SEO je nejefektivnější, nejtrvalejší a nejlevnější způsob jak být dobře vidět ve fulltextových vyhledávačích (Seznam, Google) a tím zvýšit návštěvnost webu nebo eshopu. Investice do SEO tedy zcela jistě vyplatí. Jedná se o zcela legální a vyhledávači doporučovaný způsob ovlivnění pozic ve výsledcích vyhledávání. SEO totiž lze přeložit jako „optimalizace pro vyhledávače“.

Reference SEO – správa a optimalizace webů a e-shopů

 • SEO analýza – první krok k úspěchu

  Než se pustíme do samotné optimalizace webu, potřebujeme vždy znát jeho aktuální stav. Cenovou nabídku na vypracování analýzy Vám pošleme do 5 pracovních dnů od přijetí Vaší poptávky. Cena SEO analýzy se odvíjí zejména od rozsahu analyzovaného webu. V rámci SEO analýzy zjistíme technické, obsahové, strukturální a funkční nedostatky. Dále prozkoumáme historii domény a odkazový profil. Součástí SEO analýzy jsou vždy také konkrétní návrhy nápravy nalezených nedostatků. Analýzu webu provádí zkušený SEO konzultant. V rámci SEO analýzy Vám vypracujeme cenový návrh a časový odhad pro zapracování úprav.

  Optimalizace webu – SEO analýzou to nekončí!

  Po vypracování analýzy webu musí vždy přijít realizace navrhovaných změn a odstranění zjištěných nedostatků. Tento proces je vždy mravenčí práce, kterou musí provádět zkušený profesionál ve spolupráci s programátorem, případně grafikem a správcem serveru. Špatně zapracovaná doporučení mohou vést až ke zhoršení pozic webu ve vyhledávačích. Naopak dobře provedené zapracování doporučení je předpokladem k růstu návštěvnosti webu a tím i tržeb nebo kreditu značky či podnikatele. Svěřte tedy budoucnost Vašeho internetového businessu profesionálům.

  SEO optimalizace

  Pokud Vám někdo tvrdí, že provede SEO optimalizaci, pak se prosím zamyslete nad překladem a významem tohoto anglicko – českého sousloví a poté nad kvalifikací onoho optimalizátora. Zkratka SEO totiž znamená Search Engine Optimalization …. Proto by sousloví „SEO optimalizace“ nutně muselo znamenat něco jako optimalizace optimalizace…. Což je takový překladatelský oříšek … Něco jako „kolik třešní, tolik višní“, jak praví klasik.

  SEO a tvorba textů v cizích jazycích

  Umíme psát také texty v jiných jazycích. Naši překladatelé dobře znají SEO problematiku a umějí v cizích jazycích pracovat s klíčovými slovy stejně jako v češtině.

  Píšeme texty pro:

  On-page faktory

  Tímto honosně znějícím názvem se označuje vše co je umístěno na webu. Pokud Vám tedy někdo tvrdí, že vyladí Vaše onpage faktory, nejedná se o nemravný návrh, ale pouze o nabídku optimalizace Vašeho webu.

  Off-page faktory – propagace webu a budování značky

  Dokážete správně a efektivně provádět online marketing Vašeho webu a propagovat Vaši obchodní značku nebo produkty? Pokud si nejste jisti odpovědí na tuto otázku, znamená to, že odpověď je „NE“. Rádi Vám s touto činností pomůžeme. Součástí takovéto spolupráce je například cílené budování a monitorování odkazového profilu, tedy linkbajting (podpora přirozené tvorby odkazů) a především linkbuilding. Ten v dnešní době zahrnuje v první řadě navazování spolupráce s jinými firmami nebo správci webů a mnoho dalších povolených, legálních praktik. Tyto činnosti je však třeba vždy provádět velmi opatrně.

  SEO servis a služby

  Optimalizace webu je nikdy nekončící proces, v rámci kterého je dobré provádět průběžný monitoring webu. Zejména se jedná o:

  • Sledování pozic,
  • monitoring návštěvnosti webu,
  • průběžná kontrola dostupnosti webu,
  • návrhy na vylepšení obsahu webu,
  • návrhy na korekce strategie budování webu a značky.

  Pro naše klienty můžeme každý měsíc vypracovávat SEO report zahrnující celkový měsíční souhrn všech těchto informací.

  SEO test

  Existuje mnoho online služeb na provedení základních SEO testů. Jedná se však vždy pouze o orientační ukazatele, které mohou být pro laika zcela zavádějící až bezcenné. Profesionální SEO analytik z nich však může rychle vyčíst mnoho užitečných informací.

  Zaujala Vás naše nabídka na SEO služby?

  Spojte se s námi pomocí některého z našich kontaktů.

  Naše nejnovější reference

 • Loodní motory – Engine boat


  27.3.2016

  Firma Engine & boat prodává lodní motory Yamaha a lodní motory Honda. Závěsné lodní motory prodávané touto firmou jsou zárukou vysoké spolehlivosti motoru a bezpečné plavby. Dělali jsme: Tvorba webové grafiky | vytvoření wireframe | tvorba webových stránek | SEO | správa webu Vytvořeno

  MYphoto- fotograf Brno


  21.2.2016

  MYphoto je web vytvořený pro fotografa z Brna, za účelem prezentace fotografií a služeb. Najdete na něm ukázky fashion fotografie a například také glamour foto. Dělali jsme: SEO | správa webu

 • .

  Kontaktujte nás