+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Webové stránky v ruštině

Webové stránky v ruštiněTvorba webových stránek v ruštině má svá specifika. Ruština je jazyk, kterým se mluví po celém světě. Rusky psané stránky tedy nejsou určeny jen pro země, kde je ruština úředním jazykem. Stejně tak je v České republice mnoho domácích i zahraničních návštěvníků webů, kteří ocení, pokud budete mít web v ruštině. Vytvoříme pro vás web, který bude odpovídat moderním evropským i světovým standardům a bude vyladěný z hlediska SEO.

Reference webů a e-shopů v ruštině

Tvorba webových stránek v ruštině

  1. Na osobní nebo Skype schůzce zjistíme vaše představy o novém webu a jazykových mutacích, které budeme vytvářet.
  2. Vytvoříme wireframe neboli rozvržení stránek.
  3. Vytvoříme grafický návrh.
  4. Navrhneme doménové jméno, pod kterým bude webová prezentace na internetu umístěna a poskytovatele webhostingu.
  5. Vytvoříme webovou prezentaci.
  6. Optimalizace a nastavení webové prezentace z hlediska SEO a nastavení title a description v ruštině.
  7. Pomůžeme vám pochopit principy fungování administrace webu a vysvětlíme nejasnosti ve funkčnosti.
  8. Provedení všech nastavení souvisejících s přemístěním na hosting.
  9. Začíná běžet 6 měsíční záruční doba a 2 měsíční doba na bezplatné drobné úpravy.
  10. Nabídka možností další spolupráce při rozvoji vašeho webu a internetových aktivit.

Podrobný postup, jak probíhá tvorba webových stránek, je pochopitelně složitější, ale nemusíte se ničeho bát. Provedeme vás hladce celou tvorbou webu.

Administrace webových stránek v ruštině nebo v češtině?

Administrace webu, pomocí které je web spravován, musí být vytvořena tak, aby se v ní majitel nebo správce stránek vyznal. Není nutné, aby byla administrace webu ve stejných jazycích, v jakých je samotná internetová podoba webu. Je důležité, aby byla administrace v takovém jazyce, kterému daný správce či majitel webu rozumí nejlépe. Dokážeme vytvořit administraci webu v angličtině, češtině, ruštině, němčině i dalších jazycích. Administrace námi vytvořeného webu je vždy jednoduchá, přehledná a může do ní přistupovat i více uživatelů s různými právy.

Tvorba textů pro webové stránky v ruštině

Kromě tvorby webů v ruštině umíme ruský copywriting neboli tvorbu textů s ohledem na SEO pro webové stránky v ruštině. Zkrátka a dobře, umíme rusky.

Překlady webových stránek do němčiny

Máte hotové stránky v češtině? A rádi byste měli také ruskou verzi webu? Rádi vám pomůžeme. Můžeme pro vás také zajistit nasazení přeložených textů na web. Vše záleží na tom, jak jsou vaše stránky pro ruskou verzi připraveny. Pokud však připraveny nejsou, můžeme provést programátorské úpravy a váš web přepracovat.

Tvorba e-shopů v ruštině

Potřebujete mít e-shop v ruštině a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. S tvorbou e-shopů v ruštině máme bohaté zkušenosti.

Tvorba textů pro e-shopy v ruštině

Pro rusky psané e-shopy tvoříme také texty. Dokážeme vytvořit poutavé texty, které prodávají. Textový obsah tvoříme v součinnosti s klientem, který dobře zná místní poměry. Ruština je používána v mnoha zemích, které mají svá specifika. Proto je pro nás důležitá regionální znalost a detailní vyhodnocení situace na trhu v dané lokalitě.

Překlady e-shopů do ruštiny

Máte e-shop, který již běží a rádi byste jej přeložili z češtiny do ruštiny? Rádi vám pomůžeme s překladem i nasazením přeložených textů.

Správa webových stránek v ruštině

Máte hotovo? Omyl, webové stránky nejsou nikdy hotové. Po vytvoření webu vždy musí probíhat správa webových stránek a je třeba vytvořit marketingovou strategii.

Internetový marketing

Navrhneme vám postupy, které pomohou vašemu webu či e-shopu růst a vydělávat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz