+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Překlady webových stránek a e-shopů z ukrajinštiny

Provádíme překlady webových stránek z ukrajinštiny pro firmy i pro soukromé osoby. Vypracujeme pro vás překlad jakéhokoli textu v nejvyšší možné kvalitě. Nejsme nejlevnější a nehodláme nabízet nejlepší cenu, ale nabízíme vám především kvalitní službu.

Odborné překlady

Provádíme odborné překlady a technické překlady textů. Může se jednat například o ukrajinské texty ze strojírenství, mikroelektroniky, elektrotechniky, počítačové techniky. Přeložíme pro vás manuály, servisní příručky a podobně.

Právní překlady

Máme bohaté zkušenosti s překlady právních textů a také s českou justicí. Díky tomu dokážeme překládat kvalitně z ukrajinštiny nejrůznější právní texty.

Obchodní a ekonomické překlady

Obchodní právo je v dnešní době nedílnou součástí podnikání a firemního života. Dnešní trh je propojený. Ekonomické a obchodní překlady mají svá specifika a jsou náročné zejména na znalost obchodního práva. Rádi vám s překlady obchodních textů pomůžeme.

Překlady elektronických knih a literatury

Naši spolupracovníci jsou zkušení překladatelé a mnozí z nich mají za sebou překlady knih pro děti i pro dospělé. Můžeme vám tedy nabídnout naše služby i v tomto směru. Naší výhodou je následná schopnost propagovat přeložená literární díla na internetu nebo pomoci i s jejich prodejem a šířením.

Proč nabízíme překlad z ukrajinštiny na webu o webech?

Proweby je projekt sdružující kvalitní spolupracovníky, kteří vynikají v nejrůznějších oborech. Děláme weby v nejrůznějších jazycích a díky tomu potřebujeme často vypracovávat překlady z a do nejrůznějších cizích jazyků. A protože není rozdíl mezi překládáním webu a obyčejného textu, nabízíme vám i překladatelské služby jako takové.

E-shopy a weby v ukrajinštině

Naši spolupracovníci dokážou přeložit z ukrajinštiny i do ukrajinštiny jakékoli texty. V kombinaci s naší znalostí tvorby webů, správy webů a SEO se nám podařilo vytvořit zajímavý potenciál i k tvorbě cizojazyčných e-shopů. Proto si můžeme dovolit tvořit také webové stránky v ukrajinštině a e-shopy v ukrajinštině.

Ceník překladů webů z ukrajinštiny

Neprovádíme překlady webových stránek z ukrajinštiny nejlevněji, ani levně. Provádíme je však vždy kvalitně a za rozumnou cenu, kterou stanovujeme individuálně podle náročnosti zakázky a jejího rozsahu.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz