+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Registrace do vyhledávačů

Registrace do vyhledávačů a katalogů je technika, která napomáhá zlepšení pozic ve vyhledávačích na jednotlivá klíčová slova. V posledních letech však není potřeba registrovat do spousty katalogů jako dříve a živelná registrace do nicotně významných katalogů může být spíše na škodu. Proto registrujeme jen do několika významných katalogů, jako jsou Firmy.cz. Registraci do vyhledávačů používáme pouze proto, aby došlo k rychlejšímu zaindexování nových webů a e-shopů.

Pozice ve vyhledávačích

Obecně lze říci, že jakýkoli odkaz vedoucí na vaše stránky, může pomáhat i škodit. Proto je budování zpětných odkazů vždy třeba dělat citlivě a provádět ho průběžně v čase. Budování odkazů provádíme vždy podle předem stanoveného plánu a nikdy neumísťujeme odkazy na nekvalitní weby. V případě katalogů to platí dvojnásob. Nehodláme totiž mrhat naším časem ani vašimi penězi na zbytečný linkbuilding.

První místo ve vyhledávači

Nikdy vám neslíbíme první místo ve vyhledávačích na nějaké klíčové slovo. A ti, kteří vám jej slíbí, jsou podvodníci. Umístění ve vyhledávačích je totiž plně v moci provozovatelů vyhledávačů, kteří si zakládají na tom, že řadí výsledky vyhledávání podle relevance dotazu a kvality webových stránek. Jakékoli domněnky na téma „zmanipulované řazení“ nebyly nikdy u žádného z majoritních vyhledávačů prokázány.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz