+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Copywriting

Texty jsou tím, co prodává vaše produkty i služby. Vytvoříme pro váš web kvalitní texty, které budou čtivé, strukturované do odstavců se správnými nadpisy. Dobře vypracované texty se vhodně použitými klíčovými slovy jsou velmi důležité pro úspěch ve vyhledávačích. Naši copywriteři jsou učitelé českého jazyka a novináři se zkušeností s tvorbou webů. Všechny texty, které tvoříme, procházejí kontrolou SEO konzultanta. Dokážeme pro vás vytvořit pěkné, optimalizované texty.

Copywriter

Správný copywriter nekopíruje, ale tvoří originální texty. Webový copywriting není a nesmí být založený na kradení cizích textů. Vyhledávače kradené texty poznají a weby i podstránky, na kterých jsou kopírované texty, považují za méně cenné. Tvorba webu tedy nutně zahrnuje i práci copywritera.

Tvorba textů pro web

Pro vytvoření webových stránek s originálním textovým obsahem bývá většinou nutné napsat několik desítek normostran textu. Dobrý copywriter umí psát texty s ohledem na SEO, které jsou také snadno použitelné pro internetový marketing a propagaci webu. Tvorba obsahu webu se najmutím copywritera sice mírně prodraží, ale rozhodně se tato investice vrátí díky vyšší návštěvnosti i ziskům. SEO copywriting se tedy vyplatí.

Copywriting v cizích jazycích

Chcete mít kvalitní webové stránky v angličtině? Plánujete e-shop v angličtině? Máte obavy ze SEO v cizích jazycích?

Píšeme texty pro:

Jak správně použít napsané texty

Mít napsané texty nestačí. Vždy je třeba vědět, jak je správně používat a na jaké stránky je použít. Pokud použijete vynikající texty nesprávným způsobem, může být váš užitek nulový nebo minimální.

Korektury textu

V rámci tvorby webů je správné používání jazyka klíčovou záležitostí. Korektor textů tvoří strukturované a dobře zpracované texty, které ve finále procházejí stylistickou a pravopisnou korekturou. Proto vám můžeme nabídnout korektury textů i jako samostatnou službu mimo našeho procesu tvorby webu. Ceny za korekturu jsou různé a odvíjejí se od rozsahu a náročnosti textu.

Levné webové stránky

Pokud neodoláte tomu, kdo vám nabízí levné www stránky nebo webové stránky zdarma, zainvestujte alespoň do tvorby textů.

Ceny copywritingu

Podívejte se na ceny za copywriting a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci s vámi.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz