+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Tvoříme weby pro kováře

Každé řemeslo má svá specifika. Vytvořili jsme již několik webových stránek pro kováře a tak víme, co je pro web zabývající se kovařinou důležité a užitečné. Podívejte se, co by mohl váš nový web obsahovat, nebo nás nezávazně kontaktujte.

Ukažte co umíte

Představte širokou paletu svých výrobků v galerii na webu. Každý zákazník jistě ocení přehlednou nabídku typů produktů a materiálů. Pokud si budete přát, rádi vaše výrobky profesionálně nafotíme.

Představte svoji práci

Zdůrazněte výhody poctivé ruční kovařiny oproti sériové výrobě. Vytváříte kované výrobky namíru? Ukažte jak vypadají návrhy vašich zakázek.

Co o vás říkají zákazníci

Máte spokojené zákazníky nebo reference v podobě zrealizovaných zakázek? Pozitivní reference zvyšují pravděpodobnost, že si zákazník pro realizaci svého projetu vybere právě vás. Vytvoříme prvky stránek, které přehledně odprezentují vaše reference.

Mějte svoji cenu

Mnoho zákazníků nemá žádnou představu o ceně. Uveďte na webu cenové rozpětí některých výrobků. Vyvarujete se tak momentu překvapení při naceňování zakázky.

Jsou vaše zakázky komplikovanější a rozsáhlejší? Vytvoříme pro vás poptávkový formulář, kde vám zákazník nejdříve pošle podrobnosti a podklady k poptávané zakázce. Dozvíte se tak všechny podstatné informace bez zdlouhavých telefonátů.

Prodávejte online

Pokud si budete přát, vytvoříme jednoduchý a přehledný e-shop, který bude součástí vašich stránek. Tento e-shop je ideální řešení pro drobné prodejce s menším množstvím nabízených produktů. Do e-shopu si výrobky můžete doplňovat sami. Zprávy o vyřízení objednávky a fakturace jsou plně automatizované. Zboží můžete odesílat nejen prostřednictvím České pošty, ale i přes Zásilkovnu.

Buďte v kontaktu se zákazníky

Máte plné ruce práce a nestíháte zvedat telefony? Vytvoříme pro vás speciální kontaktní formulář. Vaši zákazníci na sebe zanechají kontakt a vy se jim můžete ozvat, až se vám to bude hodit.

Jezdíte předvádět kovařinu na jarmarky a trhy? Setkejte se s potenciálními zákazníky. Díky jednoduchému kalendáři akcí budou vědět, kde se s vámi můžou potkat osobně.

Vaši zákazníci vás snadno najdou díky interaktivní mapě nebo si souřadnice vaší kovárny nahrají do navigace pomocí QR kódu.

Váš web bude bezpečný

Webové stránky stavíme na bezpečném systému WordPress, na němž běží 75 milionů webů po celém světě. Používáme prověřené šablony od AIT Themes, které přizpůsobujeme podle vašich představ. Automaticky instalujeme rozšíření, která váš web ochrání před útočníky.

Zařídíme pro vás kvalitní a rychlý webhosting. Zajistíme pravidelné zálohování vašeho webu, abyste v případě havárie o nic nepřišli. Postaráme se o nastavení zabezpečeného protokolu HTTPS a ochranu webu proti spamu.

Zlepšete svůj marketing

Platíte si reklamu na Googlu nebo na Seznamu? Kvalita webu má zásadní vliv na cenu reklamy. Dobře víme, jak vytvořit web, který je atraktivní pro vyhledávače. Co to znamená pro vás? Zaplatíte nižší cenu za reklamu.

Víme, jak zvýšit počet návštěvníků webu z vyhledávačů. Pro vaše stránky napíšeme texty založené na podrobné analýze klíčových slov, která jsou ve vašem oboru relevantní a často vyhledávaná.

Využíváte pro svůj marketing sociální sítě? Propojíme váš web s vaším profilem na Instagramu nebo Facebooku.

Pokud budete chtít, vytvoříme vám nové logo či vizitky, které budou graficky sladěné s webem. Vizitky dokážeme také vyrobit za velmi výhodnou cenu.

Ukázky šablon

Vybrali jsme pár šablon, které se perfektně hodí pro kovářský web. Vybrat si ovšem můžete ze 70 dalších.

Tito kováři mají web od nás

Kovarstvidrozd.cz – web uměleckého kováře

Vytvořili jsme webové stránky pro uměleckého kováře Ondřeje Drozda. Pan kovář se věnuje zakázkové a malosériové výrobě od drobných doplňků až…

Více o referenci
Msprofikov.cz – web zámečnické a kovářské firmy

Ve spolupráci s Linweb.cz jsme vytvořili web brněnské firmy, zabývající se zámečnickými pracemi a uměleckým kovářstvím.

Více o referenci

+420 777 217 552proweby@proweby.cz