+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Překlad webových stránek a e-shopů do cizích jazyků

Chcete mít webovou stránku, nebo e-shop v jiném jazyce? Propojili jsme naše znalosti tvorby webových stránek s jazykovými znalostmi. Díky tomu dokážeme přeložit do cizích jazyků již existující weby, ale také vytvořit v jakémkoli světovém i méně rozšířeném jazyce web zcela nový. Všechny weby, které tvoříme v češtině, děláme tak, aby byly do budoucnosti připraveny na vytvoření dalších jazykových mutací.

Překlady textů a SEO

Výhodou našeho týmu je mezinárodní složení s úzkými vazbami na země (a tím i podnikatelské prostředí), ze kterých jednotliví spolupracovníci pocházejí. Spolupracujeme také s rodilými mluvčími a profesionálními překladateli. Díky tomu dokážeme tvořit weby nejen v angličtině, ale také například weby v ruštině, němčině, francouzštině, bengálštině (rodný jazyk 300 milionů lidí), němčině, polštině, španělštině, maďarštině, slovenštině a mnoha dalších cizích jazycích.

Překlad webových stránek do angličtiny a z angličtiny

Angličtina je dnes nejpoužívanějším světovým jazykem. Webové stránky v angličtině jsou vaší branou na zahraniční trhy. Našich překladů využívají například čeští podnikatelé, kteří mají firmu působící v anglicky mluvících zemích. Stejně tak pro vás můžeme vytvořit českou mutaci anglicky psaného webu. Samozřejmostí je optimalizace webu z hlediska SEO.

Webové stránky v jiných, méně známých jazycích

Vytvoříme webové stránky v jakémkoli jazyce, nebo provedeme překlad stávajícího webu. Můžeme vypracované překlad webových stránek také nasadit. Dovolujeme si vám tedy nabídnout i v této oblasti zkušenosti našeho mezinárodního týmu.

Překlady webů z jiných jazyků, méně rozšířených jazyků

Existuje mnoho jazyků, ze kterých jsme doposud nepřekládali. Všechno je jednou poprvé, takže se neobáváme ani překladů webů z jiných jazyků než jsou světové. Dokážeme najít i zajistit kvalitní překladatele. Umíme vytvořit a optimalizovat weby v jakémkoli jazyce. Tvorba webů, SEO a online marketing má všude na světě stejné základní principy. Vše provádíme pečlivě, kvalitně a s ohledem na specifika trhu, pro který je překlad určen.

Překlady do jiných, méně rozšířených jazyků

Podobně jako při překladech z jiných než světových jazyků, jsme vám plně k dispozici i při překladech webů do jiných jazyků.

Ceník překladů

Neprovádíme překlady www stránek nejlevněji ani levně. Provádíme je však vždy kvalitně a za rozumnou cenu, kterou stanovujeme individuálně podle náročnosti zakázky a jejího rozsahu.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz