+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Překlady webových stránek a e-shopů do angličtiny

Provádíme překlady do angličtiny pro firmy i pro soukromé osoby. Vypracujeme pro vás překlad jakéhokoli textu v nejvyšší možné kvalitě. Nejsme nejlevnější a nehodláme nabízet nejlepší cenu, ale nabízíme vám především kvalitní službu.

Překlady do anglického jazyka

Překlady do angličtiny jsou vždy náročnější než překlady z angličtiny, protože výsledný text bude číst pravděpodobně i mnoho čtenářů, pro něž je angličtina mateřským jazykem, a proto ji velmi dobře ovládají. Tito čtenáři jsou pak extrémně citliví na jakékoli jemné nesrovnalosti v textu. Naši překladatelé jsou však velmi zkušení, žijí a žili v nejrůznějších zemích světa, a proto si mohou dovolit překládat do angličtiny.

Odborné překlady

Provádíme odborné překlady a technické překlady textů do angličtiny. Může se jednat například o anglické texty ze strojírenství, mikroelektroniky, elektrotechniky, počítačové techniky. Přeložíme pro vás manuály, servisní příručky a podobně.

Právní překlady

Máme bohaté zkušenosti s překlady právních textů a také s českou justicí. Díky tomu dokážeme překládat kvalitně do angličtiny nejrůznější právní texty.

Obchodní a ekonomické překlady do angličtiny

Obchodní právo je v dnešní době nedílnou součástí podnikání a firemního života. Dnešní trh je propojený a nejrozšířenějším obchodním jazykem dneška je angličtina. Ekonomické a obchodní překlady mají svá specifika a jsou náročné zejména na znalost obchodního práva. Rádi vám s překlady obchodních textů pomůžeme.

Překlady knih a literatury do angličtiny

Naši spolupracovníci jsou zkušení překladatelé a mnozí z nich mají za sebou překlady knih pro děti i pro dospělé. Můžeme vám tedy nabídnout naše služby i v tomto směru. Naší výhodou je následná schopnost propagovat přeložená literární díla na internetu nebo pomoci i s jejich prodejem a šířením.

Proč nabízíme překlady z angličtiny na webu o webech?

Proweby je projekt sdružující kvalitní spolupracovníky, kteří vynikají v nejrůznějších oborech, pracují samostatně, ale společně tvoří výkonný tým. Děláme webové stránky a e-shopy v nejrůznějších jazycích a díky tomu potřebujeme často vypracovávat překlady. Není rozdíl mezi překládáním webu a obyčejného textu a nabízíme vám tedy i překladatelské služby jako takové.

E-shopy a weby v angličtině

Dnešní trh je značně propojený a ochudit se o možnost prodávat produkty po celém světě by byla chyba. Proto je dobré mít e-shop přeložený i do jiných jazyků. Máme bohaté zkušenosti jak s překlady, tak s tvorbou webů a e-shopů. Proto vám nabízíme vytvoření e-shopů v angličtině.

Ceník překladů do angličtiny

Neprovádíme překlady do angličtiny nejlevněji ani levně. Provádíme je však vždy kvalitně a za rozumnou cenu, kterou stanovujeme individuálně podle náročnosti zakázky a jejího rozsahu.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz