+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Webové stránky ve španělštině

Webové stránky ve španělštině

Tvorba webových stránek ve španělštině má svá specifika. Španělština je jazyk, kterým se mluví po celém světě. Španělsky psané stránky tedy nejsou určeny jen pro země, kde je španělština úředním jazykem. Stejně tak je v České republice mnoho domácích i zahraničních návštěvníků webů, kteří ocení, pokud budete mít web ve španělštině. Vytvoříme pro vás web, který bude odpovídat moderním evropským i světovým standardům a bude vyladěný z hlediska optimalizace pro vyhledávače.

Tvorba webových stránek ve španělštině

  1. Na osobní nebo Skype schůzce zjistíme vaše představy o novém webu a jazykových mutacích, které budeme vytvářet.
  2. Vytvoříme wireframe neboli rozvržení stránek.
  3. Vytvoříme grafický návrh.
  4. Navrhneme doménové jméno, pod kterým bude webová prezentace na internetu umístěna a poskytovatele webhostingu.
  5. Vytvoříme webovou prezentaci.
  6. Optimalizace a nastavení webové prezentace z hlediska SEO a nastavení title a description ve španělštině.
  7. Pomůžeme vám pochopit principy fungování administrace webu a vysvětlíme nejasnosti ve funkčnosti.
  8. Provedení všech nastavení souvisejících s přemístěním na hosting.
  9. Začíná běžet 6 měsíční záruční doba a 2 měsíční doba na bezplatné drobné úpravy.
  10. Nabídka možností další spolupráce při rozvoji vašeho webu a internetových aktivit.

Podrobný postup, jak probíhá tvorba webových stránek, je pochopitelně složitější, ale nemusíte se ničeho bát. Provedeme vás hladce celou tvorbou webu.

Administrace webových stránek ve španělštině nebo v češtině?

Administrace webu, pomocí které je web spravován, musí být vytvořena tak, aby se v ní majitel nebo správce stránek vyznal. Není nutné, aby byla administrace webu ve stejných jazycích, v jakých je samotná internetová podoba webu. Je důležité, aby byla administrace v takovém jazyce, kterému daný správce či majitel webu rozumí nejlépe. Dokážeme vytvořit administraci webu ve španělštině, češtině, ruštině, němčině i dalších jazycích. Administrace námi vytvořeného webu je vždy jednoduchá, přehledná a může do ní přistupovat i více uživatelů s různými právy.

Tvorba textů pro webové stránky ve španělštině

Kromě tvorby webů ve španělštině umíme španělský copywriting neboli tvorbu textů s ohledem na SEO pro webové stránky ve španělštině. Zkrátka a dobře, umíme španělsky.

Překlady webových stránek do španělštiny

Máte hotové stránky v češtině? A rádi byste měli také španělskou verzi webu? Rádi vám pomůžeme. Můžeme pro vás také zajistit nasazení přeložených textů na web. Vše záleží na tom, jak jsou vaše webové stránky pro španělskou verzi připraveny. Pokud však připraveny nejsou, můžeme provést programátorské úpravy a váš web přepracovat.

Tvorba e-shopů ve španělštině

Potřebujete mít e-shop ve španělštině a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. S tvorbou e-shopů ve španělštině máme bohaté zkušenosti.

Tvorba textů pro e-shopy ve španělštině

Pro španělsky psané e-shopy tvoříme také texty. Dokážeme vytvořit poutavé texty, které prodávají. Textový obsah tvoříme v součinnosti s klientem, který dobře zná místní poměry. Španělština je používána v mnoha zemích, které mají svá specifika. Proto je pro nás důležitá regionální znalost a detailní vyhodnocení situace na trhu v dané lokalitě.

Překlady e-shopů do španělštiny

Máte e-shop, který již běží a rádi byste jej přeložili z češtiny do španělštiny? Rádi vám pomůžeme s překladem i nasazením přeložených textů.

Správa webových stránek ve španělštině

Máte hotovo? Omyl, webové stránky nejsou nikdy hotové. Po vytvoření webu vždy musí probíhat správa webových stránek a je třeba vytvořit marketingovou strategii.

Internetový marketing

Navrhneme vám postupy pro online marketing, které pomohou vašemu webu či e-shopu růst a vydělávat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz