+420 777 217 552proweby@proweby.cz

E-shop ve francouzštině

Tvorba e-shopů ve francouzštině

Tvorba e-shopů ve francouzštině má svá specifika. Francouzština je jazyk, kterým se mluví po celém světě. Francouzsky psané stránky tedy nejsou určeny jen pro země, kde je francouzština úředním jazykem. Stejně tak je v České republice mnoho domácích i zahraničních návštěvníků e-shopů, kteří ocení, pokud budete mít e-shop ve francouzštině. Vytvoříme pro vás e-shop, který bude odpovídat moderním evropským i světovým standardům a bude vyladěný z hlediska SEO.

Tvorba e-shopů ve francouzštině

  1. Na osobní nebo Skype schůzce zjistíme vaše představy o novém e-shopu a jazykových mutacích, které budeme vytvářet.
  2. Vytvoříme wireframe neboli rozvržení webových stránek.
  3. Vytvoříme grafický návrh.
  4. Navrhneme doménové jméno, pod kterým bude e-shop na internetu umístěn a poskytovatele webhostingu.
  5. Vytvoříme e-shop.
  6. Optimalizace a nastavení e-shopu z hlediska SEO a nastavení title a description ve francouzštině.
  7. Pomůžeme vám pochopit principy fungování administrace e-shopu a vysvětlíme nejasnosti ve funkčnosti.
  8. Provedení všech nastavení souvisejících s přemístěním na hosting.
  9. Začíná běžet 6 měsíční záruční doba a 2 měsíční doba na bezplatné drobné úpravy.
  10. Nabídka možností další spolupráce při rozvoji vašeho e-shopu a internetových aktivit.

Podrobný postup, jak probíhá tvorba e-shopů, je pochopitelně složitější, ale nemusíte se ničeho bát. Provedeme vás hladce celou tvorbou e-shopu.

Administrace e-shopů ve francouzštině nebo v češtině?

Administrace e-shopu, pomocí které je internetový obchod spravován, musí být vytvořena tak, aby se v ní majitel nebo správce stránek vyznal. Není nutné, aby byla administrace e-shopu ve stejných jazycích, v jakých je samotná internetová podoba obchodu. Je důležité, aby byla administrace v takovém jazyce, kterému daný správce či majitel e-shopu rozumí nejlépe. Dokážeme vytvořit administraci e-shopu ve francouzštině, češtině, ruštině, němčině i dalších jazycích. Administrace námi vytvořeného internetového obchodu je vždy jednoduchá, přehledná a může do ní přistupovat i více uživatelů s různými právy.

Tvorba textů pro e-shopy ve francouzštině

Kromě tvorby e-shopů ve francouzštině umíme francouzský copywriting neboli tvorbu textů s ohledem na SEO pro internetové obchody ve francouzštině. Zkrátka a dobře, umíme francouzsky.

Překlady e-shopů do francouzštiny

Máte hotové stránky v češtině? A rádi byste měli také francouzskou verzi e-shopu? Rádi vám pomůžeme. Můžeme pro vás také zajistit nasazení přeložených textů na e-shop. Vše záleží na tom, jak jsou vaše stránky pro francouzskou verzi připraveny. Pokud však připraveny nejsou, můžeme provést programátorské úpravy a váš e-shop přepracovat.

Správa internetových obchodů ve francouzštině

Máte hotovo? Omyl, e-shop není nikdy hotový. Po vytvoření e-shopu vždy musí probíhat jeho správa a je třeba vytvořit marketingovou strategii.

Tvorba webových stránek ve francouzštině

Potřebujete mít webové stránky ve francouzštině a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. S tvorbou webů ve francouzštině máme bohaté zkušenosti.

Tvorba textů pro webové stránky ve francouzštině

Pro francouzsky psané webové stránky tvoříme také texty. Dokážeme vytvořit poutavé texty, které prodávají. Textový obsah tvoříme v součinnosti s klientem, který dobře zná místní poměry. Francouzština je používána v mnoha zemích, které mají svá specifika. Proto je pro nás důležitá regionální znalost a detailní vyhodnocení situace na trhu v dané lokalitě.

Překlady webových stránek do francouzštiny

Máte webové stránky, které již běží a rádi byste je přeložili z češtiny do francouzštiny? Rádi vám pomůžeme s překladem i nasazením přeložených textů.

Internetový marketing

Navrhneme vám postupy, které pomohou vašemu e-shopu či webu růst a vydělávat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz