+420 777 217 552proweby@proweby.cz

SEO konzultant

SEO konzultant je člověk, který se dobře vyzná v optimalizaci webových stránek a e-shopů. Pokud potřebujete konzultaci v oblasti SEO nebo vypracovat SEO analýzu, obraťte se na nás.

SEO

SEO je zkratka anglického klíčového slova „Search Engine Optimization“, což volně přeloženo znamená optimalizace webových stránek pro vyhledávače. Někteří odborníci tvrdí, že SEO pomalu ztrácí na významu a zaniká. My tvrdíme, že SEO nezanikne, dokud budou na internetu vyhledávače a dokud budou existovat více než dva weby. SEO je soubor postupů, jehož cílem je zlepšit pozice vašeho webu ve vyhledávačích. Tím se zvýší návštěvnost a v případě e-shopů i tržby. SEO má však význam u jakéhokoli webu, protože díky vyšší návštěvnosti můžete sdělit vašim klientům, přátelům, zájmovým skupinám nebo komukoli jinému více důležitých informací. Častým cílem SEO je také zvýšení povědomí o značce.

SEO Reference

Vyhledávače

Pod tímto novodobým pojmem se v souvislosti s internetem většinou skrývá internetová služba pro vyhledávání webových stránek, obrázků, uživatelských profilů, videí, míst na mapě a dalších informací. Nejznámějším a nejrozšířenějším mezinárodním vyhledávačem je v dnešní době Google. Dalšími mezinárodními vyhledávači jsou Yahoo, Bing a spousta menších hráčů, kteří mají často tématické zaměření. Existuje také spousta lokálních vyhledávačů. Avšak téměř žádný z nich nedokáže ani ve svém domácím prostředí konkurovat nejsilnějšímu Googlu. Výjimku tvoří český Seznam, ruský Yandex, čínské Baidu a jihokorejský Naver.

SEO – cena optimalizace

Cena optimalizace webových stránek je vždy závislá na rozsahu webu a také množství nutných úprav na jednotlivých podstránkách. V zásadě lze optimalizaci rozdělit na úpravu on-page faktorů neboli toho, co je na webu a úpravu off-page faktorů, tedy toho, co je mimo web, ale podporuje jeho dobré pozice  ve vyhledávačích. Často se také používá pojmenování off-page faktory a onpage faktory (tedy bez pomlčky).

SEO konzultace

Tímto pojmem se rozumí naše setkání s vámi na kterém probereme vaše potřeby.

SEO Praha

Praha je zlatá loď ….. Náš tým je složen z kolegů z celé republiky a také ze zahraničí. proto pro se s vámi rádi sejdeme kdekoli v Praze a probereme možnosti optimalizace vašeho webu.

SEO Brno

Praha je sice zlatá loď, ale za děvčaty z Brna choď. Proto se s vámi rádi sejdeme kdekoli v jihomoravské metropoli a probereme vaše představy, přání a potřeby osobně.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz