+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Webové stránky v chorvatštině

Webové stránky v chorvatštině

Tvorba webových stránek v chorvatštině má svá specifika. Chorvatština je jazyk, kterým se mluví po celém světě. Chorvatsky psané stránky tedy nejsou určeny jen pro země, kde je chorvatština úředním jazykem. Stejně tak je v České republice mnoho domácích i zahraničních návštěvníků webů, kteří ocení, pokud budete mít web v chorvatštině. Vytvoříme pro vás web, který bude odpovídat moderním evropským i světovým standardům a bude vyladěný z hlediska SEO.

Tvorba webových stránek v chorvatštině

  1. Na osobní nebo Skype schůzce zjistíme vaše představy o novém webu a jazykových mutacích, které budeme vytvářet.
  2. Vytvoříme wireframe neboli rozvržení stránek.
  3. Vytvoříme grafický návrh.
  4. Navrhneme doménové jméno, pod kterým bude webová prezentace na internetu umístěna a poskytovatele webhostingu.
  5. Vytvoříme webovou prezentaci.
  6. Optimalizace a nastavení webové prezentace z hlediska optimalizace pro vyhledávače a nastavení title a description v chorvatštině.
  7. Pomůžeme vám pochopit principy fungování administrace webu a vysvětlíme nejasnosti ve funkčnosti.
  8. Provedení všech nastavení souvisejících s přemístěním na hosting.
  9. Začíná běžet 6 měsíční záruční doba a 2 měsíční doba na bezplatné drobné úpravy.
  10. Nabídka možností další spolupráce při rozvoji vašeho webu a internetových aktivit.

Podrobný postup, jak probíhá tvorba webových stránek, je pochopitelně složitější, ale nemusíte se ničeho bát. Provedeme vás hladce celou tvorbou webu.

Administrace webových stránek v chorvatštině nebo v češtině?

Administrace webu, pomocí které je web spravován, musí být vytvořena tak, aby se v ní majitel nebo správce stránek vyznal. Není nutné, aby byla administrace webu ve stejných jazycích, v jakých je samotná internetová podoba webu. Je důležité, aby byla administrace v takovém jazyce, kterému daný správce či majitel webu rozumí nejlépe. Dokážeme vytvořit administraci webu v chorvatštině, češtině, ruštině, němčině i dalších jazycích. Administrace námi vytvořeného webu je vždy jednoduchá, přehledná a může do ní přistupovat i více uživatelů s různými právy.

Tvorba textů pro webové stránky v chorvatštině

Kromě tvorby webů v chorvatštině umíme chorvatský copywriting neboli tvorbu textů s ohledem na SEO pro webové stránky v chorvatštině. Zkrátka a dobře, umíme chorvatsky.

Překlady webových stránek do chorvatštiny

Máte hotové stránky v češtině? A rádi byste měli také chorvatskou verzi webu? Rádi vám pomůžeme. Můžeme pro vás také zajistit nasazení přeložených textů na web. Vše záleží na tom, jak jsou vaše stránky pro chorvatskou verzi připraveny. Pokud však připraveny nejsou, můžeme provést programátorské úpravy a váš web přepracovat.

Tvorba e-shopů v chorvatštině

Potřebujete mít e-shop v chorvatštině a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. S tvorbou e-shopů v chorvatštině máme bohaté zkušenosti.

Tvorba textů pro e-shopy v chorvatštině

Pro chorvatsky psané e-shopy tvoříme také texty. Dokážeme vytvořit poutavé texty, které prodávají. Texty píšeme v součinnosti s klientem, který dobře zná místní poměry. Chorvatština je používána v mnoha zemích, které mají svá specifika. Proto je pro nás důležitá regionální znalost a detailní vyhodnocení situace na trhu v dané lokalitě.

Překlady e-shopů do chorvatštiny

Máte e-shop, který již běží a rádi byste jej přeložili z češtiny do chorvatštiny? Rádi vám pomůžeme s překladem i nasazením přeložených textů.

Správa webových stránek v chorvatštině

Máte hotovo? Omyl, webová stránka není nikdy hotová. Po vytvoření webu vždy musí probíhat správa webových stránek a je třeba vytvořit marketingovou strategii.

Internetový marketing

Navrhneme vám postupy, které pomohou vašemu webu či e-shopů růst a vydělávat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz