+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Tvorba zahraničních webových stránek v cizích jazycích

Tvorba webových stránek a jejich překlady webových stránek nás baví. Dokážeme vytvořit nebo přeložit web téměř do jakéhokoli jazyka. Jak je to možné? Spolupracujeme s překladateli, lektory a rodilými mluvčími. Mnoho z našich spolupracovníků má za sebou dlouhodobé pobyty v zahraničí nebo tam doposud žijí.

Tvorba zahraničních webových stránek v cizích jazycích

Weby v angličtině Weby v angličtině – jsou stále více populární. Angličtina je světový jazyk, který otevře vašemu businessu cestu do světa. Mít webovou stránku v angličtině neznamená jen možnost nabízet svůj obsah stránek v anglicky mluvících zemích, ale po celém světě. Tvoříme weby v angličtině pro naše i zahraniční firmy. Rádi vytvoříme webovou stránku i pro vás.
Weby v němčině Weby v němčině – Němčina patří mezi germánské jazyky. Na celém světě hovoří německy cca 125 milionů lidí. Jedná se tedy o dvanáctý nejrozšířenější jazyk. Vytvoření webových stránek v němčině se tedy zcela jistě vyplatí. Německo je také sousední zemí, což nám dává možnost expandovat na německý trh bez větších problémů.
Weby v maďarštině Weby v maďarštině – Maďarsko je (z hlediska kupní síly a počtu obyvatel mluvících v mateřském jazyce) srovnatelné s naší zemí. Jedná se tedy v každém případě o perspektivní zemi, jejíž blízkost vzhledem k České a Slovenské republice je velmi výhodná. Proto pro vás můžeme vytvořit web v maďarštině.
Weby ve slovenštině Weby ve slovenštině – Slovenská republika je (coby soused České republiky) velmi zajímavým trhem. Slovenské weby jsou výhodné jako rozšíření vašeho pole působnosti i proto, že zde téměř neexistuje jazyková bariéra a většina Čechů slovenštině bez potíží rozumí. Na Slovensku se také nachází mnoho zajímavých výrobců.
Weby v polštině Weby v polštině – Polsko je se svými 38 miliony obyvateli jednou z největších zemí Evropy. 98 procent obyvatel hovoří polsky. Web v polštině vám pomůže získat nové zákazníky nebo podpořit prodej vašich produktů na polském trhu. Překlady webů a copywriting v polštině provádí naši zkušení překladatelé.
Weby v španělštině Weby ve španělštině – Španělsko je typicky jižní země s ideálním klimatem pro dovolenou, ale také pro pěstování mnoha teplomilných plodin. Španělé velmi rádi surfují na internetu. Pokud tedy chcete mít web ve španělštině, rádi vám pomůžeme.
Weby v francouzštině Weby ve francouzštině – V zemi galského kohouta, jak se také Francii říká, žije 65 milionů obyvatel. Jedná se tedy o jeden z největších evropských trhů. Pokud obchodujete s Francií, pak se vám zcela jistě vyplatí mít web ve francouzštině. Francouzština je také světově jedním z nejrozšířenějších a domluvíte se jím nejen v samotné Francii. Tímto jazykem hovoří přes 220 milionů lidí na celém světě.
Weby v ruštině Weby v ruštině – Mít weby v ruštině se jednoznačně vyplatí zejména firmám, které expandují na tento trh. Rusko je co do rozlohy největší zemí. Rusky hovoří celkově přes 280 milionů lidí. V samotném Rusku pak žije přes 150 milionů obyvatel. S naším týmem, složeným z rodilých Rusů, vám rádi vytvoříme web v Ruštině přesně na míru.
Weby v chorvatštině Weby v chorvatštině – Chorvatsko je pro nás známé především díky své blízkosti. Čeští turisté navštěvují tuto zemi již po desetiletí. Kromě turismu v zemi kvete také obchod s vínem a dalšími typicky chorvatskými komoditami. V Chorvatsku žije také poměrně početná česká komunita (0,3 procenta). Rádi pro vás vytvoříme webové stránky v chorvatštině. Můžeme do tohoto jazyka také přeložit váš český web.
Weby v ukrajinštině Weby v ukrajinštině – Mít weby v ukrajinštině se jednoznačně vyplatí zejména firmám, které expandují na tento trh. Ukrajina je trh s velikým potenciálem. S naším týmem, složeným i z rodilých Ukrajinců, vám rádi vytvoříme web v ruštině přesně na míru.

Co naše weby umí?

Naše weby jsou přesně takové jaké je chcete mít.

Jak se tvoří zahraniční weby?

Tvorba zahraničních webových stránek probíhá vždy v několika krocích, podobně jako tvorba webů v češtině.

Vícejazyčný web levně

Weby v cizích jazycích jsou vždy finančně náročnější. Nicméně se nejedná o dramatické navýšení, protože z hlediska SEO a programování jsou principy stejné jako u českých webů.

Správa zahraničních a cizojazyčných webů

Máme zkušenosti také se správou zahraničních a cizojazyčných e-shopů a webů. Zajišťujeme správu webů ve všech výše zmíněných jazycích. Naši jazykoví odborníci, překladatelé a copywriteři mají nejen jazykové zkušenosti, ale ovládají dobře i péči o weby.

Hosting webů v zahraničí

Hosting zahraničních webů vybíráme z technického hlediska podobně jako u webů českých. Kromě toho je však třeba vzít v úvahu to, že vyhledávače znají IP adresu serveru na kterém web běží. Server (a tím i web) by se měl nacházet vždy v zemi, pro kterou je určen a ze které k němu budou přistupovat uživatelé. Pokud tedy máte web v ruštině pro ruské uživatele, měl by být server, na němž běží váš web, umístěn v Rusku. Zajistíme pro vás webhosting v zahraničí, který bude spolehlivý a dobře obsluhovatelný i z České republiky.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz