+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Moderní webdesign

Moderní webdesign, to je čistota, přehlednost a funkčnost.

Webdesign

Lidé mají stále méně a méně času. Proto potřebují co nejrychleji dojít k cíli. Naší snahou tedy je dělat webdesign přehledně a účelně. Nezáleží na tom, jestli máte web nebo e-shop, záleží na tom, aby váš web fungoval.

Kreativní webdesign

Naši webdesignéři jsou zkušení a dokážou vymyslet moderní webdesign tak, abyste byli spokojení.

Grafický návrh webu

Webová grafika hraje klíčovou roli v dojmu uživatele při návštěvě webu. Grafika prodává, ale může vaše plány také zcela zabít. Proto se obracejte pouze na profesionály a nedělejte ji sami. Naši grafici jsou velmi zkušení.

Responzivní design

V dnešní době jsou webové stránky zobrazovány na mnoha typech zařízení. Jedná se o stolní počítače, notebooky, mobily, tablety, ale i mnohé takzvané chytré věci. Tyto přístroje mají nejrůznější displeje s různými velikostmi. Proto je třeba na tento fakt myslet i při tvorbě webových stránek. Vytvoříme pro vás responzivní mobilní web, který bude dobře zobrazitelný na jakémkoli zařízení, protože se jeho obsah automaticky přizpůsobí velikosti displeje.

Webová prezentace – tvorba

Tvoříme webové stránky v češtině, ale také weby v angličtině, němčině, francouzštině nebo polštině. Díky mezinárodnímu týmu umíme udělat také webové stránky v ruštině a mnoha dalších jazycích.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz