+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Webové stránky s administrací

Všechny stránky, které tvoříme, mají přehlednou a intuitivní administraci neboli redakční systém, kterému se také často říká CMS. Pomocí něho můžete snadno spravovat obsah vašeho webu.

Administrace webu

Administrace většiny webů, které tvoříme, je založena na redakčním systému WordPress. Dokážeme pro vás však vytvořit i zcela unikátní redakční systém přímo na míru. Pokud budete mít s WordPressem jakékoli problémy nebo budete potřebovat pomoci se zaškolením, rádi vás provedeme jeho funkcemi a vysvětlíme vše potřebné.

Redakční systémy pro větší weby – vlastní redakční systém

Pro větší weby tvoříme zpravidla unikátní administrační systém šitý přesně na míru danému projektu. Díky tomu dokážeme uspokojit veškeré potřeby našich klientů. Takto vytvořené administrační systémy jsou po zaškolení snadno ovladatelné. Poskytují možnost měnit přesně to, co potřebujete bez komplikací a složitého proklikávání mnoha podstránkami složitějších redakčních systémů. Velké weby bývají rozsáhlé, a proto je snadná editace obsahu velkou výhodou. Cena za vytvoření webu je vždy stanovována individuálně.

Redakční systém pro e-shopy

Často se setkáváme s tím, že si majitelé e-shopů stěžují na přílišnou složitost administrace obchodů a některé to odradí natolik, že se bojí provozovat vlastní e-shop. Proto používáme jednoduché e-shopové řešení, které je snadno ovladatelné, intuitivní a neobsahuje nadbytek funkcí, ale jen to podstatné. 

Redakční systém zdarma

Existuje mnoho redakčních systémů, některé jsou jednoduché, některé komplexní. Některé jsou placené a jiné distribuovány internetem zdarma. Jeden z nich je právě i výše zmiňovaný WordPress. Proč si tedy vlastně bereme za tvorbu webových stránek peníze a proč není dobré tvořit web zdarma? Každý umí něco jiného a tvorba webu není jednoduchá. Vy umíte podnikat ve svém oboru, prodávat, poskytovat služby, tvořit … My umíme dělat webové stránky a tvořit e-shopy tak, aby se prosadily v silné konkurenci. Společně tedy můžeme dělat každý to, v čem jsme dobří. My rádi zaplatíme za vaše služby a budeme rádi, pokud vy oceníte stejným způsobem služby naše. Proto nenabízíme redakční systém zdarma, ani netvoříme zadarmo webové stránky.

Co je WordPress

Jedná se o opravdu jednoduchý redakční systém. Patří mezi CMS, které si můžete zdarma stáhnout kolikrát chcete a můžete ho upravovat pro nekomerční i komerční účely. V rámci WordPressu jsou zdarma k dispozici také šablony a nejrůznější pluginy, které ho rozšiřují do podoby multifunkčního, komplexního CMS. Mnozí o něm říkají, že se jedná o nejlepší redakční systém. To nelze potvrdit ani popřít, ale je jisté, že pro mnoho majitelů webových stránek je WordPress zcela ideálním řešením. WordPress je k dispozici v češtině a spoustě dalších jazyků. Na WordPressu lze také snadno tvořit weby vyladěné z hlediska SEO.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz