+420 777 217 552proweby@proweby.cz

E-shop ve slovenštině

Weby ve slovenštině

Tvorba e-shopů ve slovenštině má svá specifika. Slovenština je jazyk, kterým se mluví po celém světě. Slovensky psané stránky tedy nejsou určeny jen pro země, kde je slovenština úředním jazykem. Stejně tak je v České republice mnoho domácích i zahraničních návštěvníků e-shopů, kteří ocení, pokud budete mít e-shop v slovenštině. Vytvoříme pro vás e-shop, který bude odpovídat moderním evropským i světovým standardům a bude vyladěný z hlediska SEO.

Tvorba e-shopů ve slovenštině

  1. Na osobní nebo Skype schůzce zjistíme vaše představy o novém e-shopu a jazykových mutacích, které budeme vytvářet.
  2. Vytvoříme wireframe neboli rozvržení stránek.
  3. Vytvoříme grafický návrh.
  4. Navrhneme doménové jméno, pod kterým bude e-shopna internetu umístěn a poskytovatele webhostingu.
  5. Vytvoříme e-shop.
  6. Optimalizace a nastavení e-shopu z hlediska SEO a nastavení title a description v slovenštině.
  7. Pomůžeme vám pochopit principy fungování administrace e-shopu a vysvětlíme nejasnosti ve funkčnosti.
  8. Provedení všech nastavení souvisejících s přemístěním na hosting.
  9. Začíná běžet 6 měsíční záruční doba a 2 měsíční doba na bezplatné drobné úpravy.
  10. Nabídka možností další spolupráce při rozvoji vašeho e-shopu a internetových aktivit.

Podrobný postup, jak probíhá tvorba e-shopů, je pochopitelně složitější, ale nemusíte se ničeho bát. Provedeme vás hladce celou tvorbou e-shopu.

Administrace e-shopů ve slovenštině nebo v češtině?

Administrace e-shopu, pomocí které je internetový obchod spravován, musí být vytvořena tak, aby se v ní majitel nebo správce stránek vyznal. Není nutné, aby byla administrace e-shopu ve stejných jazycích, v jakých je samotná internetová podoba obchodu. Je důležité, aby byla administrace v takovém jazyce, kterému daný správce či majitel e-shopu rozumí nejlépe. Dokážeme vytvořit administraci e-shopu ve slovenštině, češtině, ruštině, němčině i dalších jazycích. Administrace námi vytvořeného internetového obchodu je vždy jednoduchá, přehledná a může do ní přistupovat i více uživatelů s různými právy.

Tvorba textů pro e-shopy ve slovenštině

Kromě tvorby e-shopů ve slovenštině umíme slovenský copywriting neboli tvorbu textů s ohledem na SEO pro internetové obchody ve slovenštině. Zkrátka a dobře, umíme slovensky.

Překlady e-shopů do slovenštiny

Máte hotové stránky v češtině? A rádi byste měli také slovenskou verzi e-shopu? Rádi vám pomůžeme. Můžeme pro vás také zajistit nasazení přeložených textů na e-shop. Vše záleží na tom, jak jsou vaše stránky pro slovenskou verzi připraveny. Pokud však připraveny nejsou, můžeme provést programátorské úpravy a váš e-shop přepracovat.

Správa internetových obchodů ve slovenštině

Máte hotovo? Omyl, e-shop není nikdy hotový. Po vytvoření e-shopu vždy musí probíhat jeho správa a je třeba vytvořit marketingovou strategii.

Tvorba webových stránek ve slovenštině

Potřebujete mít webové stránky ve slovenštině a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. S tvorbou webů ve slovenštině máme bohaté zkušenosti.

Tvorba textů pro webové stránky ve slovenštině

Pro slovensky psané webové stránky tvoříme také texty. Dokážeme vytvořit poutavé texty, které prodávají. Textový obsah tvoříme v součinnosti s klientem, který dobře zná místní poměry. Slovenština je používána v mnoha zemích, které mají svá specifika. Proto je pro nás důležitá regionální znalost a detailní vyhodnocení situace na trhu v dané lokalitě.

Překlady webových stránek do slovenštiny

Máte webové stránky, které již běží a rádi byste je přeložili z češtiny do slovenštiny? Rádi vám pomůžeme s překladem i nasazením přeložených textů.

Internetový marketing

Navrhneme vám postupy, které pomohou vašemu e-shopu či webu růst a vydělávat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz