+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Zahraniční e-shopy a vícejazyčné e-shopy

Tvorba e-shopů a jejich překlady nás baví. Dokážeme vytvořit nebo přeložit e-shop téměř do jakéhokoli jazyka. Jak je to možné? Spolupracujeme s překladateli, lektory a rodilými mluvčími. Mnoho z našich spolupracovníků má za sebou dlouhodobé pobyty v zahraničí nebo tam doposud žijí.

Tvorba zahraničních internetových obchodů v cizích jazycích

E-shop v angličtině E-shopy v angličtině – jsou stále více populární. Angličtina je světový jazyk, který otevře vašemu businessu cestu do světa. Mít e-shop v angličtině neznamená jen možnost prodávat v anglicky mluvících zemích, ale po celém světě. Tvoříme e-shopy v angličtině pro zahraniční i české firmy. Rádi vytvoříme e-shop i pro vás.
E-shopy v němčině E-shopy v němčině – Němčina patří mezi germánské jazyky. Na celém světě hovoří německy cca 125 milionů lidí. Jedná se tedy o dvanáctý nejrozšířenější jazyk. Vytvoření e-shopu v němčině se tedy zcela jistě vyplatí. Německo je také sousední zemí, což nám dává možnost expandovat na německý trh bez větších problémů.
E-shopy v maďarštině E-shopy v maďarštině – Maďarský trh je z hlediska kupní síly a počtu obyvatel mluvících v mateřském jazyce srovnatelný s naší zemí. Jedná se tedy v každém případě o perspektivní trh, jehož blízkost vzhledem k České a Slovenské republice je velmi výhodná. Proto pro vás můžeme vytvořit e-shop v maďarštině.
E-shopy ve slovenštině E-shopy ve slovenštině – Slovenská republika je coby soused České republiky velmi zajímavým trhem. Slovenské e-shopy jsou výhodné jako rozšíření vašeho pole působnosti i proto, že zde téměř neexistuje jazyková bariéra a většina Čechů slovenštině bez potíží rozumí. Na Slovensku se také nachází mnoho zajímavých výrobců, kteří mohou být pro váš e-shop kvalitními dodavateli.
E-shopy v polštině E-shopy v polštině – Polsko je se svými 38 miliony obyvateli jednou z největších zemí Evropy. 98 procent obyvatel hovoří polsky. E-shop v polštině vám pomůže získat nové zákazníky nebo podpořit prodej vašich produktů na polském trhu. Překlady e-shopů a copywritingů v polštině provádí naši zkušení překladatelé.
E-shopy ve španělštině E-shopy ve španělštině – Španělsko je typicky jižní země s ideálním klimatem pro dovolenou, ale také pro pěstování mnoha teplomilných plodin. Španělé velmi rádi nakupují v e-shopech. Pokud tedy chcete mít e-shop ve španělštině, rádi vám pomůžeme.
E-shopy v francouzštině E-shopy ve francouzštině – V zemi galského kohouta, jak se také Francii říká, žije 65 milionů obyvatel. Jedná se tedy o jeden z největších evropských trhů. Pokud obchodujete s Francií, pak se vám zcela jistě vyplatí mít e-shop ve francouzštině. Tento jazyk je také světově jedním z nejrozšířenějších a domluvíte se jím nejen v samotné Francii. Tímto jazykem hovoří přes 220 milionů lidí na celém světě.
E-shopy v ruštině E-shopy v ruštině – Mít e-shop v ruštině se jednoznačně vyplatí zejména firmám, které expandují na tento trh. Rusko je co do rozlohy největší zemí. Rusky hovoří celkově přes 280 milionů lidí. V samotném Rusku pak žije přes 150 milionů obyvatel. S naším týmem složeným z rodilých Rusů vám rádi vytvoříme e-shop v ruštině přesně na míru.
E-shopy v chorvatštině E-shopy v chorvatštině – Chorvatsko je pro Čechy známé především díky své blízkosti. Čeští turisté navštěvují tuto zemi již po desetiletí. Kromě turismu v zemi kvete také obchod s vínem a dalšími typicky chorvatskými komoditami. V Chorvatsku žije také poměrně početná česká komunita (0,3 procenta). Rádi pro vás vytvoříme e-shop v chorvatštině. Nebo web v chorvatštině. Můžeme do tohoto jazyka také přeložit váš český web.

Co naše e-shopy umí?

Naše e-shopy na míru jsou přesně takové jaké je chcete mít.

Jak probíhá vytvoření e-shopu?

Tvorba e-shopu probíhá vždy v několika krocích.

E-shop v cizím jazyce levně

E-shopy v cizích jazycích jsou vždy finančně náročnější. Nicméně se nejedná o dramatické navýšení, protože z hlediska SEO a programování jsou principy stejné jako u českých e-shopů.

Správa zahraničních a cizojazyčných e-shopů

Máme zkušenosti také se správou zahraničních a cizojazyčných webů a e-shopů. Zajišťujeme správu e-shopů ve všech výše zmíněných jazycích. Naši jazykoví odborníci, překladatelé a copywriteři mají nejen jazykové zkušenosti, ale ovládají dobře i péči o weby.

Hosting e-shopů v zahraničí

Hosting zahraničních webů vybíráme z technického hlediska podobně jako u webů českých. Kromě toho je však třeba vzít v úvah to, že vyhledávače znají IP adresu serveru na kterém web běží. Server a tím i web by se měl nacházet vždy v zemi pro kterou je určen a ze které k němu budou přistupovat uživatelé. Pokud tedy máte web v ruštině pro ruské uživatele, měl by být server, na němž běží váš web, umístěn v Rusku. Zajistíme pro vás webhosting v zahraničí, který bude spolehlivý a dobře obsluhovatelný i z České republiky.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz