kdo se s námi bude cítit špatně a my mu nebudeme rozumět. Nikdy nespolupracujeme s nikým, s kým si lidsky nerozumíme, ani kdyby z toho koukal každý měsíc milion korun.

Ukázka naší odbornosti

Zjistíte, jaké služby nabízíme a co umíme. Poskytnutím konzultace můžeme demonstrovat svou odbornost a schopnost nacházet řešení vašich zadání a řešit požadavky. Tím vám ukazujeme že jsme kompetentní a schopní splnit vaše představy.

Pochopení vašeho businessu

Konzultace nám umožňuje lépe pochopit, jak funguje vaše firma, váš obor a celý business. Mnoho informací si dokážeme sami, ale při konzultacích chceme slyšet a poznat více. Zajímají nás vaše konkrétní zkušenosti, poznatky, cíle, vize a snažíme se uvidět naši roli, tedy jak vám můžeme prospět.

Odborné rady zdarma

Naši klienti vždy vždy mají možnost získat na schůzkách cenné rady a návrhy na zlepšení svých webových stránek nebo jiných projektů. Našim dlouhodobým cílem je edukovat stávajícími potenciální klienty. Díky konzultaci pochopíte, jak se na vaše problémy díváme z pohledu online marketingu a jaká jsou jejich řešení. Nikdy tedy ze schůzky neodejdete s prázdnou.

Jak konzultace probíhají

  • Osobně – Osobní setkání je pro nás příjemně stráveným časem a jsme za něj vždy rádi.
  • Online – Pokud se nemůžeme potkat osobně, dokážeme vše probrat online. Při těchto schůzkách se vidíme, slyšíme, sdílíme obrazovky, dokumenty, vyměňujeme si ihned podklady, díváme se společně na reference, recenze, videa a získáváme tak vzájemnou vazbu, která je nutná pro dobrou spolupráci.
  • Telefonicky – Na telefonu jsem k dispozici prakticky kdykoli. Pokud nebudu zrovna moci komunikovat, rád si s vámi domluvím přesný termín telefonické, online nebo osobní schůzky.

Autor článku

Přemek Kubák, Tvorba webů Proweby.

Přemek Kubák – Proweby.cz
SEO konzultant a tvůrce webů.
Tel. 777 217 552, E-mail: proweby@proweby.cz

TOP články