+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Optimalizace webu pro vyhledávače

Optimalizace webových stránek je náročná činnost, kterou by měl vždy provádět zkušený SEO analytik. Veškeré práci by měla předcházet důkladná SEO analýza, která odhalí nedostatky webu a navrhne ideální postup vedoucí k nápravě.

SEO Analýza

Analýza webu či e-shopu je vždy první krok, který děláme, než přistoupíme k samotné optimalizaci webových stránek. Analýza ukáže, kde váš web a celý internetový marketing „tlačí bota“ neboli kde jsou jeho slabé a silné stránky. Analýza není kritikou a nejde v ní o to rozcupovat vaše představy o tom, co je správné a co není. Cílem analýzy je pomoci vašemu webu uspět v konkurenci ostatních stránek a zvýšit tak užitek z jeho fungování.

SEO Reference

Optimalizace webu pro vyhledávače – nenechejte váš web padnout!

Optimalizace pro vyhledávače je kontinuální činnost, která nikdy nekončí. To je smutná zpráva pro ty, kteří tvrdí, že mají optimalizovaný web a myslí si, že je hotovo na věky věků. Hotovo není nikdy! Je tomu tak proto, že stále je co zlepšovat jak na samotném webu, tak mimo něj. Situace na trhu i na internetu se neustále vyvíjí. Konkurence pracuje na vylepšování svých webů, značek a produktů. Proto doporučujeme pustit se do díla co nejdříve. Provedeme analýzu, vyladíme texty, nadpisy, titulky, popisy stránek, popisy obrázků, titulky obrázků, upravíme strukturu webu, zoptimalizujeme URL adresy a podíváme se také na odkazový profil, který stránku podporuje zvenčí.

Zpětné odkazy neboli linkbuilding

V dobách pradávných platilo, že stačí mít kupu odkazů a úspěch je zaručen. Tato prapodivná metoda je již naštěstí v propadlišti dějin. Moderní SEO = moderní struktura + kvalitní obsah webu + kvalitní marketing + troška inteligentního budování zpětných odkazů a linkbajtingu.

SEO správa

Poté co zanalyzujeme a upravíme váš web, budeme se o něj také starat. Nejsme dělači a o své práci vždy velmi přemýšlíme. Nebudeme tedy jen tupě budovat zpětné odkazy, ale budeme:

  • Sledovat pozice klíčových slov ve vyhledávačích pomocí sofistikovaných nástrojů jako je Collabim
  • Analyzovat průběžně návštěvnost
  • Kontrolovat dostupnost a indexaci podstránek
  • Sledovat vaši konkurenci a její aktivity v oblasti internetového marketingu
  • Navrhovat vylepšení a úpravy webu i marketingové strategie
  • A až poté budeme provádět linkbuilding

SEO reference

Podívejte se na ukázku malé části našich referencí tvorby webových stránek a také správy a optimalizace. V našich referencích nenajdete vše, na čem se jednotliví spolupracovníci podíleli, protože dlouhá léta získávali zkušenosti coby zaměstnanci nejrůznějších firem a mnohé své práce proto nemohou veřejně prezentovat.

Jak na optimalizaci webu?

Kontaktujte nás. Ušetříte si tím mnoho bádání, zkoušení a drahých experimentů se SEO!

+420 777 217 552proweby@proweby.cz