+420 777 217 552proweby@proweby.cz

Google Analytics

V Google Analytics se dobře vyznáme. Pracujeme s tímto analytickým nástrojem denně a dobře známe i mnohá jeho utajená zákoutí a nejrůznější vychytávky. Rádi se postaráme v rámci správy webových stránek o jeho správné nastavení. V případě potřeby vám také pomůžeme pochopit jeho základní funkce.

Analýza návštěvnosti

Google Analytics neslouží jen k analýze návštěvnosti, ale také sledování dosažení cílů, konverzí a sledování dalších klíčových parametrů. Přesto však lze říci, že analýza návštěvnosti je to, co potřebuje většina klientů nejvíce. Bez dobré orientace ve struktuře vašich návštěvníků lze jen těžko optimalizovat webové stránky pro vyhledávače. Bez kvalitně a průběžně prováděné analýzy návštěvnosti není také možné správně plánovat internetový marketing.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je součástí každé SEO analýzy, kterou tvoříme. Vždy analyzujeme klíčová slova, která byste měli používat a díváme se také na klíčová slova, která používá konkurence. Analyzujeme také pozice klíčových slov ve vyhledávačích. Google Analytics je pro nás i zde nedocenitelným pomocníkem.

Zvýšení návštěvnosti webu

Vyšší návštěvnost ….. Ooo, jak magické zaklínadlo a přání mnoha majitelů webů a e-shopů. Ale jak na to? V současné době neexistuje žádný magický, všeřešící postup ani zázračná SEO technika či služba. Mnoho firem vám sice může slíbit první pozice ve vyhledávačích, ale věřte, že jsou to jen plané sliby, jejichž dodržení je v nedohlednu. I kdybyste se snad přece jen dostali na slibované pozice klíčových slov ve výsledcích vyhledávání, tak vás zcela jistě brzy sesadí někdo jiný. Nevěřte proto slibům. Nikdy vám nic takového nezaručíme, ale můžeme vám slíbit, že se o váš web budeme starat, jak nejlépe dovedeme. Máte-li zájem o správu webu nebo správu e-shopu, neváhejte nás prosím kontaktovat.

+420 777 217 552proweby@proweby.cz