+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Tvoříme weby pro realitní makléře

Umíme vytvořit a propojit weby tak, aby se vzájemně podporovaly a snižovaly vaše náklady na reklamu. Weby jsou kanálem pro nábor nemovitostí, generování odhadů a sbírání kontaktů. Umíme spravovat obsah tak, aby generoval business i když nepracujete. Naučíme vás, jak se starat o web, aby byl atraktivní pro čtenáře i vyhledávače.

Představte svoji nabídku služeb

Popište svým budoucím klientům, jaké realitní služby jste schopni nabídnout.

Děláte krásný homestaging, zajistíte tvorbu videoprohlídek, spolupracujete s hypotečním specialistou nebo realitním advokátem? Nenechávejte si to pro sebe!

Stačí, když nám popis vašich služeb dodáte v bodech. My pak vytvoříme texty, které budou poutavé pro čtenáře a zajímavé pro vyhledávače.

Získejte nové klienty

Vytvoříme pro vás speciální kontaktní formuláře pro různé účely. Díky nim budou návštěvníci vašeho webu moci požádat o vypracování odhadu ceny nemovitosti, zadat nabídku nemovitosti k prodeji nebo poptávku po koupi.

Návštěvníci vám na sebe zanechají své kontaktní údaje, se kterými můžete dále pracovat.

Všechny formuláře také umíme propojit se CRM systémem Business Booster, takže můžete mít všechny kontakty na jednom místě.

Co o vás klienti říkají

Dobré reference od spokojených klientů zvyšují vaši důvěryhodnost a mohou přesvědčit nerozhodné zájemce, že jste pro ně ta správná volba.

Na váš web vložíme všechny reference od vašich klientů, včetně recenzí, které vám napsali na Googlu.

Díky přehlednému administračnímu rozhraní bude přidávání nových referencí záležitostí několika kliknutí myší.

Představte nemovitosti, které prodáváte

Zveřejněte na svém webu všechny nemovitosti, které máte aktuálně v nabídce. Ty nejnovější z nich se mohou zobrazovat přímo na hlavní stránce. Díky jednoduchým kontaktním formulářům vás zájemci o prohlídku nemovitosti mohou rovnou kontaktovat.

Prodali jste zajímavou nemovitost? Pouze ji přesuňte z nabídky nemovitostí k prodeji do sekce Prodané nemovitosti. Spolu s referencemi od spokojených klientů tak zvýšíte svou důvěryhodnost a posílíte své pozice ve vyhledávačích.

Buďte s klienty v kontaktu

Jako makléř určitě býváte často na cestách nebo na prohlídkách. Vytvoříme jednoduchý formulář, ve kterém vám klienti mohou zanechat své telefonní číslo a vy se jim ozvete, až se vám to bude hodit.

Váš web bude bezpečný

Webové stránky stavíme na bezpečném systému WordPress, na němž běží 75 milionů webů po celém světě. Používáme prověřené šablony od AIT Themes, které přizpůsobujeme podle vašich představ. Automaticky instalujeme rozšíření, která váš web ochrání před útočníky.

Zařídíme pro vás kvalitní a rychlý webhosting. Zajistíme pravidelné zálohování vašeho webu, abyste v případě havárie o nic nepřišli. Postaráme se o nastavení zabezpečeného protokolu HTTPS a ochranu webu proti spamu.

Zlepšete svůj marketing

Platíte si reklamu na Googlu nebo na Seznamu? Kvalita webu má zásadní vliv na cenu reklamy. Dobře víme, jak vytvořit web, který je atraktivní pro vyhledávače. Co to znamená pro vás? Zaplatíte nižší cenu za reklamu.

Víme, jak zvýšit počet návštěvníků webu z vyhledávačů. Pro vaše stránky napíšeme texty založené na podrobné analýze klíčových slov, která jsou ve vašem oboru relevantní a často vyhledávaná.

Využíváte pro svůj marketing sociální sítě? Propojíme váš web s vaším profilem na Instagramu nebo Facebooku.

Pokud budete chtít, vytvoříme vám nové logo či vizitky, které budou graficky sladěné s webem. Vizitky dokážeme také vyrobit za velmi výhodnou cenu.

Ukázky šablon

Vybrali jsme pár šablon, které se perfektně hodí pro web realitního makléře. Vybrat si ovšem můžete ze 70 dalších.

Tito realitní makléři mají web od nás

Prohlédněte si všechny reference webů pro realitní makléře.

Realitnikariera.cz – práce realitního makléře

Informační a náborový web pro realitní makléře. Byl vytvořen pro realitní kancelář RE/MAX Alfa. Pokud se budete chtít stát realitním makléřem,…

Více o referenci
Luciecerna.cz – web realitní makléřky

Vytvořili jsme web pro paní realitní makléřku, která pracuje pro realitní kancelář RE/MAX. A to konkrétně pro její pobočku RE/MAX Alfa….

Více o referenci
Bytyvalentinka.cz – developerský projekt v Praze

Weby developerských projektů jsou specifické několika věcmi. Potřebují elegantní a přehledný design, developeři nedisponují fotografiemi nemovitosti a mají pouze vizualizace, letecké…

Více o referenci
Maklerpraha.cz – web realitní makléřky

Vytvořili jsme elegantní web pro makléřku Ing. Gabrielu Červeňákovou z realitní kanceláře RE/MAX Alfa. Jak už napovídá adresa webu, realitní makléřka…

Více o referenci
Remaxalfa.cz – web realitní kanceláře RE/MAX Alfa

RE/MAX Alfa je jedničkou v síti RE/MAX. Pro tuto realitní kancelář jsme udělali nový web s moderním designem i funkcemi. Webová…

Více o referenci
Filiptomes.cz – stránky realitního makléře

Webové stránky realitního makléře, který pracuje na vysočině v okolí Jihlavy. Web jsme vytvořili tak, aby prezentoval poskytované služby, ale také…

Více o referenci
+420 777 217 552proweby@proweby.cz