+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Překlady webových stránek a e-shopů z angličtiny

Provádíme překlady z angličtiny pro firmy i pro soukromé osoby. Vypracujeme pro vás překlad jakéhokoli textu v nejvyšší možné kvalitě. Nejsme nejlevnější a nehodláme nabízet nejlepší cenu, ale nabízíme vám především kvalitní službu.

Odborné překlady

Provádíme odborné překlady a technické překlady textů. Může se jednat například o anglické texty ze strojírenství, mikroelektroniky, elektrotechniky, počítačové techniky. Přeložíme pro vás manuály, servisní příručky a podobně.

Právní překlady

Máme bohaté zkušenosti s překlady právních textů a také s českou justicí. Díky tomu dokážeme překládat kvalitně z angličtiny nejrůznější právní texty.

Obchodní a ekonomické překlady

Obchodní právo je v dnešní době nedílnou součástí podnikání a firemního života. Dnešní trh je propojený a nejrozšířenějším obchodním jazykem dneška je angličtina. Ekonomické a obchodní překlady mají svá specifika a jsou náročné zejména na znalost obchodního práva. Rádi vám s překlady obchodních textů pomůžeme.

Překlady knih a literatury

Naši spolupracovníci jsou zkušení překladatelé a mnozí z nich mají za sebou překlady knih pro děti i pro dospělé. Můžeme vám tedy nabídnout naše služby i v tomto směru. Naší výhodou je následná schopnost propagovat přeložená literární díla na internetu nebo pomoci i s jejich prodejem a šířením.

Proč nabízíme překlady z angličtiny na webu o webech?

Proweby je projekt sdružující kvalitní spolupracovníky, kteří vynikají v nejrůznějších oborech. Tvoříme weby v nejrůznějších jazycích a díky tomu potřebujeme často vypracovávat překlady z a do nejrůznějších cizích jazyků. A protože není rozdíl mezi překládáním webu a obyčejného textu, nabízíme vám i překladatelské služby jako takové.

E-shopy a weby v angličtině

Naši spolupracovníci dokážou přeložit z angličtiny i do angličtiny jakékoli texty. V kombinaci s naší znalostí tvorby webů, správy webů a SEO, se nám podařilo vytvořit zajímavý potenciál i k tvorbě cizojazyčných e-shopů. Proto si můžeme dovolit tvořit také webové stránky v angličtině a e-shopy v angličtině.

Ceník překladů z angličtiny

Neprovádíme překlady z angličtiny nejlevněji ani levně. Provádíme je však vždy kvalitně a za rozumnou cenu, kterou stanovujeme individuálně podle náročnosti zakázky a jejího rozsahu.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz