+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Překlady webových stránek a e-shopů do němčiny

Překlady do němčiny jsou náročnější než překlady z němčiny. Naši překladatelé jsou zkušení lektoři a rodilí mluvčí, kteří mají bohaté zkušenosti.

E-shopy v Němčině

Jsme zkušení tvůrci a správci webových stránek. Proto děláme také e-shopy v cizích jazycích. E-shopy v němčině jsou zajímavé pro všechny. Němčina je totiž jedním ze světově nejrozšířenějších jazyků a mít e-shop v němčině se tedy rozhodně vyplatí. Rádi pro vás vytvoříme e-shop nebo přeložíme stávající e-shop do němčiny.

Webové stránky v němčině

Webové stránky tvoříme vždy tak, aby bylo možné vytvořit kdykoli další jazykové mutace. Takto vytvořené stránky pak lze snadno přepínat mezi němčinou, češtinou a případně i jinými jazyky. Rádi pro vás vytvoříme webové stránky v němčině nebo přeložíme stránky již existující.

Německý vyhledávač

V Německu je nejpopulárnějším vyhledávačem Google. Stránky, které jsou v němčině, by měly mít v Německu také webhosting, aby měly místní IP adresu serveru.

Ceník překladů do němčiny

Neprovádíme překlady do němčiny nejlevněji, ani levně. Provádíme je však vždy kvalitně a za rozumnou cenu, kterou stanovujeme individuálně podle náročnosti zakázky a jejího rozsahu.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz