+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Tvorba e-shopů Slavkov u Brna

Vytvoření e-shopu může být jednodušší než si myslíte. Žijete ve Slavkově u Brna, podnikáte? Rádi vám pomůžeme s vytvořením e-shopu i s jeho následnou správou a SEO.

Vytvoření internetového obchodu Slavkov u Brna

Město Slavkov u Brna dobře známe a často se v něm pohybujeme. Můžeme se s vámi proto sejít přímo u vás na firmě. Zjistíme vaše potřeby, přání a představy. Vypracujeme cenovou nabídku na vytvoření e-shopu . Po vypracování cenové nabídky a jejím odsouhlasení se pustíme do samotné tvorby e-shopu .

Jak vytvořit e-shop – jak postupujeme

Podrobný postup prací tvorby e-shopu domluvíme u vás ve Slavkově u Brna na osobní schůzce. Během tvorby e-shopu s vámi budeme v kontaktu, budeme vás informovat o postupu prací a konzultovat s vámi jednotlivé kroky tak, aby výsledný produkt, tedy e-shop, odpovídal vašim představám. Podrobný postup při tvorbě e-shopu najdete zde a budete ho mít také ve smlouvě o dílo, jejíž podepsání bude předcházet zahájení procesu tvorby internetového obchodu.

Internetový obchod zdarma

Nevytvoříme vám sice internetový obchod zdarma, ale uděláme vše proto, abyste byli spokojení, měli e-shop podle vašich představ a za dobrou cenu. Cenu za vytvoření e-shopu stanovujeme individuálně podle náročnosti e-shopu a jeho celkového rozsahu.

SEO Slavkov u Brna

Každé město má svá specifika, která je potřeba vzít v potaz při tvorbě textů. Nejedná se pouze o používání názvů města jako je Slavkov u Brna, ale především je třeba používat související klíčová slova i v dalších textech na webu. Přenechte své starosti nám. Známe podnikatelské prostředí ve Slavkově u Brna a rádi vám pomůžeme být lepší než vaše konkurence.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz