+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Návštěvnost webu

Po vysoké návštěvnosti webových stránek a e-shopů touží snad všichni jejich provozovatelé. Málokdo na ní však cíleně pracuje. Nemusíte na ní pracovat ani vy…. Nechte však pracovat nás!

SEO neboli optimalizace webových stránek pro vyhledávače

Klíčem k správně fungujícímu webu s vysokou návštěvností je SEO. Optimalizujte web pro vyhledávače průběžně a uvidíte, že se to vyplatí.

Doména

Správná volba doménového jména vám může velmi pomoci zlepšit pozice klíčových slov ve vyhledávačích. Jedná se totiž o jeden z faktorů, které považují vyhledávače za důležitý.

Nástroje pro sledování návštěvnosti webu

Používejte správné nástroje pro analýzu a průběžné sledování návštěvnosti webu. Nikdy však nezapomeňte, že nejlepším SEO nástrojem je zkušený SEO analytik a jeho znalosti. Jak říkáme u nás….. Nejlepším SEO nástrojem je mozek.

Google Analytics

Sbírejte a analyzujte data. Správné vyhodnocení údajů o návštěvnosti vašeho webu vám pomůže zvolit ideální marketingovou strategii a rozložit ji i v čase. Nemusíte však být odborníci na vše. Spolupráce s námi se vám vyplatí. Rádi budeme provádět správu webových stránek v rámci které děláme i průběžný monitoring, analýzu a reporty pomocí Google Analytics a dalších SEO nástrojů. Google Analytics je zcela zdarma.

Toplist – audit návštěvnosti webových stránek zdarma

Toplist je služba pro měření návštěvnosti a několika dalších parametrů souvisejících s provozem na webu, která měla v Čechách velikou oblibu před masivním nástupem Google Analytics. Toplist je provozován zdarma.

Netmonitor

Netmonitor je propracovaný placený nástroj pro sledování a analýzu návštěvnosti webových stránek.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz