+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Redakční systém CMS

Redakční systém pro větší weby

Pro větší weby tvoříme zpravidla unikátní administrační systém šitý přesně na míru danému projektu. Díky tomu dokážeme uspokojit veškeré potřeby našich klientů. Takto vytvořené administrační systémy jsou pro klienta po zaškolení snadno ovladatelné. Poskytují mu možnost měnit přesně to, co potřebuje bez komplikací a složitého proklikávání mnoha podstránkami složitějších redakčních systémů. Velké weby bývají rozsáhlé, a proto je snadná editace obsahu velkou výhodou. Ceny vytvořených webů jsou vždy stanovovány individuálně.

Redakční systém pro střední weby

Nelze to říct zcela obecně, ale zpravidla stavíme středně obsáhlé weby na administračním systému WordPress.

Redakční systémy pro malé weby a microsite

Malé weby a microsite tvoříme zpravidla na WordPressu, který jsme speciálně pro tyto účely upravili. Ceník microsite je pouze orientační.

Redakční systém pro e-shopy

Často se setkáváme s tím, že si majitelé e-shopů stěžují na přílišnou složitost administrace obchodů a některé to odradí natolik, že se bojí provozovat vlastní e-shop. Proto jsme vyvinuli jednoduché e-shopové řešení, které je snadno ovladatelné, intuitivní a neobsahuje nadbytek funkcí, ale jen to podstatné. Podívejte se do našeho ceníku, kde najdete cenu za vytvoření e-shopu a případně nás kontaktujte.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz