+420 777 217 552proweby@proweby.cz

E-shop v němčině

Tvorba e-shopů v němčině

Tvorba e-shopů v němčině má svá specifika. Němčina je jazyk, kterým se mluví po celém světě. Německy psané stránky tedy nejsou určeny jen pro země, kde je němčina úředním jazykem. Stejně tak je v České republice mnoho domácích i zahraničních návštěvníků e-shopů, kteří ocení, pokud budete mít e-shop v němčině. Vytvoříme pro vás e-shop, který bude odpovídat moderním evropským i světovým standardům a bude vyladěný z hlediska SEO.

Tvorba e-shopů v němčině

  1. Na osobní nebo Skype schůzce zjistíme vaše představy o novém e-shopu a jazykových mutacích, které budeme vytvářet.
  2. Vytvoříme wireframe neboli rozvržení stránek.
  3. Vytvoříme grafický návrh.
  4. Navrhneme doménové jméno, pod kterým bude e-shop na internetu umístěn a poskytovatele webhostingu.
  5. Vytvoříme e-shop.
  6. Optimalizace a nastavení e-shopu z hlediska SEO a nastavení title a description v němčině.
  7. Pomůžeme vám pochopit principy fungování administrace e-shopu a vysvětlíme nejasnosti ve funkčnosti.
  8. Provedení všech nastavení souvisejících s přemístěním na hosting.
  9. Začíná běžet 6 měsíční záruční doba a 2 měsíční doba na bezplatné drobné úpravy.
  10. Nabídka možností další spolupráce při rozvoji vašeho e-shopu a internetových aktivit.

Podrobný postup, jak probíhá tvorba e-shopů, je pochopitelně složitější, ale nemusíte se ničeho bát. Provedeme vás hladce celou tvorbou e-shopu.

Administrace e-shopů v němčině nebo v češtině?

Administrace e-shopu, pomocí které je internetový obchod spravován, musí být vytvořena tak, aby se v ní majitel nebo správce stránek vyznal. Není nutné, aby byla administrace e-shopu ve stejných jazycích, v jakých je samotná internetová podoba obchodu. Je důležité, aby byla administrace v takovém jazyce, kterému daný správce či majitel e-shopu rozumí nejlépe. Dokážeme vytvořit administraci e-shopu v němčině, češtině, ruštině, němčině i dalších jazycích. Administrace námi vytvořeného internetového obchodu je vždy jednoduchá, přehledná a může do ní přistupovat i více uživatelů s různými právy.

Tvorba textů pro e-shopy v němčině

Kromě tvorby e-shopů v němčině umíme německý copywriting neboli tvorbu textů s ohledem na SEO pro internetové obchody v němčině. Zkrátka a dobře, umíme německy.

Překlady e-shopů do němčiny

Máte hotové stránky v češtině? A rádi byste měli také německou verzi e-shopu? Rádi vám pomůžeme. Můžeme pro vás také zajistit nasazení přeložených textů na e-shop. Vše záleží na tom, jak jsou vaše stránky pro německou verzi připraveny. Pokud však připraveny nejsou, můžeme provést programátorské úpravy a váš e-shop přepracovat.

Správa internetových obchodů v němčině

Máte hotovo? Omyl, e-shop není nikdy hotový. Po vytvoření e-shopu vždy musí probíhat jeho správa a je třeba vytvořit marketingovou strategii.

Tvorba webových stránek v němčině

Potřebujete mít webové stránky v němčině a nevíte, jak na to? Obraťte se na nás. S tvorbou webů v němčině máme bohaté zkušenosti.

Tvorba textů pro webové stránky v němčině

Pro německy psané webové stránky tvoříme také texty. Dokážeme vytvořit poutavé texty, které prodávají. Textový obsah tvoříme v součinnosti s klientem, který dobře zná místní poměry. Němčina je používána v mnoha zemích, které mají svá specifika. Proto je pro nás důležitá regionální znalost a detailní vyhodnocení situace na trhu v dané lokalitě.

Překlady webových stránek do němčiny

Máte internetové stránky, které již běží a rádi byste je přeložili z češtiny do němčiny? Rádi vám pomůžeme s překladem i nasazením přeložených textů.

Internetový marketing

Navrhneme vám postupy, které pomohou vašemu e-shopu či webu růst a vydělávat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz