+420 777 217 552proweby@proweby.cz

SEO nástroje

Nejlepším SEO nástrojem je lidský mozek. Naše mozky jsou vám při řešení vašich SEO potřeb plně k dispozici. Kromě toho co máme v hlavách, rádi používáme i to, co v hlavách mít nemusíme, tedy internetové SEO nástroje a plánovací systémy.

Collabim

Collabim je český SEO nástrojCollabim - SEO nástroj, který používáme velmi rádi. Umožňuje nám přehlednou správu a kontrolu funkčnosti odkazů, které vedou na naše stránky, návrh klíčových slov a přehledné měření jejich pozic. Jsme s ním zkrátka spokojení a rádi vám pomůžeme pomocí něj sledovat i výkon vašeho webu.

Majestic SEO neboli SEO Majestic

Oba názvy jsou pravděpodobně správně. Jedná se o globální SEO nástroj, který umí především výborně analyzovat klíčová slova a odkazy vedoucí na stránky.

Google Analytics

Nástroj, bez kterého se dnes neobejde nikdo, kdo to myslí s internetovým marketingem alespoň trochu vážně. Poskytuje mnoho zajímavých statistik o provozu na vašem webu, jeho finančním výkonu. Umí také sledovat placené i neplacené kampaně.

Google Search Console

Sofistikovaný nástroj od Googlu určený pro sledování správného fungování webu a serveru. na kterém běží. Rádi vám pomůžeme s jeho nastavením i pochopením funkcí.

Myšlenkové mapy

Myšlenkové mapy využíváme k vizualizaci našich plánů a myšlenek týkajících se struktury webů i rozvoje internetového marketingu.

Návrh struktury webu

Trello

Trello je systém, který používáme k lepšímu plánování projektů a koordinaci týmu. Není to tedy přímo SEO nástroj, ale rozhodně může přinést vašemu podnikání a plánování SEO aktivit mnoho dobrého.

Google Kalendář

Google Kalendář není (podobně jako Trello) SEO nástroj, ale jedná se o organizér. Používáme jej tak, aby nám usnadnil práci a zpřehlednil vzájemnou komunikaci s členy týmu a plánování schůzek s klienty. I díky němu jsme přesní a dokážeme plnit dohodnuté termíny.

SEO reporty

Chápeme, že pro Vás může být složité a někdy i obtěžující chápat a sledovat co pro vás děláme, co plánujeme a jak co děláme. Chápeme, že jsou pro vás důležité především výsledky. Proto můžeme každý měsíc zaslat přehledný report o tom, čeho bylo dosaženo a jak se vyvíjejí pozice klíčových slov ve vyhledávačích i celková návštěvnost webu. Vše porovnáme s minulými obdobími a přehledně setřídíme.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz