+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Webové stránky ve slovenštině

Webové stránky ve slovenštině

Tvorba webových stránek ve slovenštině má svá specifika. Slovenština je jazyk, kterým se mluví po celém světě. Slovensky psané stránky tedy nejsou určeny jen pro země, kde je slovenština úředním jazykem. Stejně tak je v České republice mnoho domácích i zahraničních návštěvníků webů, kteří ocení, pokud budete mít web ve slovenštině. Vytvoříme pro vás web, který bude odpovídat moderním evropským i světovým standardům a bude vyladěný z hlediska optimalizace pro vyhledávače.

Tvorba webových stránek ve slovenštině

  1. Na osobní nebo Skype schůzce zjistíme vaše představy o novém webu a jazykových mutacích, které budeme vytvářet.
  2. Vytvoříme wireframe neboli rozvržení stránek.
  3. Vytvoříme grafický návrh.
  4. Navrhneme doménové jméno, pod kterým bude webová prezentace na internetu umístěna a poskytovatele webhostingu.
  5. Vytvoříme webovou prezentaci.
  6. Optimalizace a nastavení webové prezentace z hlediska SEO a nastavení title a description v slovenštině.
  7. Pomůžeme vám pochopit principy fungování administrace webu a vysvětlíme nejasnosti ve funkčnosti.
  8. Provedení všech nastavení souvisejících s přemístěním na hosting.
  9. Začíná běžet 6 měsíční záruční doba a 2 měsíční doba na bezplatné drobné úpravy.
  10. Nabídka možností další spolupráce při rozvoji vašeho webu a internetových aktivit.

Podrobný postup, jak probíhá tvorba webových stránek, je pochopitelně složitější, ale nemusíte se ničeho bát. Provedeme vás hladce celou tvorbou webu.

Administrace webových stránek ve slovenštině nebo v češtině?

Administrace webu, pomocí které je web spravován, musí být vytvořena tak, aby se v ní majitel nebo správce stránek vyznal. Není nutné, aby byla administrace webu ve stejných jazycích, v jakých je samotná internetová podoba webu. Je důležité, aby byla administrace v takovém jazyce, kterému daný správce či majitel webu rozumí nejlépe. Dokážeme vytvořit administraci webu v slovenštině, češtině, ruštině, němčině i dalších jazycích. Administrace námi vytvořeného webu je vždy jednoduchá, přehledná a může do ní přistupovat i více uživatelů s různými právy.

Tvorba textů pro webové stránky ve slovenštině

Kromě tvorby webů ve slovenštině umíme psát texty ve slovenštině s ohledem na SEO pro webové stránky ve slovenštině. Zkrátka a dobře, umíme slovensky.

Překlady webových stránek do slovenštiny

Máte hotové stránky v češtině? A rádi byste měli také slovenskou verzi webu? Rádi vám pomůžeme. Můžeme pro vás také zajistit nasazení přeložených textů na web. Vše záleží na tom, jak jsou vaše stránky pro slovenskou verzi připraveny. Pokud však připraveny nejsou, můžeme provést programátorské úpravy a váš web přepracovat.

Tvorba e-shopů ve slovenštině

Potřebujete mít e-shop ve slovenštině a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. S tvorbou e-shopů ve slovenštině máme bohaté zkušenosti.

Tvorba textů pro e-shopy v slovenštině

Pro slovensky psané e-shopy tvoříme také texty. Dokážeme vytvořit poutavé texty, které prodávají. Textový obsah tvoříme v součinnosti s klientem, který dobře zná místní poměry.

Překlady e-shopů do slovenštiny

Máte internetový obchod, který již běží a rádi byste jej přeložili z češtiny do slovenštiny? Rádi vám pomůžeme s překladem i nasazením přeložených textů.

Správa webových stránek ve slovenštině

Máte hotovo? Omyl, internetové stránky nejsou nikdy hotové. Po vytvoření webu vždy musí probíhat správa webových stránek a je třeba vytvořit marketingovou strategii.

Internetový marketing

Navrhneme vám postupy, které pomohou vašemu webu či e-shopů růst a vydělávat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz