+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Tvorba webových stránek Brno

Jsme výkonný a sehraný tým, řízený zkušeným projektovým managerem. Živíme se tím, co nás baví a co dobře umíme, tedy tvorbou webových stránek a e-shopů. Bydlíme a pohybujeme se většinou v Brně nebo v okolí Brna. V případě potřeby se však s vámi rádi sejdeme kdekoli v České nebo Slovenské republice.

Tvorba webu Brno

Brno je specifické nejen polohou v srdci jižní Moravy, ale také podnikatelským prostředím s dobrým obchodním potenciálem. Nachází se zde mnoho firem, ale také nejrůznějších poskytovatelů služeb. Z oborů, kterými Brno vyniká, lze zmínit například technologické a počítačové firmy, které zde zaměstnávají tisíce zkušených odborníků. Tyto firmy dobře známe, víme co potřebují a tak umíme jim vyjít vstříc. Stejně tak vyjdeme vstříc při tvorbě webových stránek také vám. Přijedeme za vámi, provedeme analýzu vašich potřeb a navrhneme vhodné postupy v oblasti internetového marketingu. Vysvětlíme, jak při tvorbě webu postupujeme. V následujících dnech potom vypracujeme cenovou nabídku. Samotná tvorba www stránek pak probíhá v několika etapách. Podrobný postup je vždy popsán ve smlouvě o dílo.

SEO Brno

Při optimalizaci webových firemních stránek je pro nás vždy důležité, ve kterém městě firma působí. S ohledem na to pak také navrhujeme klíčová slova. Proto se u lokálně zaměřených brněnských firem zaměřujeme při tvorbě webů nejen na obor činnosti, ale také na jejich brněnskou a moravskou konkurenci. Všechny weby děláme optimalizované pro vyhledávače, tedy upravené z hlediska SEO. Cílem je, aby na něj chodilo co nejvíce uživatelů z vyhledávačů.

Brno známe opravdu dobře

Jsme lokální patrioti a máme rádi Brno se vším co k němu patří. Nachází se zde mnoho zajímavých míst, jako jsou kulturní památky, hudební kluby a mnoho nejrůznějších institucí, které se čile prezentují také pomocí webových stránek. Těmto firmám rádi pomůžeme s tvorbou webových stránek nebo optimalizací tak, aby se prosadili nejen v regionu, ale v celostátní nebo i celosvětové konkurenci. Postaráme se také o správu webových stránek a sledování jejich chodu i pozic ve vyhledávačích.

Tvorba e-shopů Brno

Regionální firmy také často potřebují prodávat své zboží přes internet a dostat je tak do celé republiky i do světa. Vytvoříme pro vás e-shop, který může být zaměřen jak na brněnskou klientelu, tak na zákazníky z celé republiky i světa. Dokážeme vytvořit i e-shopy v cizích jazycích.

Překlady Brno

Máme zkušenosti nejen s tvorbou cizojazyčných webů, ale také s překlady stránek, které již existují, případně i samostatných textů. Děláme překlady do všech světových jazyků, jako je angličtina, němčina, ruština, francouzština, ale i do mnoha méně používaných, přesto však zajímavých jazyků. Dokážeme překládat jak z nich, tak do nich.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz